reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

oooo Alex dobrze wiedzieć!!! my i tak już zrezygnowaliśmy z tego, bo mamy taki mały dywanik z planem miasta, ulicami, budynkami, to na razie będzie ok. Jak podrośnie, to będzie resorakami bzyczał po nim;-)
Gatto mówisz i masz!!!! kciuki zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ale i tak wiemy wszystkie, że nic nie znajdą, wszystko jest w porządku, a badanie to tylko formalność:tak:
Aleksis pewnie masz rację, chłopakom dłużej schodzi ze wszystkim;-)
a tere fere pewnie dalej szuka się z M. po sklepach:-D
 
reklama
kok.o źle się wyraziłam...chodziło mi, że wyjada w sensie, że chce jeść, bo woła mniaaaaa mniaaaa;-)ale ja mu muszę do dzioba wsadzić. Jak daję do ręki to nieeee...jak na talerzu to też nie....a jak mu podstawię pod buzię to otwierai ładnie je:baffled: Warzywka dałam mu na talerz (choć zdaję sobie sprawę, że zaraz wywali...no ale) siadam z nim i ja trochę jem, pokazuję mu jak dziamać. No to pośmieje się, poogląda, dotknie palcem i odwrót. Nawet z ręki nie zje. Dziwi mnie to, bojak pisałam nieraz, biszkopty zje, chrupki, skórkę od chleba. No nic...pewnie trzeba próbować i uzbroić się w cierpliowść:tak:
 
Szyszka o jasna ciasna!! tak duzo to wychodzi??:szok::szok: u nas za darmo, to sie oplaca, jak masz placic...no coz...nie wiem...
Gatto dodam ze abonament te ok.600zl przez 25 lat:angry: ew.30 lat
a najbardziej mnie wkurza ze zestaw startowy za tyle kasy może nie udać sie pobranie i lipa:baffled: ehh chyba odpuszczamy temat, bo to w PL temat raczkujacy...
 
Ahoj kobitki:-)
Witam sie kawa i to juz drugą:tak:
Oczywiście zalatana jestem że hej ,dzisiaj też mały maratonik w pracy :wściekła/y:
Cholercia nie jest tak łatwo malować paznokcie i pisać :-p
Aleksis przez cały czas o tobie myslałam i zaciskałam kciuki za fasola :tak:

Ani@k
pisz o kupkach ja już kiedyś pisałam że :nic co ludzkie nie jest mi obce :-p
Muma buziaki dla chorowika Olcia :-**

Pozdrawiam wszystkie mamuśki .ciężarówki i staraczki :-**
A i Katiuszka znowu mgłę zesłała na wschód :happy:
Tak więc pozdrawiam z mglistego mlecznego wschodu
 
Witam przy porannej kawie. Ja oczywiście dziś zatestowałam i I kreska. Qrcze nie wytrzymałam, bo nie znoszę tej niepewności. Fakt bardzo bym chciała, ale jak się nie uda to nic się nie stanie, byle już wiedzieć. Najgorsze, że czuję się jakoś dziwnie, spać w nocy nie mogę, serce mi wali, no i lekko podwyższona temperatura. No nic dalej czekam, bo co mi pozostaje.


Gatto powodzenia na USG.


Mój Adas dziś wstał po 6 i od rana rozrabiał. Powiem Wam, że taki ma napał na tate, że szok. M wychodzi z psem to jest krzyk "tata tata", nic mu nie pozwala zrobić, bo od razu za rękę i "tata chodz". Ja myślałam, że to ja będę najważniejsza przyjamniej do 5-tego roku życia, ale nie "tata i tata". Z drugiej strony mam większy luz. Chociaz czasem jak widze ich zabawy to muszę wyjść z pokoju, bo ja bym mu na takie rzeczy nie pozwalała...
 
Hello,
Czyzbym Drogie Panie byla pierwsza?
Gatto kciukasy mocne! Daj znac jak poszlo ale i tak wiem, ze bedzie dobrze!
Muma smutno Ci pewnie z tego powodu, ze Olus taki samodzielny sie robi...Mam nadzieje, ze mu to minie i wrocic do Waszych milych chwil cycowywania

