reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej,

My po koszmarnej nocy pt. "Straszna Frida połykaczka gilów Olka" :baffled:;-)

Ogólnie nie jest z nim źle, miał wieczorem 37,3 i ma gilosy straszne i trochę kaszle. Na popołudnie dzisiaj wyciągnęłam kartę do lekarza niech go posłucha. No ale noc była zaj.. Spał z nami i tak się wiercił bidny i smarkał i ja ciągle z tą Fridą, ech...
Teraz już tylko lepiej może być:tak: Humor i apetyt mu oczywiście dopisują

Aleksis no właśnie w niedzielę mój eM stwierdził, że musi rozkręcić tą kuchenkę.. Jeszcze z 2 mce i się może weźmie:-p No może przed Świętami ;-) Mam nadzieję, że to będzie to co u Ciebie. I cieszę się, że u Ciebie wszystko OK, nic się wczoraj nie odzywałaś. Kanapa super i cena też :happy:

kok.o - dobrze, że już lepiej Ewci:tak: Daruj sobie ten żłobek w tym tygodniu, teraz jest osłabiona, żeby czegoś gorszego nie złapała.. Czas najwyższy na spanie w nocy:tak:

Szyszunia Oli na początku 32 tc ważył równo 2000 g a przy urodzeniu 3950 g ;-) Dużo masz ubranek na 56 ?:-D Najważniejsze że wszystko OK.

katiuszka - ech te chłopy no, mój wczoraj się zabrał za odsysanie glutków to tak się boi, że wyciągnie synkowi mózg albo prędzej, że się nałyka, że nic z tego nie wyszło :tak:

CDN :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aleksis babcia juz nie przychodzi,tylko on jezdzi do babci. Jest to dla mnie wygodniejsze,bo nie musze obiadu dla niej gotowac. A ona tez sie nie nudzi u mnie,bo w domu u siebie zawsze jest cos do roboty jak maly spi.
 
tere fere - a oprócz kupki to już wszystko OK z Timusiem ? nie jest przeziębiony ? Też planowałam z Olim takie foty w liściach ale jak ma taki katar to mu się za dużo liści poprzykleja:-)

Gatto i co z prezentem ostatecznie ? A gdzie to tak się wychodzi właśnie, jakieś tajemnice masz przed nami ? ;-):-)
 
hello:-)
ja na moment, bo zaraz spać idziemy, tzn. Młody. Dziś urzęduje już od 6:30:crazy: więc i drzemka będzie wcześniej. Dalej z nim walczę podczas zasypiania, ale chyba nie jest źle, bo schodzimy poniżej 10 min:tak:jedynie co dalej jest niefajne, to że beczy...no ale nie tak jak w niedzielę. Ja go tu utemperuję:-p
Muma alem się uśmiała z samego rana:laugh2: "friga połykaczka gilów":-D noo i wyobrażam sobie minę Ema jak próbuje oczyścić nosek małego:eek: a nawet jakby się nałykał, to co? przecież to jego syna, nie?;-)ehhh te chłopy...takie delikatniusie:-p
kok.o ooo to pospałaś!!! myślę, że już Ewuni tak zostanie....najwyższy czas heheh
szyszunia a są takie siatki centylowe dla dzieci w brzuchu jeszcze?:szok: yyyy dobrze, że ja o nich nie wiedziałam, bo pewnie już bym miała stresa zanim się mały urodził:baffled: ale jak tere fere pisze, olej te siatki!!! mój tez miał być mały...nawet za małyjak na jego ówczesny tydzień ciąży...a jak przyszło do urodzin, to chłopak w sam raz:tak:
tere fere co Ty gadasz, że Twój Tymek chudziutki sie urodził? chyba miał taką samą wagę jak Julek, nie? albo mi się coś pomyliło...
Aleksis super sofa!!!! mnie się bardzo podobają te na nóżkach, ale sama będę kupowała raczej bez...z czystego lenistwa:-p nie chce mi się kurzu wymiatać spod kanapy:laugh2:
zuzka Ziemia wzywa Zuzankę!!!!;-)
Caterina w pobieralni dziś?
Gatto ????
 
Aaa ja też mam kanapę na nóżkach i minus jest taki, że trzeba spod niej wygrzebywać klocki i inne takie tam ;-):tak: Jakby miała pełny spód to by tego nie było:happy:

Mój giluś odsypia trochę noc, a ja w Tesco online robię dziadkom zakupy.
 
Muma w ogold wszystko ok. Kupsztal tez. Przeszlo i nie wiadomo co to. No i juz mam to w nosie,bo po wszystkim. Hi hi.
A Tymek jak wstal z lisci to tez byl mokry,ja tez bo lezalam zeby fote zrobic. He he. Polecam park Poniatowskiego.

Katiuszka,ale czemu Julus beczy?
Tymek mial wage 2888g. I mial kosci powleczone skora,polozne i pediatra dlatego mowily zeby odczekac 2-3 tyg zanim wyjde na spacer,zeby troche tluszczykiem obrosl. Tzn tak pod skora,zeby podściółki dostal. A z siatek bylo ze 3500 bedzie mial wagi.
 
Witam dziewczynki. Ładna pogoda za oknem trzeba korzystać, ja niestety w pracy.
Mój Adaś to jak się urodził miał 3700 g a urodził się 2 tygodnie przed terminem. Wole nie myśleć ile by miał jakby poczekał te 2 tygodnie :szok:

katiuszka 10 minut nie jest źle. Może ma taki etap, wierzę, że szybko przejdzie.

tere fere a badałaś w końcu ten kał ? Fajnie, że przeszło, oby nigdy nie wróciło...
 
