reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie:-)

kolejny prześliczny dzień:-) a mnie w nocy tak pogryzł komar, że mam całe ręce w bąblach:angry::-D znaczy się, że lato w pełni:-D

Ewuś no to odpoczniesz sobie trochę w następny weekend:tak: a jak w pracy? coś zmieniło się na lepsze?
Monik rany!! tyle grzybów!!:szok: może bym wpadła na jakiś pyszny sosik?;-):-D no ale pogoda grzybom dopisuje w tym roku:tak: a przy okazji można dotlenić się w lesie:-)
Carioca słodki Stasio:-) i ładnie przybiera na wadze:-) zaglądaj do nas, jak tylko znajdziesz czas, uściski!

Kobitki! Gdzie Wy się podziewacie :confused:

zmykam grzać się na słoneczku:-)
 
reklama
To i ja sie witam.

Wczoraj bylam w odwiedzinach u tesciow a przy okazji na grzybach... i przywiozlam prawie 22 kg... sleczalam nad nimi do 2 w nocy i jeszcze plastikowy koszyk w lodowce lezy i czeka na zrobienie... Takze grzybya suszone, marynowane, mrozone, sos grzybowy...ktora chce? chetnie odstapie troche....

Monik witaj w klubie!
Alek moja sytuacja... hmmm... jakos nie moge sie pozabierac i zmusic do rozmowy... takze dalej tkwie w tym wszystkim....
Carioca ale masz slicznego "puchatka"!
Sensi jak po chrzcinach?
Kajda odpoczelas juz?
Antila gdzie sie chowasz?

cala reszte pozdrawiam i zycze udanego nowego tygodnia...
 
Cześć Dziewczynki:-)
No i jednak dodatkowo jakiś wirus mnie dopadł.Kicham, prycham z nosa mi cieknie i wszystko mnie boli:no:Nie chcę już nic brać, bo nie wiem, co łączyć z moimi antybiotykami. Mam nadzieję, że wytrzymam. Najgorsze jest to, że w pracy gorący okres:baffled:
Najeczko bardzo mi przykro:-(
Aluś zaraz idę na zamknięty obejrzeć fotki
Wagnies mama przywiozła mi dwa kosze rydzy, ale nie mam siły nic z nimi robić.
Sensi prosimy o relację z chrzcin najlepiej fototeportarz;-)
Carioca rzeczywiście Stasiu szybciutko rośnie:tak:
Kajda widzę, że nie tylko ja pracuję po nocach:-D
Monik czyli jednak listopad:confused:
Ewo jak z tym hcg, bo chyba coś przeoczyłam:confused:
 
ja się rozłożyłam zdrowotnie. jakaś infekcja mnie dopadła, próbuję z nią walczyć :-(
na szczęście Piotrusiowi poooomału schodzi to paskudztwo. ale za to zaczęło bardzo mocno swędzić iłody próbuje się drapać :baffled:

Carioca śliczny Stasiu i jak ładnie przybiera na wadze :tak:

miłego wieczoru dziewczyny :tak:
 
Witajcie:-)

Leyna
skład Piotrusiowej maści wydaje się idealny:tak:, diflukortolon jest sterydem, więc powinien zmniejszyć swędzenie, no ale trzeba czasu

Chrzciny udane:happy::happy: zdjęć mam mnóstwo, ale muszę jeszcze znaleźć chwilę, żeby je tu powklejać;-). teścia nie było w Kościele, przyszedł spóźniony kiedy siedzieliśmy za stołem, ale do Kuby nie podszedł ani razu:confused::confused::confused::shocked2::shocked2::confused::confused::confused:

Ogólnie-oprócz mojej mamy-było 10 osób w naszym wieku. Chrzest odbył się na sumie o 11.30 a potem siedzieliśmy w restauracji do 18.30. potem napiszę więcej, bo pędzę robić śniadanie mężulkowi;-);-);-)
 
Witajcie:-)
Jestem zasmarkana jak nie wiem co. Mam nadzieję, że szybko mi ten dzień minie:dry:
Leyna współczuję, że Ciebie też dopadło:-(
Sensi rzeczywiście delikatnie mówiąc dziwne jest to zachowanie teścia. Prezent dla Kubusia miał przynajmniej:confused:
 
Witajcie!
Dziękuję za wszystkie Wasze ciepłe słowa!
Dzisiaj miałam trochę kiepską noc, nie mogłam zasnąć długo, a potem się budziłam i jakaś mało przytomna jestem. Chyba za dużo rozmyślam:dry:.
Monik fajnie, że i Ty się wyszywaniem zajmowałaś. I rysowałaś!:) Ale wiem, że jak się pracuje często jest ciężko się za coś dodatkowo zabrać.
Carioca cieszę się, że ze Stasiem wszystko dobrze! :-)Ślicznie wygląda! Zaglądaj kiedy możesz.
Kajduś jak w pracy, już spokojniej? I co lekarz powiedział wczoraj?!
Aluś strasznie przykro, że tak musi ta Aga cierpieć:-(, mam nadzieję,że na tej operacji sie zakończą jej problemy i będzie coraz lepiej. Śliczne zdjęcia! Uwielbiam takie jesienne!
Ewuś fajnie, że Wam sie długi weekend szykuje:)
Wagnies niezłe grzybobranie, 22 kilo!:szok: Życzę ci odwagi i rozwiązania wszystkich prblemów!:tak:
Antilko, Leyna Wam zdrówka! A zwolnionko nie wchodzi w grę?
Sensi cieszę się, że chrzciny udane! Pomimo teściów, trudno ich zachowanie zrozumieć:no:, to musi być bardzo przykre dla Was...
Pozdrowienia dla Wszystkich!
 
