reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

ha! a u nas na dzielni otworzyli Biedronke!!:-) Wydarzenie ze ho ho!! :-DWszyscy polecieli zwiedzac w dniu otwarcia i taki korek sie zrobił ze masakra. Mieszkam w takim miejscu, ze wszystkie wieksze sklepy sa daleko, a w małych sklepikach nie wszystko jednak jest, no i ceny tez sa odpowiednio wieksze. Od daawna gadano, ze potrzebny tu jakis market no i mamy!!:-D
A tak serio to mega ułatwienie jest, bo do tej pory eM jezdził po wieksze zakupy i przychodził jak wielblad objuczony, a i tak zawsze czegos zapomniał (mimo,ze mu liste dawałam:eek:) Ja juz byłam na zwiedzaniu Biedry;-):-D
 
reklama
kok.o Biedra jest super !! Jeszcze jakby przywozili do domku ..;-) Ale masz fajnie z tą szarlotką, u nas nic słodkiego po weekendzie nie zostało :-)

Gochson - to gdzie Ty mieszkasz albo gdzie pracujesz , że w nocy wracasz ?;-) U mnie na wsi sklep ze wszystkim mam do 22giej otwarty codziennie.
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z Almy, jak będziesz robić częściej zakupy to koniecznie popros o kartę klubową.
 
ok wyjasniam, ze tesciowa jej da, tylko ta wsza mala nie je! a tesciowka moze nie wymysla jakichs historyjek to i dziec nie da sie przekonac. Nic, mloda teraz o 13 zje z nami obiad, potem powiem tesciowce zeby jej mleko dala i koniec. To chyba zje.

Kok.o wow! Biedra! toz to wydarzenie miesiaca!
Kupujecie Dada w Biedronie? wg mnie sa lepsze od pampersa, tylko kurde mam ograniczony dostep:eek: baardzo ograniczony:-(
 
Muma mam jeden sklep otwarty do 19 nawet taki większy, tyle, ze warzywa i owoce są poprzebierane. W tym sklepie jest stoisko mięsne, gdzie mają otwarte do 18. ostatnio byłam o 17:55 i juz kobieta zamknęła.
Przed tym sklepem jest budka z warzywami, którą zamykają o 17.
Normalnie gorzej niż na wśi - serio. Wcześniej mieszkałam w innej miejscowości to miałam luksus.
Mamy lidla i biedronkę, ale trochę dalej i jakoś nie widzi mi się biegania załadowana siatkami.
Poza tym nie wiem jak Wy, ale ja nie kupuję wędlin i nabiału w lidlu. Raz kupiliśmy salami to nawet pies nie chciał jeść.


Tak sobie myślę, ze zamawianie przez neta to fajna sprawa, bo raz, ze można się zastanowić (jak się ma czas w pracy hehehe), a dwa nikt nie marudzi nad uchem (mam na mysli synka, który po 30 minutach jest już znudzony, albo po 45 jak właśnie skończył jeść bagietke)


Gatto ja kupuje Dade. Fajna sprawa i cena względnie tania.
 
Ja w Biedrze ani w Lidlu nie kupuję tylko wędlin, nabiał wg mnie jest OK, mięso też, ryby świeże w Biedrze rewelacja.
Ja jakoś się do Dady nie przekonałam, zapach tragiczny jak prosto z drukarni , nie wiem może to jakaś lewa partia była.
Wolę upolować Pampers Active w bardzo podobnej cenie jak Dada na dzień a na noc zwykłe pampki kupuję w gigapackach i też wychodzi OK.
No ja lecę Dziewczyny, Oli pospał 20 minut i drze się (za mało ludzi dziś chyba do zabawiania), lecimy na spacer:tak:
 
czesć

ja mam chwilę
przez telefon Mama mi udzielała dar jak uspać Patryka ze smoczkiem, bo kiedy tylko moja Mama jest u mnie Patryk śpi ze smoczkiem, odmnie ani od eMa smoka nie chce :eek: od rana cały czas był na cycku i spał ze 3 razy po 3-5 minut.. smoczek Go powalił ;-)

ja już po dwóch pralkach jestem, po śniadanku Patryś daje mi ostatnio czas.. bo chwilę umie się sobą zająć.. uwielbiam Go!!!!!!!!!!!!!!! :-) nie powiem że nie jest marudny ani płaczliwy.. to zależy chyba od dnia..

