reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Aha. Bo juz glówkuje,ze moze z grubych plastrow?!
Ja robie z piernikow,albo ciasteczek takie choinki.

Dzięki. Ominelismy korek jakimíś wsiami. Ale jest kolejny.
 
Co wam napisze to wam napisze.

Droga ogolnie normalka. Korek w Nowym Targu, potem Tim sie skupalil,jakbym nie mógł w korku, bo bym go przebrala,a tak musielismy sie zatrzymac. Ok.
Korek w Rabce. Ok. Jak ruszylismy Tim zwrócił całe mleko. Obżygał body, bluze, spodnie, skarpetki, fotelik calutki, kocyk, pasy, siedzenie w aucie i mnie.
 
Postój czyszczenie przebieranie.
Żeby było weselej błądziliśmy po jakiś wsiach,lasach,po błocie po ciemku, bo chcielismy objechac korek na bramkach A4. Fak. EM wkur.ny bo to ja moim GPSem go tak wyprowadzilam. Zawsze z mapą było ok. Juz nie lubie GPSow. Ale juz jestesmy na krajowej jedynce i jest ok. Tim spi.

Kurna po ciemku po lesie po błocie z dzieckiem! A jakby coś sie zepsuło,albo byśmy sie zakopali? Ja piernicze. Nigdy wiecej GPSa.
 
tere fere kurka tyle godzin no masakra, ale my tak ostatnio nad morze jechaliśmy...
Ale jak na jedynce jesteście to już prosto , powolutku, do dużego pokoju;-):tak:

gochson - zakupy Ci przywiozą o godzinie, na którą zamówisz:tak:

Miłego wieczoru Dziewczynki, do jutra !!!:-)
 
reklama
Tak tak. No w sumie 6,5godz droga,bo juz jestesmy przy górze Kamieńsk. To jak na takie jaja to super czas. W tamta bez jaj jechalismy 5,5godz. Tylko postoje na pieluchy i jedzonko byly.

Ale juz blisko,blisko ta kanapa w duzym pokoju.
 
Do góry