Cześć 30-tki :-),

Wczoraj odebrałam wyniki. Borelioza - wynik ujemny, uff:rolleyes:. Toxoplazmoza jeszcze dokładnie nie sprawdziłam, ale jedno jest ujemne i wydaje mi się że to drugie też. Później sprawdzę wyniki na wątku z toxo.

Antilko jak dzisiaj się czujesz?? Katar już przeszedł czy jeszcze bardziej się rozkręca?? To ta pogoda tak działa na ludzi.
Tak ja jednak poczekam na ten listopad, żeby mieć spokojne sumienie. Bo jak by się coś niedobrego znowu wydarzyło, to bym sobie nie wybaczyła. Czekam już tak długo to jeszcze ten miesiąc wytrzymam:tak:
Najeczko nie rozmyślaj tyle:blink:. Więcej się relaksuj, bo przecież wszystko jest ok, i będzie ok:-) Uściski dla Ciebie :happy:
Sensi chrzciny udane:-) Super :happy::-):-D Szkoda tylko że teść taki niewydarzony :confused:. Najważniejsze, że wszystko się udało i atmosfera była dobra:happy:. Czekamy na zdjęcia;-)
Wagnies jak suszenie grzybków?:-) Moje ciągle jeszcze się suszą. Cały dom zagrzybiony jest :rolleyes:
Aleczku jak tam Twoje wypoczywanie na zwolnieniu:happy:? Już byś poszła do pracy, czy dobrze Ci w domku??:-)
Carioca Jak u Was?? Pełne ręce roboty pewnie:-)
Ewuś jak się udało święto dziękczynienia?? Same smakołyki pewnie jadłaś;-):-)
Kajduś jak po wizycie u lekarza??

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
witajcie:-)

Monik w ogóle mi się nie chce wracać do pracy:no: szczególnie, że podczas mojego zwolnienia zaszły zmiany w strukturze naszego działu i chyba teraz już na poważnie będę rozglądać się za czymś innym..:baffled: może na początek spróbuję zmienić dział, a potem zobaczymy;-)
Antilko jak się czujesz? czy katar poszedł już precz?;-)
Najeczko a jak u Ciebie? uściski:happy:
Sensi to super, że jesteś zadowolona z chrzcin:tak: i czekamy na fotki:-)
Leyna jak Twoje i Piotrusia zdrówko? lepiej już troszkę?:-)
Kajduś gdzie Ty:confused: jak u lekarza było:confused: czekamy na wieści..

miłego dnia Kobitki:-)
 
reklama
witajcie...
wczoraj dzwonilam do lekarza o wyniki mojej ostatniej bety ( oni dzwonili i ja wieczorem oddzwonilam) i poziom hcg jest odpowiedni dla nieciezarnej... czyli jestem gotowa na nastepna ciaze :-)... dwa cykle na luzie i jak nic sie nie bedzie dzialo to zaczynamy na calego na poczatku grudnia :tak::-):-D...
w pracy ciagle roznie... jestem zmeczona brakiem odpowidniej organizacji i mam nowy obowiazek: raz na 5 tygodni przez tydzien nasz pokoj jest odpowiedzialny za glowna lazienke i pokoj nauczycieli....
a pogoda jeszcze letnia... w miare cieplo jak na poczatek pazdziernika...
i ostatnio troche bylo mi smutnawo... jakos zaczelam rozmyslac o moim malenstwie ... ale jest juz dobrze....
Monik- swieto bedzie dopiero w poniedzialek... juz nie moge sie doczekac... pazdziernik bardzo szybko zleci i bede ci mocno kibicowac :-)
Najeczko -wiem jak trudno ci musi byc nie rozmyslac,ale sprobuj tez sie zrelaksowac...
Antila- wspolczuje przeziebienia....
Alek-buziaki ...
Sensi- bardzo dziwne zachowanie twoich tesciow.... ja chyba bede miala odwrotny "problem" - boje sie,ze oni u nas "zamieszkaja".....
Leyna- kurujcie sie ....
Wagnies- ja sie pisze na grzyby.... uwielbiam je jesc ale niecierpie zbierac....
Novaczko- co u ciebie?
Vonko- czy wiesz juz jak z hsg?
Kajdus i reszte 30-tek pozdrawiam :-)
 
Do góry