reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
witajcie... dzis tempka ciut spadla do 36.8,ale jest zaklocona,bo spalam mniej niz 3 godziny z rzedu... mam nadzieje,ze nie pospieszylam sie z testowaniem...
dziekuje bardzo za gratulacje :-)... w jakis sposob czulam,ze jestem w ciazy juz od niedzieli,ale nie bylam pewna... dzidzia ( moze nawet dziewczynka ;-):-)) bylaby lipcowa,a dokladnie 23 lipca :-)... na razie postanowilismy nic nie mowic z Joe nikomu poza oczywiscie wami... zstawimy niespodzianke na Gwiazdke,albo nawet dzien babci i dziadka :-),byloby super :-)
milego weekendu :-)
 
Sensi- Kuba to przystojniacha niesamowity :tak::-).... a i Joe jest z 1 sierpnia ( bardzo przystojny i kochany- oczywiscie to bardzo subiektywne oceny :-D:-D) i jego ojciec jest z 27 lipca - juz mniej,ale to przeciez starsze pokolenie i nie Polak :-D,a moje malenstwo to w polowie Polakiem jest :-)
 
Ewuś - a jak samopoczucie? Pewnie non stop przysypiasz, hehehe.
Sensi - dzięki, odwazajemniam buziakami dla Kubusia :-)

A u nas ta dieta bezglutenowa chyba pomogła na brzuszkowe problemy Stasia - dziś robił kupki ładne, bez śłuzu i krwi, no i nie pręży się tak przy ich produkcji.
 
Ewuś WIELGACHNE GRATULACJE :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Tak bardzo się cieszę że Ci się udało:-):-):-). Będę bardzo mocno zaciskać kciuki żeby zdrowiutka dzidzia urodziła się za dziewięć miesięcy :tak::tak::tak::tak::tak::tak::-)
No to mam nadzieję że zapoczątkowałaś fasolkowy wysyp :tak: Jak jużbędziesz po wizycie u lekarki to prześlij nam trochę fluidków ciążowych :-)
Ale się cieszę że Ci się udało :-):-):-) aż bym Cię uściskała z radości ;-):-)
 
Witajcie!
W Lublinie biało:biggrin2:
Ewuś cudnie, lipcowe dzieciątko:biggrin2:.Mam nadzieję, że trochę dłużej sie przespałaś dziś? To jutro betka i wizyta u lekarza?
Carioca to Staś juz ma 2 miesiące!:tak:Fajnie, ze dietka pomogła, tylko faktycznie Ty masz nieciekawie:(
Kajduś napisz co u Ciebie!!!
Wagnies Ty pewnie już narty szykujesz?
Pozdrawiam 30steczki!
 
reklama
Witajcie !!! :-)

Ale pogoda ma dzisiaj humory różne:confused:. Śnieg, deszcz, słoneczko i nie wiem co jeszcze :baffled:

Carioca a może mężuś przejdzie na tą dietkę bezglutenową??:confused::-D Fajnie by było jakby moża było się podzielić wyrzeczeniami ;-) Czego się nie robi dla swoich dzieci :-)
Ewuś jak samopoczucie ? ;-) Apetyt nadal dopisuje :happy2:? Mam nadzieję że już nie długo zaczniemy się wymieniać swoimi objawami ;-):-D.
Ena teraz przed nami czas wielkiej miłości ;-):-p:-D
Najeczko jak tam spacerki? Pewnie przynoszą Ci dużo radości :-)
Antilko a Ty w pracy czy w domku dzisiaj:confused:.
Wagnies :-) Co tam u Ciebie? Napisz coś tutaj do nas :happy2:

Miłej reszty niedzieli 30-tki :-)
 
Do góry