reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Koko na śpiocha to chyba nie ma sie czego bać. Moja kolezanka miała taką historie. Bolały ją bebechy i miała wskazanie do kolo bo w rodzinie ktos tam miał raka jelita,ale sama peniała,więc zaciągla kolezanke,ta sie opierała ale uległa pod namową i argumentem przyjazni i na spiocha zrobiły tak w zasadzie profilaktycznie. Co sie okazało, przyjaciółce znalezli cos małego, po badaniu histopat wyszedł rak. Jest juz po operacji a w trakcie leczenia chemią lekką,bo małe dziadostwo bylo i wycieli całe. Teraz przyjaciółka zawdzięcza życie i dziękuje tamtej.
 
reklama
tere czyli trzeba robić, cholera jak już kupie ten samochód to tylko na badania będę jeździć :-D Jutro jedziemy na przegląd komisów w Łodzi ;-)Wszystko jest w necie ale tak się poprzymierzać do różnych marek jeszcze. Aaaaa to taki worek :-D

Gochson -ja też wolę nie wstać do łazienki niż ryzykować, że go obudzę :-p
 
Lepiej przebadać sobie wszystkie "dziury"niż później żałować,że się nic nic nie badało.Ja mam do wycięcia jeszcze takiego tłuszczaka na ramieniu,odwlekam jak tylko mogę,ale on się powiększa.Przy znieczuleniu miejscowym wycinają,ale boje się jak cholera.Chyba kolonoskopię bym wolała:baffled:
Właśnie przeczytałam,że tłuszczaki są nowotworami,ale niezłośliwymi.Coraz lepiej :/
 
Ostatnia edycja:
A ja tam znowu wole nie badac zeby sobie czegos nie znalezc. Moze to glupie ale boje sie ze jak np. bym znalazla tego skurczybyka to by sie mogl obudzic a tak niech spi. Zreszta ja jestem slaba psychicznie i nie wiem czy bym dala rade bo mowia ze glowa jest wazna.
 
Muma no ciekawa jestem co tam ci przypasuje. Ja to maluchem popitalałam i potem cieniasem. Fajnie było. He he.

Ulennia Gatto tak chyba trzeba drugi wątek otworzyc o SKSie. He he
 
tere - tak nowy wątek się przyda - nasze choroby prawdziwe i nie tylko ;-):-)
Albo po prostu: SKS czyli co badać i czy można pić przed badaniem ;-)

Teraz typy są trzy: Yaris, Corsa D i Fiesta , no ewentualnie Nissan Micra.

Zbieram się, eM już ziewa a w koncu ma dziś imieniny, może jeszcze jakiś prezent dostanie :-p

papapa:-)
 
Gochson nie świruj stara. Moja mama nie wiedziala odwlekali jej badania i teraz odwiedzam ją na cmentarzu. Mamę. Kochaną Mamę. A ciocia poleciała szybko sie zbadac jak usłyszała,ze mama ma problem i żyje i ma sie dobrze,bo dziad mial 1cm. A u mamy był 3,5cm z odnóżami.
 
reklama
Do góry