reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Niestety Monik tu od ślubu nie zagląda i wszystkie o niej myślimy.

Dziewczyny: II, albo mam omamy, albo jest druga jaśnusieńka kreska. Tempa wysoka (39,5). Idę zaraz na betę.
 
reklama
Carioca, wow, czekamy na wynik betki:-)
Antila, nie daj sie chorobsku!
EwaKrystyna, co za dziwne macie tam podejscie tych lekarzy... moja kolezanka, ktora jest w Edmonton tez starsznie narzeka na nich i mowi, ze boi sie nawet do nich chodzic...
Sensi, jak samopoczucie mamusiu?
vonka, zdrowka ci zycze! i zebys tyle nie musiala pracowac!

pozdrowienia dla wszystkich 30-tek!

a mi zostaly 4 dni brania luteiny. i cos czuje, ze @ przylezie.. piersi juz mnie bola tak małpowo... no ale mam nadzieje,ze unormuje mi sie ta 2 faza i tempki bada na tym samym poziomie.
 
madziujko, wykresik mam tylko na papierze niestety;-) i na wypadzie w gory prawie nie mierzylam, wiec jest wybrakowany:)
 
moja cytologia II hurrraaaaaa
dziękuję dziewczynki za wsparcie! Chwała Bogu, Pani Ginekolog, która mnie lekowała. fasolce i Wam Dziewczynki za wsparcie

 
Sensi, super:-) ciesze sie bardzo, ze wynik dobry wyszedl! teraz bedzie juz tylko dobrze!:tak:
 
reklama
Sensi - bardzo się się cieszę, takiego miałam czuja :) przysięgam.

Co do moich II - akurat do takiego laboratorium pojechałam, w którym bety nie robią. Poszukam odpowiedniego i w poniedziałek się bujnę jeszcze raz. Więc dziś bety nie będzie. Zrobiłam za to drugi test i różowa kreseczka widoczna nawet dla tych co nie pragną usilnie jej zobaczyć.
Umówmy się że wstrzymujemy się z radościa do wyników bety. Do poniedziałku. Bardzo się boję, żeby nie było ciąży biochemicznej.
 
Do góry