reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Ostatnia edycja:
o jaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zuzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale super!!!!!!! trzymam kciuki, żeby to była WASZA córcia!!! aż się wzruszyłam:sorry: cieszę się przeogromnie! widzisz!!! warto było czekać:-) 7 miesięcy to w wieku naszych szkrabów (tak mniej więcej) Ooo!!! już widzę kilkanaście postów na dzień z pytaniami;-):-) albo okaże się, że to Ty wszystko wiesz i my się będziemy u Ciebie dokształacać:tak::-) nooo Kochana, wyśpij się póki możesz, bo już niedługo Ci się skończy:laugh2:
Kurka...miałam robić te jajka z pastą łososiową, ale tak mi się źle te jaja łupią, że nie ma mowy,żeby coś z nich było:no::wściekła/y: chciałam tez zrobić jakieś kolorowe koreczki, takie na ząb...ale też doopa, bo jakiś chleb mam kiepski (ryżowy) i za nic nie da się wbić wykałaczki, zeby się to razem trzymało:crazy: wymyśliłam,że porobię z tego głupiego chleba takie mini kanapeczki. Powycinałam kieliszkiem kółeczka i jutro będę kombinować, żeby było kolorowo.ehhhh nic mi nie idzie....ciasta jeszcze nie zrobiłam, jak i tu się okaże klapa to chyba się pochlastam:baffled: I tak muszę czekać aż młody wstanie, bo jak włącze mikser to będzie po spaniu. A przed południem miałam nadzieję, ze pośpi ze 2 godziny jak to bywało ostatnio...a tu 40 min i koniec!!!! niech to szlag!!!! jak eM był w domu, to młody spał po 2 godz, teraz znowu to samo....ale złośliwa bestyja!!!!!!!
 
dziewczyny to spadło tak nie spodziewanie,niby jesteś na to przygotowany ale taka wiadomość po prostu mnie zabiła :szok:o ludzie pomału coś do mnie dochodzi ale nie wiele ,mówię Wam.
Muma no na tą moją Myszę czekałam całe życie :-):-)
 
Zuzanka to cudownie, kolejna wspaniala wiadomosc na naszym watku w tym roku!!!! Gratuluje i nie moge sie juz doczekac, gdy OA wam potwierdzi, ze Myszka jest Wasza! Tak sie ciesze!
 
Zuza ha ha to prawie tak jakbyście "wpadli" co? I będziesz wcześniej Mamą niż ja:-D Nie martw sie, parę rzeczy dla dzidzi już macie, łożeczko jest więc może być jedynie tylko cudownie
 
reklama
hehe Aleksis no właśnie się śmiałam do M ,że poryczałam się i w takich emocjach byłam,jakbym dowiedziała,się że jestem w ciąży :-)no włąsnie wszystkie ciuszki są na 3 miesiecznego bobasa :-Da łóżeczka też nie kupiliśmy,ale jutro już wszystko będę wiedzieć i widzieć małą więc jutro będzie boom zakupowy...:-Doj za kieszeń musimy się trzymać :szok::szok::szok:
 
Do góry