reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

ooo tere, fajnie ze Timus juz wesolutki:-) a zdjecia na fb suuuper!! bardzo ładna z Was rodzinka:tak:Tim do Ciebie bardziej podobny;-)
Muma kurcze, ale sie czepiaja te choróbska!!:wściekła/y: zdrówka dla Olusia zycze :* najgorsze to dla dzieciaków noce są, bo nie mogą oddychac i budzą sie co chwila:-(
a tak jeszcze zastanawiam sie nad tym złobkiem, moze faktycznie, dam sobie spokój, przeciez nie musze jej tam prowadzic, do pracy przeciez nie ide...
Gatto noooo, dobrze! zycze cierpliwości! to zawsze tak wyglada na poczatku, bo dzieci nie wiedzą, ze taki brokuł czy inny smakołyk to do jedzenia słuzy i bawia sie tym. Najpierw taka marchewka to jest zabawka, potem zabawka do gryzienia, potem jedzenie do pobawienia sie, a potem po dłuższym czasie awansuje na kategorie 'jedzenie';-) Najlepiej bedzie jak bedziesz z nią jadła te warzywa, bedzie widziała,ze to mama je, wiec jest na pewno dobre;-)
a, i zęby do jedzenia nie są potrzebne. pierwsze wychodzą siekacze, a one do miażdżenia jedzenia nijak sie nie nadają. mozesz jej dawac wszystko co jest miekkie i da sie zmiażdżyc, a ona sobie dziąsłami i językiem poradzi (znaczy zacznie sobie radzic po kilkunastu/dziesięciu próbach;-):-))
a w przepisie faktycznie, ja tez troche wiecej mleka wlewałam.. zapomniałam dopisac;-)

Muma super kącik!... no i masz lampe moich marzen, którą przez dłuuuuuugi czas planowałam wcisnać w moje ciasne kąty, ale na szczescie poszłam po rozum i pogodziłam sie z faktem,ze jest za duza na moje mieszkanie;-)


aa Gatto co do spania, Młodej przestawiło sie tak z dnia na dzień, pstryk! i juz spi dłuzej:eek: Jednej nocy były normalne 4 pobudki, a nastepnej o 23.30 zaczela coś tam kwękac, przystawiłam do cyca i patrze,a ona spi głęboko..no to odłozyłam i tak do 5 spała:baffled: (a myslalam,ze za pol godz.głodna sie obudzi). No i nastepnej nocy juz nie brałam jej, tylko pogłaskałam jak sie przebudzała, uspokoiła sie i pospała do 3. Dzisiaj to w ogóle nie musiałam jej uspokajać bo sama zasypiała po tych mikroprzebudzeniach.... jestem ciagle w szoku i na razie nie nastawiam sie,ze to na stałe;-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój kącik już teraz nie jest taki poukładany :-D Dużo w nim kolorowych elementów i akcesoriów:-D
A lampa jest fajna tyle, że wielka , długaśny ma ten pałąk. Stąd nadaję do Was, no chyba, że z wyrka to nie stąd wtedy:-p
 
Muma dzięki, że pytasz. Objawów brak na razie póki co, no może trochę na @. Za kilka dni będę wiedziec co i jak, bo moje cykle przeważnie 23-26 dni, a dziś już jest 22 dzień


Ja też musze pomysleć o jesiennych zdjęciach bo pogoda super no i te kolory na zewnątrz. Mam nadzieję, że w weekend będzie okazja, bo jak wracam z pracy, zjem obiad to już się ciemniawo robi.
 
Gochson no to trzymamy kciukasy za kolezanke!!:tak::tak:&&&&&

Kok.o no wlasnie twardo sie zastawilam i daje jej te warzywa, zazwyczaj to jest wieczorem i wszyscy siedzimy przy stole i jemy. Potem w kapieli sa resztki brokulow hihi

Muma suuuuper!! kacik mi sie podoba, ale ja jak Kok.o mam male katy i u nas nie ma mozliwosci. Ale u Ciebie to taki przytulny kacik na nadawanie jest w sam raz pewnie;-)
U mnie ta lampa postawiona w kacie to by pewnie do zlewu swiecila hahahaha:-D:-D
 
Gochson -no to obyśmy się cieszyły za chwilę II !!:-) Te objawy to wiesz, nie wiadomo w którą stronę, zresztą sama wiesz:tak:
Glutek obudzony to robię szybko obiad dopóki ma dobry humor..
Miłego dnia Dziewczynki, dam znać po lekarzu:tak:
 
Co ma być to będzie, zdaję się na los. Zawsze się zastanawiałam jak dam radę z dwoma maluchami :)
Mój Adaś to się zrobił straszny buntownik. Wszystko chce wymusić płaczem. Mam nadzieje, że to tylko przejściowe.
 
