reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam:-)
U nas znajomi więc wpadam tylko na momencik.
Ewuś trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę
Najeczko jak się czujesz:confused:
Jestem zła, bo moja mama poszła na jakiś pokaz wełnianej pościeli i oczywiście dała się naciągnąć:angry:Wiecie, jak potrafią zakręcić w głowie na takich pokazach. Pod koniec wierzysz, że twoje życie bez danego produktu nie ma sensu:-DTeraz szukam rzecznika praw konsumenta, aby mi podpowiedział, jak wycofać się z tego kupna:baffled:
 
reklama
Witam:-)
U nas znajomi więc wpadam tylko na momencik.
Ewuś trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę
Najeczko jak się czujesz:confused:
Jestem zła, bo moja mama poszła na jakiś pokaz wełnianej pościeli i oczywiście dała się naciągnąć:angry:Wiecie, jak potrafią zakręcić w głowie na takich pokazach. Pod koniec wierzysz, że twoje życie bez danego produktu nie ma sensu:-DTeraz szukam rzecznika praw konsumenta, aby mi podpowiedział, jak wycofać się z tego kupna:baffled:
 
dzien dobry:)
Najka mnie wywolala do odpowiedzi, wiec pisze;)
zdecydowalismy sie na stymulacje w tym cyklu - wczoraj skonczylam brac clo (ale po 1 tabletce, a nie 2-och) od dzisiaj do wtorku fostimon w zastrzykach. w czwartek podgladanko. Biore tez bromergon po ktorym niestety nie za bardzo sie czuje, ale coz, jak trzeba to trzeba...
ogolnie to zmeczona jestem i walcze zeby sie nie rozchorowac, w pracy wszyscy chorzy, a ja przeciez nie moge teraz.
staram sie myslec pozytywnie, choc jakos ta pora roku nie jest moja ulubiona i zdarzaja sie dolki. ale nie moge sie im poddac.
pozdrawiam was, podczytuje, ale nie mam weny do pisania.
sciskam:) i milej niedzieli zycze;)
 
witajcie... czuje sie dobrze senna i jednoczesnie w momentach niespania pelna energii :tak:, mam wilczy apetyt i tym razem nie na slono,wiec moze jednak dziewczynka :-D, bola mnie piersi i to bardzo,poprzednio byly tylko ciut wrazliwe, no i latam jak glupia do lazienki na siusiu nawet w nocy z czego moja tempka chyba jest malowiarygodna i w dodatku troche mnie martwi,bo ciagle niska 36.8.... wolalabym zeby byla w okolicach 37.... do lekarza moze uda mi sie wkrecic jutro rano - jak nie to pogadam z nia przez telephone... tutaj nie moge sobie pojsc zrobic sama bety tylko potrzebuje skierowanie od lekarza,ale mam jeszcze takie stale skierowanie na badanie bety co mi dala jak ronilam i moze jesli nie uda mi sie do niej pojsc to pozwoli mi je wykorzystac... rowniez mam momenty strachu czy aby na pewno jestem w ciazy i czy sie ona utrzyma... nic nie poradze,zeby sie nie bac,ale na szczescie sa to bardzo zadkie momenty i szybko je przeganiam....
bardzo chcialabym powiedziec rodzicom,ale ostatnio moj tata bardzo przezyl moje poronienie i nie chce mowic za wczesnie,a wierzcie mi jest to bardzo trudne szczegolnie jak dzwonie kilka razy w tygodniu....
no i do moich objawow musze jeszcze dodac,ze jestem bardzo nieznosna a i momentami zlosliwa.... nie wiem czemu....
no i w sobate popsulam moj overlock przez wlasna glupote i teraz bede musiala go oddac do naprawy,bo przeciez musz szyc pieluchy :-D
moje drogie 30-tki mam nadzieje,ze zapoczatkuje wsrod nas prawdziwy wylew fasolek!! trzymam za nas wszystkie mocno kciuki!
Antila- ja tez nie lubie takich show... robia ludziom wode z mozgu i to niewiadomo kiedy ... mam nadzieje,ze uda sie twojej mamie wycofac z tego zakupu.... u nas na szczescie czesto mozna zmienic zdanie po kupnie czegos i po prostu oddac jesli sie nie uzywalo...
Monik- na pewno juz za 3 tygodnie nam napiszesz o pozytywnym tescie i pierwszych objawach :tak::-)....
Najko- jak ty sie czujesz? Fasolka?
Carioca- mam nadzieje,ze to jakas chwilowa wysypka u Stacha i tylko przez przypadek powiazaliscie ja z glutenem.... wspolczuje tak waskiej diety..... ale zdrowie maluszka wazniejsze....
Sensi-:-)... ty chyba w tym samym czasie sie dowiedzialas o Kubusiu w zeszlym roku?
wiecie jutro rano zrobie jeszcze jeden test ( kupilam dwa w opakowaniu,bo nie bylam pewna czy wyjdzie tak wczesnie,a kupujac dwa jest taniej... skapidlo ze mnie czasami :-D) tak zeby sprawdzic,czy nic nam sie z Joe nie przewidzialo :tak::-D:-D

drogie 30-tki- milej niedzieli :-)
 
Witajcie 30-tki :-)

Ewus GRATULUJĘ!!! Wszystko będzie oki lipcowe dzieci to fajowe ludziki ja jestem lipcowa hihihi ciesze sie Ewuś.
 