Gochson fenks,nie badalam,bo Tim jest zlosliwy. W weekend robil kup na potęgę to labo nie pracowalo,a wczoraj dopiero po poludniu zrobil kilka kup to nas nie bylo w domu,dzis do babci pojechal. I mam juz to w nosie. Czuje sie bardzo dobrze,wiec odpuszczam.
 
helol babolki
witam sie i ja, juz po kawce....
eee ja nie mam zadnych sekretow, musialam jechac do pracy po papier, ze nadal jestem zatrudniona, bo mi bylo potzreba przedluzyc ubezpieczenie. Ja jako obcokrajowiec musze to robic co rok:wściekła/y::wściekła/y: a ze juz karta mi sie przeterminowala, to musze to zrobic jak najszybciej, wiec mialam latania za tym i potem te biurokratyczne sprawy tez trwaja. Wszedzie musialam ciagac mloda, bo tesciowa jak zwykle nawalila i nie przyszla, a miala!:no: Nie chce na nia narzekac, bo ma kobieta swoje problemy i dobry czlowiek z niej jest, ale za kazdym razem jak ja potrzebuje to ona mowi, ze ok przyjdzie, a potem sie wykreca. Trace do niej kurde zaufanie i co to bedzie jak bede z nia musiala zostawic mloda jak wroce do pracy:eek::baffled:
W kazdym razie musialam zrobic kilka kursow, potem byla u mnie kolezanka i tak jakos popoludnie mi minelo, eM wyjatkowo wrocil z pracy wczesniej, a potem juz nie mialam sily pisac:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ogolnie sofy jeszcze nie wybralismy choc bardziej sie kierujemy na ta MIRIE - Divano pensato per gli spazi ridotti. : Poltronesofà kolor bialy lub natural, bo czekoladowy nam za bardzo przyciemni mieszkanie i nie bedzie ladnie wygladalo.

Muma ja tez wlasnie nie chcialam na nozkach, zeby nie wygrzebywac zabawek :tak::-D

Aleksis cholerka ales zaszalala!! To ja mialam wyrzuty, ze moja kosztuje 1000€ :zawstydzona/y::-p

Szyszka fajnie, ze wszystko ok:tak:

Kok.o ooooo ale masz gitesowo!! czyli jest nadzieja i dla mnie:tak:;-)ze moja w koncu tez zacznie spac dluzej.
Zrobilam wczoraj paluszki owsiane, ale cos w tym przepisie nie teges, bo 6 lyzek mleka to za malo na te platki bylo, wiec dolalam:tak: wyszly pyszniutkie faktycznie, sama zjadlam ze 3. Mloda je na razie tylko rozgniotla, rzucila na podloge i cos tam polizala, no moze 1/28 zjadla :tak: ale jakos trzeba ja nauczyc.
Tak w ogole to robie jej warzywa na parze, glownie to brokul i kalafior jest i ziemniak, bo ona zebow nie ma i mam tyle sprzatania, ze szok, bo wiekszosc laduje na podlodze:-( no, ale uparlam sie, zeby brac przyklad z ciebie, bo Ewcia tak ladnie je. Ale taki syf jest, ze szok!

Wczoraj mloda jadla z nami puree, specjalnie nie dalam soli, ale galke muszkatolowa tak :tak: wcinala az jej sie uszy trzesly! :-D

Tere fere ja tez myslalam o takich jesiennych zdjeciach:tak: mam nadzieje, ze damy rade na weekendzie jak bedzie ladnie;-)

Co do wagi dziecia, to ja sie wcale nie przejmuje. Moja miala 3100 jak sie urodzila, potem zeszla do 2800 i przez pierwsze dni wcale nie przybierala. Po tygodniu z nia wyszlam z domu (mimo, ze byl luty) bo bym se w leb strzelila jakbym miala siedziec jeszcze tydzien zamknieta. Przezyla ;-)

No ale epopeje napisalam! Przebilam Katiuszke czy jeszcze nie??

Aaaaa, no prezentu dla eMa nadal nie mam, bo wczoraj juz nie mailam czasu, ale kurde zastanawialam sie, czy mu nie kupic tej karty prezentu z MediaWorld i se sam by wybral, tylko to juz nie to samo:-(
Dzis po poludniu sie tam wybiore i obczaje wszystko. Teraz czekam na paczke z c&a i od mojej mamy, bo cos mi wyslala ponoc dla mlodej i pewnie juz kartki na nasze urodziny:happy:

Ok ide doprowadzic sie do stanu uzywalnosci i pomyslec co na obiad :tak:
 
reklama
Gochson - jak u Ciebie z objawami tak w ogóle ??&&&&&&&&&&&&&&&&& :tak:

Gatto
no i jak się chce to można długiego pięknego posta napisać, żeby koleżanki miały co czytać :tak:Brawo !!
A kanapa fajna :tak: My też myśleliśmy o narożnikach a w końcu jest taki kącik (sorki za jakość ale nie chce mi się robić nowego zdjęcia) i nie żałuję :tak: Więcej osób się mieści i kawkę albo winko spoko można sobie tu pić a nie przy stole.

2012-04-23 12.58.45.jpg
 

Załączniki

  • 2012-04-23 12.58.45.jpg
    2012-04-23 12.58.45.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 25
  • 2012-04-23 12.58.55.jpg
    2012-04-23 12.58.55.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 25
Do góry