reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ewuś nawet tak nie myśl. Wszystko tym razem będzie dobrze :tak::-) Trzeba wierzyć że się w końcu uda i za 9 miesięcy będziesz się cieszyć swoją dzidzią :tak::-):-)
 
reklama
Monik-ja wierze,ze sie uda -inaczej byc nie moze,ale nie jak za wczesnie testuje.... czasami lepiej nie wiedziec pewnych rzeczy... a tutaj sie zrobi znowu piekny wysyp fasolek jak poprzednio ;-):tak::-):-) my to chyba lubimy hurtowo ;-):-D:-D
 
Dzień dobry
Sensi Ty nie dałabyś czemuś rady.Nie wierzę:happy2:.

Noooooooooo, ktoś we mnie(tzn. w moje możliwości) wierzy;-) jak miło:happy2: a wiesz, że ostatnio usłyszałam, że mam bardzo silny charakter. Przemyślałam sprawę i chyba faktycznie-życie dało mi już tyle razy w dupę a ja jakoś funkcjonuję;-)

nie jem mleka pod zadna postacia od 9 dni i nie ma poprawy :angry:.

U mnie po ok. 4 dniach niejedzenia nie było nowych krostek, a wszystkie ojawy zniknęły po ponad tygodniu. Więc pewnie różnie z tym bywa:baffled:

No :-) Imprezka była całkiem fajna :-) i powiem Wam że się lekko wstawiłam :zawstydzona/y::-p:-D:-D:-D a nawet bardziej niż lekko :szok::-D

Tylko jak to się ma do diety-cud:-D:confused::-D:confused:

.
u mnie tempka nadal relatywnie wysoko na ostatni dzien cyklu 37.0 + duza sennosc o

No to chyba szykuję gratulacje......:happy2:
 
Sensi jak na razie to jem normalnie i efektu jojo nie ma :-) Dietę zakończyłam ponad tydzień temu. Czuję się bardzo lekka. Zresztą to była dieta na poprawę przemiany materii i chyba faktycznie działa :tak: Największe efekty są widoczne na ubraniach. Ładnych parę centymetrów się pozbyłam tu i ówdzie :-)
 
Ewa-Krystyna wiedzę że tez sie boisz tak jak ja czyli jesteśmy dwie, to dobrze bedziemy sie podnosić na duchu. Ja w tym miesiącu tez chce sie starac minęło 3 miesiace od zabiegu po poronieniu:wściekła/y:
 
Myślę ze Monik ma racje i zrobić test cztery dni pożniej, bo przykro mi ale wiele ciąż roni sie w czasie okresu i chyba dla nas lepiej jak o tym nie bedziemy wiedziały.
 
reklama
Do góry