reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witam :tak:

ze mną już lepiej a Piotrusiowi naprawdę schodzi to paskudztwo z pleców :tak:

widzę, że szalałyście z grzybami :tak: ja lubię zbierać, choć wieki już nie byłam "na grzybach", ale jeść nie lubię. jakaś taka dziwna jestem ;-)

Monik cieszę się, że wyniki są dobre :tak: oby tak dalej :-)

Ewo zatem: do dzieła! :-)

wszystkim chorującym życzę dużo zdrowia :tak:

dla chłopaków: Kubusia i Stasia całusy :-)

pozdrawiam serdecznie :tak:
 
reklama
dziewuszki witajcie;)
padam ze zmeczenia, jeszcze nie odespalam i nie odpoczelam, do tego myslalam, ze sie rozloze, gardlo mnie bolalo, chrypa przed 2 dni, ale na szczescie juz jest lepiej. przydalby mi sie urlop ale na razie jeszcze nie moge wziac, wczoraj jeszcze na szkolenie musialam jechac. ech, zmeczona jestem bardzo. ale moze za jakies 2 tygodnie uda mi sie wyskoczyc na pare dni, bardzo tego potrzebuje!
co do wizyty - to najpierw odebralam wyniki badan - niestety mam za niskie leukocyty we krwi i troszke sie wystraszylam (3,81 a norma od 4 ) juz zaczelam sobie choroby wymyslac, maz mnie uspokajal mowiac ze to pewnie przez to przemeczenie... moze... gin powiedzial ze raczej nie mam sie tym martwic.
niestety w moczu wyszly mi bardzo liczne bakterie i przepisal mi furaginum - to bylo w poniedzialek - myslalam ze juz dostane wtedy @, bo juz w piatek dostalam malego plamienia... niestety @ przylazla dopiero dzisiaj. hsg mam zaplanowane na 10.10 - czyliu bedzie to 8 dzien cyklu, akurat po @ - mam nadzieje, ze nie bede miala dluzej bo wtedy klapa i hsg sie nie odbedzie. dzisiaj dzwonie do gina i mowie co i jak.
@ przylazla dzisiaj ale jest jakas dziwna.. plamienie brazowe, prawie czarne - troche sie martwie, do tego te bole na kilka dni przed @, zaczynam podejrzewac na powaznie endometrioze...
dobra, ale juz nie smece.
teraz zmykam juz, brzuch mnie coraz mocniej boli, ide sie polozyc. obiecuje nadrobic:)
sciskam mocno i pozdrawiam kazda z osobna!
 
Dzieńdoberek :-)

Ewuś no widzę że gotowa do działania jesteś :-) Bardzo mocno Ci kibicuję i wiem że się uda:tak::-). Teraz masz wbrew pozorom zwiększone szanse na fasolkę:tak:. Mam nadzieję że i ja się przyłączę i będziemy razem ciążowe fluidki rozdawać:-D Jak na razie to ten październik leci mi okropnie powoli, ale może się rozkręci. Dzisiaj jest dopiero 4 a mi się wydaje jakby już dwa tygodnie października minęły :baffled:
Aleczku może się ułoży w Twojej pracy. Mam nadzieję że dostaniesz się do innego działu w którym będziesz się czuć komfortowo;-):tak:. Trzymam za to kciuki:-)
Leyna o jak super że u Piotrusia wszystko się ładnie goi. Wczoraj doczytałam że ten jeszcze jeden wynik dotyczył cytomegalji i też jest ujemny:happy:.
Kajduś może jednak nie będzie tak źle jak myślisz. Wszystko będzie wiadomo po tym hsg. Do tego czasu postaraj się nie myśleć o tym, chociaż wiem że to bardzo trudne. Ale Ty jesteś silna dziewczyna i przezwyciężysz te przeciwności. Wszystkie się doczekamy naszych fasolek :tak:. Uściski dla Ciebie :-)

Miłego dnia kobitki :-):-D:-)
 
Witajcie 30steczki!
Ledwo się ściągłam z łóżeczka.Ale dzień spokojny się zapowiada, bo w planach spacer + zakupy, robienie obiadku, trochę prasowanka, więc nic specjalnego, ale to dobrze dzisiaj...
Monik cieszę się, że Twoje wyniki w porządku i niech Ci ten czas przyspieszy!:-D
Aluś mam nadzieję, że będziesz zadowolona z nowego miejsca w pracy i że na dobre wyjdzie ta zmiana!:tak:A teraz jeszcze odpoczywaj ile możesz! U mnie trochę lepiej, tylko w nocy mam kłopoty ze snem i mało śpię. Tak zwykle reaguję, kiedy mam jakieś większe przeżycia. Chyba meliskę kupię, bo wiem, że można w ciąży.
Ewuś z całego serca- powodzenia!:-) Domyślam się, że te smutne myśli i uczucia mogą wracać co jakiś czas, ale cieszę się, że już dobrze...
Leyna świetnie, że wracacie do zdrówka z Piotrusiem:)
Kajduś dobrze, że hsg wyznaczone i proszę sobie tu żadnych chorób nie wmawiać!:no: Trzymaj się, @ przegoń szybciutko! Musi być dobrze!:tak:
Miłego dnia!
 
Monik witaj! No tak, pewnie zapracowane lub po pracy odpoczywają. Ja teraz na nadmiar pracy nie narzekam, więc włócze się po forach:))
 
reklama
Monik w porządku, kończę trzecią małą prackę. Postaram się jutro wkleić zdjątka pierwszych dwóch.
Dobrej nocy!
 
Do góry