Dziewczyny ja sie naczytalam np o substancjach rakotworczych i substancjach min.plastyfikator i Policykliczne węglowodory aromatyczne (w skrócie WWA), formaldehyd, ktore organizacja Stiftung Warentest w DE znalazla we wszystkich testowanych wozkach!!! To jest szok, az sie wlos na glowie jezy.
Np. wozek z najwyzszej polki Bugaboo Cameleon dostal 3 z minusem, a Niemcy tak sie nim zachwycaja i jest obiektem marzen rodzicow.
Ta organizacja to specjlalisci niezrzeszeni w zadnej parti, zadne lobby producentow testuja i opisuja swoje badania w czasopismach i jeszcze jest Öko-Test (czyli testowanie pod wzgledem norm ekologicznych)
Nie raz przy ich zakupie sugerowalam sie ich opinia, np. automat do kawy, ktory mam od 2005 r.bodajze, mial ocene dobra i sie sprawdza jak na razie.
Jesli ktos zna niemiecki zapraszam na ich strone, bo naprawde warto sie zapoznac. W PL nie ma takich niezaleznych i obiektywnych testow, sprawdzalam.
Tutaj tez ADAC czyli niemiecki automobil clug prowadzi testy np. fotelikow samochodowych, jesli ktoras chce podesle linka i przetlumacze.
Ja na pewno bede przy zakupie sprawdzac produkty pod tym wzgledem. W ogole Niemcy pod wzgledem bezpieczenstwa produktow maja hopla, choc i tez sie zdarzaly tragiczne wpadki, gdy firma HIPP wypuscila sloiczki z drobinami szkla w srodku.
Teraz mam czas to siedze w necie i czytam i czytam.
Dla Katiuszki & Co. jest tez wersja w jez.angielskim min. wlasnie Stiftung Warentest Reviews and consumer advice at otest.co.uk
 
Ostatnia edycja:
Czesc Gochson, przykro mi. Jaki to dzien cyklu masz i jaki to byl test. Moj pierwszy z II byl juz w 27dc o czulosci 10. Czasem te testy so do niczego, wiec jak bedzie sie spozniac zrob bete hcg. Kciukasy! A synus pewnie teskni za tatusiem, bo tata w pracy tyle godzin i sie nim nie moze nacieszyc:tak:
 
Aleksis1 my z mężem razem jezdzimy do pracy i z niej wracamy, więc teoretycznie jesteśmy tyle samo. Po prostu tata stał się autorytetem, bawią się klockami, jezdza autami, M kąpie go codziennie. Za to mama jak to mama, więcej zabrania (bo się matwi), daje jeść, ubiera, przebiera (oj jak tego nie lubi), zabiera do okropnego lekarza, itp.


Aleksis nie wiem jaka czułość, bo to nie polski (jakiś z allegro). Dziś mam 25dc, więc pewnie jeszcze za wcześnie. Tyle, że poprzednia @ była w 24 dc, a jeszcze wcześniejsza w 25dc. Ja po prostu się boję, że jak już będzie ciąża to nie utrzymam i chciałabym wiedzieć jak najwcześniej żeby zacząć brać duphaston. Mam już nawet wykupione 2 opakowania i czekam.
 
Gochson Aha, wiec Maluch jest z babcia.
Wyglada na to, ze szanse sa:tak: Jestes pewna, ze na opakowaniu nie ma zadnych informacji jaka czulosc tego testu? Moze skocz do drogerii albo apteki i kup super czuly test, a najlepiej lec na bete w przerwie pracy. Tak masz 100% pewnosc, i pewnie koszt badania i testy porownywalny.
Jak ciaza bedzie prawidlowa, to sie przeciez utrzyma, nie martw sie. Nalezy zwolnic, nie podnosic malucha, nie przemeczac sie.
Masz mozliwsc podejsc do laboratorium dzisiaj, i otrzymac wynik jeszcze dzis?
 
reklama
Ahoj kobitki:-)
Witam sie kawa i to juz drugą:tak:
Oczywiście zalatana jestem że hej ,dzisiaj też mały maratonik w pracy :wściekła/y:
Cholercia nie jest tak łatwo malować paznokcie i pisać :-p
Aleksis przez cały czas o tobie myslałam i zaciskałam kciuki za fasola :tak:

Ani@k
pisz o kupkach ja już kiedyś pisałam że :nic co ludzkie nie jest mi obce :-p
Muma buziaki dla chorowika Olcia :-**

Pozdrawiam wszystkie mamuśki .ciężarówki i staraczki :-**
A i Katiuszka znowu mgłę zesłała na wschód :happy:
Tak więc pozdrawiam z mglistego mlecznego wschodu

Hej Kochana, dzieki. Napisz prosze jak sie Wasze sprawy maja? Dalej pracjesz na nocne zmiany? Kiedy wizyta u profa i co z tym dofinansowaniem do IUI? Sa szanse? Tak Ci zycze, aby ludzie dobrej woli Ci pomogli w tym. Kochana, nie poddawaj sie. Kuj zelazo poki gorace. Macie przeciez udekumentowane leczenie nieplodnosci, wiec sie kwalifikujecie. Pociagnij za sznurki odpowiednie ja sie da! Walcz! Kurcze, ja bym nie popuscila. wiem, ze latwo sie mowi bo nie znam obecnych polskich realiow ale bym naprawde zrobila im jazde albo napisala do odpowiedniego Ministerstwa skarge. Czytalam na watku o IVF laska tak dopielo swego, na nastepny dzien urzednik pozaltwiaj jej przeniesienie leczenia do innej kliniki. Kciukasy Kasiu!
 
Do góry