Witajcie popołudniem!:biggrin2:
Monik to prawda, spacerki bardzo mnie cieszą, dzis pierwszy taki trochę zimowy w śniegu, chociaz już teraz to prawie stopniał. Rzeczywiście u Ciebie nadchodzi czas najmilszy, przytulanek:tak:. My mamy zakaz od miesiąca:-(, ale cóż, to dla dzidziusia.
Antilko mam nadzieję, ze uda sie zwrócic ten zakup mamy! Miłego czasu ze znajomymi! Ja czuję sie nieźle, tylko trochę bardziej mi sie dziś brzuch napina, może za pewnie się poczułam po tym złagodzeniu rygorów przez lekarza. Dlatego chyba do konca dnia będzie tylko leżenie.
Kajduś ciesze się, że coś napisałaś do nas.:biggrin2: I wiesz, że mocno ciągle trzmam kciuki!:tak: Napisz wieści w czwartek! I wzmacniaj się, żeby żadne choróbsko Cię nie dopadło!
Ewuś Twoje objawy świetne! a szczęśliwy teścik wkleisz? Już Antilce napisałam o swoim samopoczuciu, a dzidziuś myślę, że czuje się świetnie, bo coś mocno rozrabia w brzuszku:biggrin2:.
Aluś a jak u Ciebie?
Madziujko witaj u 30stek! Jak to miło widzieć Twoje piękne suwaczki i już 19 tydzień!:tak:
 
Witajcie,

Ja tylko na chwile po dluzszej przerwie...
wczoraj mialam kolejny rajd i dzis padam na pysk :-(

Eliczek witaj wsrod nas

Wagnies specjalnie dla Ciebie:happy::happy::happy:
Borneo029.jpg

Antila oj gdzie to jest? Juz sie tam pakuje?

Wagnies halo.... :happy: a gdzie Ty ?:confused: Zapracowana jesteś pewnie?

Monik ano pojawilam sie.... przeczytalam zaleglosci i tak na szybko tylko chce kilka slow nagryzmolic....

EWA STRASZNIE SIE CIESZE Z TEGO CO PRZECZYTALAM!!!! GRATULUJE!!

Najka no wiesz... jeszcze stoki nie sa czynne ;-(
Ale juz bym chciala jechac zeby odreagowac!!! Ale zapewne w najblizszych dniach gdzies pojade na nartki...
A jak Ty sie czujesz??


Troche mnie nie bylo bo wczoraj mialam kolejny rajd.... tym razem okolice Tychow... jeszcze czeka mnie jeden w tym roku za 2 tygodnie ale... na razie nie wiem czy na niego pojade.... wogole to od jakiegos czasu dol gigant u mnie na porzadku dziennym... w pracy ciezko... do tego sprawa z moim znajomym nie wyjasniona... wrecz jest jeszcze gorzej... a ja na razie nie mam sily na nic ;-(
Stad to zdjecie od Antili - bezludna wyspa na ktora juz pakuje walizki...
Nie chce wiecej smecic...
Jak nabiore sil to zagladne do Was!!!
Trzymajcie sie cieplo!
 
Wagnies życzę dużo sił i więcej słońca :tak:

Madziujko to już 19 tydzień :szok::-D już niedługo półmetek :tak: a potem z górki ;-)

myśmy w weekend robili kącik dziecięcy dla Piotrusia. bidulek w sumie nie ma własnego pokoju, to niech choć ma miejsce, tylko dla niego. oczywiście pokój teraz wygląda kolorystycznie paskudnie, ale co tam ;-) Piotrek zachwycony stołem i krzesełkami. ale najbardziej chyba plastikowymi pudłami na zabawki. przestawia je non stop ;-)
 
reklama
zalaczam zdjecie testow... jeden z piatku,drugi z niedzieli... niestety troche marna jakosc,ale plus widac :-)
 

Załączniki

  • 4 pregnancy test Nov 11,2007.jpg
    4 pregnancy test Nov 11,2007.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 29
  • 3pregnancy test,Nov 11,2007.jpg
    3pregnancy test,Nov 11,2007.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 25
Do góry