reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Szyszka no dawaj tu niusy! Bo nas tu ciekawosc bobruje! Chcesz kolezanki wykonczyc niewiedzą? Jak Mieszko? Ma wloski?
Jestem jestem.
Kochane, Mieszko ma sie bardzo dobrze, usg ok, wszystkie parametry jak najlepsze! Aaa jest mega ruchliwy, brzuch to wypychany jest nozkami, bo juz glowka w dół leży mały skubaniec.....waży juz 2,5 kg więc mam co nosić pod serduchem...
Kolejna wizyta 13/11...

Dziś po szkole rodzenia wyszlam taka naladowana pozytywnie i wierze w to ze sobie poradzę z porodem.


Teraz znowu na Tlc oglądam program Porodowka i przez hormony rycze....mąż tylko łzy wyciera, ale to dziwne...
Sciskam Was.
 
Szyszka no nareszcie!
Kurcze to bedziesz miala temperamentne dziecko,jak tak rozrabia. No i dosc duzy facet chyba.
A z porodem poradzisz sobie spokojnie. Twarda jestes,a eM bedzie przy Tobie w trakcie porodu?
Ja tez ogladalam Porodowke na Tlc i tez wylam jak nie wiem. Tylko moj stukal sie w pecyne i odwracal na drugi bok w lozku.

Ahoy dwupaku.
 
Em będzie, bardzo chce, dziś na szkole rodzenia, tak sie udzielał, bo akurat było omawianie porodu rodzinnego, to wypytal o wszystko chyba co możliwe;) imponuje mi to, hehe
Na jakie www sprawdzić wg. Jakiego centyla leci Mieszko? Bo 2500 kg to chyba dużo, ale lekarz mówił ze wszystko
ok, więc nie martwię sie...
Temperamentne, Tere wypluj to słowo :-D
 
Nie szukaj siatek centylowych,to bzdura totalna wg ktorej Tymek ma dużą niedowage,a w ciązy byl na 48centylu,jednak gdy sie urodzil byl o dziwo za lekutki.
Ja przez te siatki i normy, wbijalam sobie w łepetyne,ze tak malo je,ze go zaglodze.
He he he.
No dobra pluje... temperamentne...tfu,tfu...
Ale to chyba dobrze!
 
Tymek od 7ej walnął kupe,zjadł mleczko,bo był tak głodny,ze nie zdążyłam kaszki zrobić. Teraz bawi sie w piżamce na łóżku a ja lece szykowac sie do pracy.
Pa.
 
Witam Was Kochane, zyje i mam sie dobrze. zoladek troche boli , gorzej z cholernymi zebami, w nocy znow musialam wziasc paracetamol.
Alex oj kobito, dopadlo tez Ciebie. Zdrowka zycze!
Pieknaszyszunia gratulacje! Dasz rade, eM bedzie z Toba:tak:
Terefere ciesze sie,. ze Twoj maly plywak nurek juz zdrowiutki i ma apetyt. Dzis babcia przychodzi? Milej pracy
Katiuszka no to kawal chlopa z Julka jest. E tam, tymi kg sie nie przejmuj, zleca jak zaczniesz latac za Julkiem. Mozna dostac w tym Waszym Londku tez takie pomidory ale bio? Moj eM nakupil ostatnio w Aldi mrozonki bio, pewnie pozniej tez bede kupowac.
Wlasnie, eM sie nie zna na usypianiu Julka...Ah te chlopy oni zawsze cos. Pamietam jak brat malej w upal dal do wypicia cala butelke herbatki z kopru, to go tak potem obesrala ze az mu po nogach pocieklo!:-D
Gatto wlasnie co to za sprawunki? Do fitness clubu zaczynasz chodzic ale sie nie chcesz przyznac, czy cus?:-D Wybraliscie te sofe?
Kok.o pracuje chyba w nocy, a potem z Ewa w dzien dosypia...e raczej pichci pysznosci
Goschson a jak, niech maly tez ojca troche pogania i matce da odpoczac

Muma super z tym torcikiem dla Olusia. Ty masz dosyc i tak juz na glowie. Jak babcia?
Wlasnie z tym piekarnikem to tak: moj rozebral piekarnik i okazalo sie, ze dolna grzalka nie grzeje, bo byla przepalona.
Wiec wyszukalam w necie jaki numer czesci wg modelu pieca i zamowilam. Mam nadzieje, ze to zda egzamin. Ta grzalka w PL kosztuje 36-50 PL, w DE 28 eur, ale przeciez nie bede mamie glowy zawracac przesylkami.
Moze i w Twoim piekarniku poszla taka grzalka? niech eM luknie, bo szkoda kasy na nowy piec.
Katiuszka Twoj piekarnik tez nie teges?
Ani@k ok?
Zuzanka zapracowana jest

Dzis chcialam pojechac na badanie krwi, ale wzielam tabletke, a nie powinnam, wiec pojade jutro

Wczoraj polazilam po 2 sklepach, ale w takim istnie slimaczym tempie, odpoczywajac na kanapach rogowych, ktore mi sie w miare podobaly. Wyprobowalam kanapy marki Ewald Schilling, dobra solidna firma, i oczywisice porownalam potem ceny w internecie. Chcialam wyprobowac z bliska i sprawdzic, czy rzeczywiscie te ich produkty sa wysokiej jakosci. Facet zrobil mi oferte na kanape, obicie materialem Chenille, szerokosc 265+55 cm z funkcja do spania za 3100€! O matko, w domu sie okazalo, ze i tak by byla za duza.
Wybralam w internetowym sklepie meblowym 5 roznych tej marki, no i zdecydowalismy sie na sofe z grubej,wytrzymalej skory.
Cos w ten desen, tej kanapy juz nie ma w ich ofercie, wiec linka nie moge podac,w kazdym razie w stylu jak ta,tylko ma inne "nogi" plus ta moja sofa rogowa jest mniejsza, ale tez z otomana po lewej stronie
Ewald Schillig Eckgarnitur FLEX PLUS in L140 mammut | Eckgarnituren | Ewald Schillig | SitzDesign
ten kolor znowu tu inaczej wyglada, jest jasniejszy no i cena byla nizsza.
Mam nadzieje, ze nie zrobilam glupstwa:zawstydzona/y:
 
reklama
czesc babolki
witam z kawusią
zuzol???? odetchnik chwilke po weekendzie i zdawaj tu relacje jak było:tak::-) :** mam nadzieje,ze Cie nie zamęczyli;-):-)
Aleksis fajna kanapa, ja lubie takie na nóżkach wyzszych, bo lżej wyglądaja. A ja juz nie pracuje (czasem na szybko cos zrobie, ale tylko czasami i nieduzo), nie mam zamiaru charytatywnie odwalać za kogoś roboty:wściekła/y:

Wczoraj wieczorem zrobiłam placuszki serowe z jabłkami- mmmmnniaaaammm:-), Młoda bedzie miała na sniadane, eM tez i mnie sie tez dostanie;-):-)
Wiecie co, Młoda juz 3-cią noc przesypała:eek::eek::baffled: Zasypia ok 20 i budzi sie o 5 , wczoraj o 3, dzisiaj znów o 5 :eek::baffled::baffled: W miedzyczasie czasem sie wybudza, pojęczy troszke, ale zasypia zaraz sama albo ją pogłaszcze i juz jej nie ma:happy: Matko!!!zeby jej tak zostało!!!!:laugh2: tfu tfu odpukać!!;-):-)
siedzimy w domu,gile juz mniejsze;-), do złobka moze w srode pojdziemy...
 
Do góry