reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczyny mam nadzieje że nam sie uda, tak bardzo tego pragne jak niczego na świecie. Trzymajmy za siebie mocne kciuki.
 
reklama
Dzień dobry :-) Witam się i ja :-):happy2::-)

Ale dzisiaj jestem śpiąca :nerd: Kawka wypita więc zaraz zacznie działać i będę funkcjonować normalnie, a nie jak zombi :-D

Ewuś dzisiaj zrobię pierwsze zakupki dzieciowe i kupię te skarpeteczki o których wcześniej pisałam :tak: Mam nadzieję że nie popadnę w nałóg :-D:szok::-D. Ale chcę być przygotowana na grudzień jakby się jednak udało ;-)

Dzisiaj idę na spóźnione urodziny przyjaciółki i liczę na totalne odstresowanie się na imprezce :-D A nawet jak będzie okazja to się napiję za nasze starania :tak::-D:-p
Ja za alkoholem to nie przepadam, ale raz na ruski rok to można poszaleć ;-):-D
 
Witam, raz jeszcze dziękuję za życzonka. Wieczór upłynął w rodzinnym gronie, nie była to huczna impreza, choć muszę się pochwalić że prezenty były piękne :-D

Monik - jestem straszna, ale często przechodzi mi przez myśl, że fajnie byłoby pójść na jakąś imprezę, potańczyć, wypić coś kolorowego, wrócić nad ranem. Ale z wiadomych względów jest to w najbliższym czasie nierealne, wieć życzę udanego wieczoru :)

A ja zaraz lecę po urzędach się poobijać, trzeba wreszcie becikowe odebrać, peselek załatwić itp, muszę swój dowód odebrać. Zobaczymy czy uda sie ze wszystkim.
 
Dzień dobry!
Udało się, fachowiec naprawił lodówke, coś trzeba było wymienić. Zapłaciłam 100 zł, ale podobno powinna nam jeszcze dobrych kilka lat posłużyć. Powiedział, że ten typ starych lodówek jest naprawdę dobry i wcale lepszej nie kupię. Aż sie zdziwiłam, bo ta ma z 15 lat:biggrin2:.
Straszna dziś szarość za oknem, ale i tak na dozwolony spacerek pójde z ochotą:biggrin2:.
Monik Ena to będą emocje w grudniu, oczywiście moje kciuki macie i fluidy też:) , a jak jeszcze Ewa się dołączy, chociaż może jednak teraz sie udało?
Monik miłej zabawy na urodzinach!:tak:
Leyna mój mąż jest też jedynakiem, ale ma braci ciotecznych, z którymi był dość blisko w dzieciństwie ,więc może dlatego też mysli o więcej niż jednym dziecku, chociaż jest w tym ostrożniejszy ode mnie:)
Carioca i jak tam w urzędach, udalo sie pozałatwiać sprawy?
Sensi Antilko miłego dnia!
 
Witam pospacerowo:happy2:

Wracając do wątku dzieciowego-Carioca pytała, czy planujemy kolejne dziecko-odpowiadam więc: w naszych rozmowach o przyszłości pojawia się drugie dziecko płci nieokreślonej;-) narazie jednak-nie wiem jak to ująć-wydaje mi się, że cała moja miłość została oddana Kubusiowi i nie potrafiłabym chyba jej podzielić na dwójkę dzieci.A oprócz tego, Kuba jest tak absorbującym, żywym, niespokojnym dzieckiem ( w porównaniu z rówieśnikami, których spotykam na spacerkach), że po prostu nie dałabym rady z dwójką brzdąców.
Ja mam brata-starszego o 3 lata. I uważam, że to bardzo dobra różnica wieku-umieliśmy się dogadać będąc dziećmi i teraz nadal się rozumiemy.:tak:
 
reklama
Witam wieczorkiem:-)
Carioca jak sprawy urzędowe?
Najeczko fajnie, że udało się reanimować lodówkę:tak:
Leyna nie odwwieźli by, bo brak miejsc;-):-D
Sensi Ty nie dałabyś czemuś rady.Nie wierzę:happy2:
Monik zakupiłaś skarpeteczki:confused:Udanej imprezki:happy2:
Ewo jak tam tempka i przeczucia:confused:
Aluś odezwij się chociaż słówkiem:-(
Uciekam , bo mam jeszcze troszkę sprzątania przed przyjazdem znajomych.
 
Do góry