Muma super kącik do nadawania:tak: ooo widzisz!!! jeszcze jeden powód by kupić kanapy bez nóżek - nie trzeba będzie się schylać po zabawki:-D Zdrówka dla Glutka małego!!!
Gatto ja zaczęłam to samo...no znaczy z tymi warzywami do samodzielnego jedzenie...ale mały ma je w głębokim poważaniu:-p Dałam mu na talerzyku na podłodze, siedział sobie z tym, gapił się, dotknął, wzdrygnął się, bo mokre:baffled: odwrócił talerz do góry nogami i było po jedzeniu:crazy: przyznaję się, że ja to nie mam cierpliwości do takiego paprania. Umie jeść samodzielnie chrupki, biszkopty, skórkę od chleba, więc wie o co biega...a z resztą to daję mu czas. Wiadomo, że od czas doczasu podsunę mu coś z tych rzeczy, ale nie codziennie. Mam nadzieję, że kiedyś załapie:tak:
Gochson kciuki za nieprzyjście @!!!!!!!!!!!!!&&&&&&&&&&&& ale masz fajne , krótkie cykle:tak: w razie gdyby coś nie wyszło, to myk! i już jest kolejny cykl:-) nie to co u mnie było...cykle po 50 dni!!!!:wściekła/y:
tere fere ale dałaś pomysła na sesję zdjeciową:-D sama bym poszła, ale pada, a poza tym w mojej okolicy to bardziej są boiska niż parki i mało drzew. A na dalszą wycieczkę to nie ma pogody na razie... A co do zdjęć...właśnie przyszły mi paczki z ebay'a...kupiłam małemu stroje mikołaja i jakiś takich ludków zimowych:-p Jak młody będzie miał humor, to porobię mu foty, bo chcemy wysłać kartki świąteczne takie spersonalizowane. Ciekawe jak mi wyjdą:sorry:

Oki, lecę do kuchni, obiad dla Glutka szykować. Tzn. mam już zupkę pomidorową z ryżem, warzywami i kurczakiem...ciekawe czy pochłonie?:baffled:
 
Katiuszka ja takie kartki wyslalam na wielkanoc i teraz tez mam zamiar zrobic swiateczne, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo mloda nie lubi jak ja fotografuje i robi takie miny, ze zadna sie nie nadaje na publiczny, ba!nawet dyskretny pokaz :-D
 
Katiuszka mój ma 1,5 roku i czasem jest tak samo. Trochę zje, a zaraz myk i talerz do góry nogami.
Z tymi cyklami przy staranka to fajnie bo nie trzeba długo czekać, a z drugiej strony często się ma @ co też nie jest przyjemne i większe prawdopodobieństwo, że wypadnie w wakacje, czy jakąś uroczystość (wesele)
 
reklama
Gatto haha mój też do zdjęć ostatni:tak:a że ja uwielbiam fotografować, to łażę za nim z tym aparatem i chyba powoli przestaje zwracać na to uwagę:-pA Ty robiłaś te kartki w jakimś programie graficznym? czy u fotografa zamówiłaś taką opcję?
aaa no i koleżanka zaczyna mnie doganiać w pisaniu dłuuuuugich postów:szok::-D
Gochson noo masz rację, krótki cykl-więcej @:sorry: każdy kij ma dwa końce;-)
tere fere jednak polazłam z małym do parku w celach fotograficzych...a tam liści jak na lekarstwo:tak::-) drzewa więcej zielone niż pożółkłe, trawka zielona jak w lecie...Nie dało się zrobić takich fajnych jak nurkujący Tymek w kupie liści...poczekamy jeszcze, może więcej spadnie:-p
Idę coś zjeść, Mlody mi padł, przetrzymałam go od 11 i zasnął o 16-ej...ciekawe ile pośpi:cool:
 
Do góry