reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Novaczka o Lubelskiej Federacji Bardów słyszałam. Cieszę sie, ze tak lubisz Lublin:-), bo i ja też, zresztą od urodzenia tu mieszkam! A nie na tematy fasolkowe też tu rozmawiamy!:-)A możesz napisać na czym grasz?
Aniu świetnie, że z twoją fasoleczką wszystko dobrze! I gratuluję!:tak:
 
reklama
Z wykształcenia obój i fortepian, ale czynna jestem na gitarze. To znaczy mam "urlop", ale coraz częściej myslę o powrocie, bo juz mi smutno bez sceny.
Mam swój własny zespół, nagraliśmy nawet kilka piosenek na krążku z Maćkiem Zembatym ("Piosenki z trumienki"). W Lublinie bardzo chciałabym byśmy zagrali, ale muszę najpierw o tym pogadać z Jankiem K., który może spowodować zaproszenie. Dam znać jak sie coś wyklaruje.
 
witajcie:-)
macie rację Kobitki! niepotrzebnie się denerwuję i nakręcam! obiecuję poprawę:tak:
Vonko mam nadzieję, że uniesiecie to wszystko dzielnie! musi się wszystko ułożyć..ściskam mocno!
Ania bardzo się cieszę, że z Maluszkiem ok:-) uważaj teraz na siebie!
Kajduś,Maraniko, Najeczko, Antilko, Sensi, Ewuś, Novaczka, Carioca :-)

miłego wieczorku..
 
Hej babeczki.

Ania am see - super!!! Trzymamy kciuki :laugh2:

Alek - ależ Wam zazdroszczę tego Paryża. Niestety nigdy niebyłam :-( ale czekam z niecierpliwością na relację.

Vonko - czasem też się czuję jak chodząca macica. Masz rację z tą przerwą.:tak:

Ewa - u mnie to samo. Zawsze chłop wie lepiej, a później i tak wychodzi na moje...hehehehehehe...ale pewnie my blondynki już tak mamy:-D

Byłam na kabareciku :-D więc humorek się poprawił:laugh2: ... Martwią mnie tylko te mdłości :baffled:

Pozdrowienia i dobranoc Kobitki. <cmok> dla wszystkich
 
Dzień dobry:-) Ja na sekundkę, zaraz wychodzę do pracy.
Vonko strasznie się cieszę,że jesteś :-) Myślę,że wreszcie musi Wam się wszystko ułożyć:tak:
Aniu super, że z dzidziusiem w porządeczku:happy:
Najko umówiłam się na rozmowę z szefem, spisałam wszystkie swoje uwagi i postulaty zobaczymy, co z tego wyniknie:confused:
Aluś ja zamawiam pieczone kasztany;-) :-)
Ewo oj te chłopy;-)
Carioca teraz to już na poważnie zaczynam się martwić:-( Co się dzieje:confused:
Sensi, Monik, Maraniko, Novaczka, Daga i cała reszta 30 miłego dnia:-)
 
reklama
Kochane 30 - tki wiecie może co u Carioci?

Oj tak z ta wiosna przychodziła do nas od listopada zeszłego roku ..a dziś gdy juz mogła sie rozgościć to nawiała..no chyba ze zapiła :-D
 
Do góry