Muma zarażasz almą, ja się wczoraj zarejestrowałam, umnie jest o tyle gorzej ze dowóz zakupów jest dwa razy w tygodniu, we wtorki i bodajże w czwartki czy piątki.. ale to mi akurat pasuje :tak: bo i tak częściej zakupów nie robiłam..
eM dostał w rosmanie kartę 'rossnę' też się zarejestrowałam, 3% zniżki na zakupy dla Malucha.. nie na wszystko oczywiście i nie duża zniżka ale zawsze jakaś jest.. a lidlu kupujemy chleb, mamy szczeciński i jest meeeega pyszny, chrupka skórka - uwielbiam! w biedronce która mam 4 minuty od bloku też kupuję (pstrągi są przepyszne) ale mięsko i wędlinki chyba w almie będę zamawiać.. bo sklep w którym zawsze kupowałam nie ma zejścia dla wózków więc doopa..
Dady chusteczki mi brzydko pachną, używamy pampers sensitive (białe) i kindl czy jakoś tak miałam dla skóry wrażliwej - odparzena pupa szybko się wygoiła :tak: polecam :tak:
aaa i jeszcze miałam Cię spytać.. bo już niedługo skończymy 3 miesięce.. powiedz Ty już smażone jadłaś jak Oluś skończył 3 m-ce???

aaaa wy używacie innych pampersów na dzień innych na noc??? :szok: ja cały czas Patrykowi jedne zakładam.. 'pampers activ baby' 3...
 
Wróciliśmy ze spaceru, jest tak zimno, jakby zaraz miał spaść śnieg, masakra :baffled:

Ania -
jasne, że już jadłam smażone i pieczone i każde, już teraz to możesz odpuszczać :tak: Co do pieluch to ja tak robię bo te Sleep&Play ( a pomieszałam w poprzednim poście i to takich używamy w dzień) wg mnie są mniej chłonne a jak Olek śpi 10 godzin to potrafi mieć naprawdę duuużo w środku. Na noc zakładam Active lub Premium.
Active ogólnie są spoko na całą dobę ale te Sleep&play po prostu tańsze dużo:tak: Teraz już chyba wyjaśniłam:happy:

Idę gotować,
Aaa czekam na merlina z płytkami i książeczkami :happy:
 
hejka:-)
Ja na moment, bo serio, nie mogę się ogarnąć:no: Sprzątam, przestawiam, wyrzucam duperele a roboty nic nie ubywa:crazy: Na dodatek mały ma chyba znowu ten lęk separacyjny, bo co zniknę mu z pola widzenia to ryk!!! no i weź się tu narób!!!!! Poza tym chyba ząbki się odezwały, bo są nocne płacze...ehhhhh życie....Z eMem dobrze, ma dietę - póki co stosuje. Przyszły papiery ze szpitala i niby ma dusznicę bolesną:baffled: niby nie takie groźne,ale jednak z sercem związane. Musi teraz uważać, bo to nie przelewki. Rozmawiam wczoraj z mamą i okazało się, ze ona też to ma. Może to rodzinne...nie wiem. No i trochę go postraszyła, że ma uważać na siebie, dbać, ze już nie ma 17 lat itp. Mało tego, opowiadała nam historię takiego chłopaka od nas z miejscowości, Młody, 31 lat, parę miesięcy temu wrócił z żoną i z dzieckiem z Irlandii, ledwo co zamieszkali w nowym domku...a chłopak dostał wylewu, sparaliżowany leży:szok: szok!!!! no i eM wystraszony...no i dobrze!!!!
Przepraszam,że nie odpisuję do każdej z Was, ale młody już obudzony, idę mudać obiadek i szkoczymy na spacer, póki słońce świeci. Jak wrócę muszę poprzygotowywać te przekąski na jutro i wpadnę pewnie wieczorkiem.
Miłego dnia!!!!
ahaa tak na szybko Ani@k ja zaczęłam używaćinnych pieluszek na noc, odkąd młody nie budził mi się na jedzenie..no oprócz tegokarmeinia o 5-6 rano. Gdybym założyła mu normlanego pampka, todo rana by go przesikał, więc na noc zakłądam pampres super-dry...czy jakoś tak...podobno są suche do 12 godziny. Ja małego przebieram do spania tak gdzies między 19 a 20 i do 7 rano jest ok. Ale póki mały Ci się budzi na krmienia to chyba nie ma co stosować innych.
oki zmykam, bo Julek roznosi łóżeczko:szok:;-)
haha muszę Wam jeszcze napisać..ale się uśmiałam!!! młody siedzi w łóżeczku, znalazł gdzieś smoczka i zapakował go do paszczy...ale po drodze wygrzebał spod zabawek chrupka i próbujewsadzić go do buzi, no ale nie załapał, że matam już smoczka:laugh2: co się nakombinował, coś mu nie pasowało:laugh2: o boziuuu ile taki szkarab jeszcze musi się nauczyć:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry