reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Vonko, Ewo! O pietruszce wiem tyle, że apiol, główny składnik olejku pietruszkowego ma właściwości estrogenne i nie należy nadużywać dań z pietruszką w czasie ciąży. Nie nadużywać to nie jeść kilogramami:happy:;-)
 
cześć 30tki.
Zaintrygowała mnie ta pietruszka.
Jeśli chodzi o tego typu produkty - to dla starających się kobiet ale i mężczyzn - lepiej powstrzymać się od stosowania środków przeciwbólowych. Jak znajdę w necie uzasadnienie, to uzasadnię. Buziaki.
 
Chcialam wam napisac Moje Kochane ze jestescie naprawde CUDOWNE!!!!! wspaniale optymistycze i po raz kolejny sobie mysle jak dobrze ze jest BB i za WY jestescie ....:tak: Dziekuje...
U mnie bez zmian @ nadal nie ma :confused: Jakos tak mi mokrawo i bole @ jakby ustepuja powoli na rzecz bolu krzyza i ciagniecia podbrzusza.... No ale poczekam bo moze to ta infekcja - na szczescie mezus przywiozl mi Macmiror w globulkach wiec na nastepna owulacyje zdarze sie podleczyc...;-)
Pozdrawiam was juz prawie mikolajkowo . ... I zycze wam zebyscie jutro znalazly cudownego Mikolajka, ktory sprawi wam wiele wiele radosci...
 
vonko, oczywiscie jak rowniez inne staraczki,razem bedzie nam razniej we wrzesniowkach....
To ja też chcę do wrześniówek:happy: :happy: :happy:
Ewuś mam nadzieję,że Ci się uda wrzesień super miesiąc.
Vonko sądzę, że moja koleżanka niebawem do nas dołączy:-)
Sensi mam nadzieję, ze niedługo będę mogła także wyliczyć taką "siódemkę"
Majeczko ściskam Cię mocno a Mikołajek do każdej nas wpadnie, tylko nie jest w stanie unieść naraz tylu płaczących prezencików Czasami trwa to kilka zim:happy: Super, że wyniki OK
Carioca co z Twoim plamieniem?

To teraz rozumiem; wszystkie nasze staraniowe niepowodzenia z winy jednej małej pietruszyny:-D ;-)
 
Vonko, Ewo! O pietruszce wiem tyle, że apiol, główny składnik olejku pietruszkowego ma właściwości estrogenne i nie należy nadużywać dań z pietruszką w czasie ciąży. Nie nadużywać to nie jeść kilogramami:happy:;-)

Sensi,zgadza sie nie jesc kilogramami,ale jak mozna to sie powstrzymac.... zas po rozwiazaniu dobrze ja jesc,bo m.in. wspomaga laktacje.... nie mam teraz czasu,zeby przetlumaczyc o tej pietruszce i innych ziolach,ale postaram sie moze w weekend... sa tez ziola na wpsomozenie plodnosci,ale musze sie w to bardziej wczytac.... jest 9h30 wieczorem i ja dopiero wrocilam do domu,a wyszlam o 7h45... jestem padnieta.... ale kupilam termometr i zaczynam mierzyc i obserwowac temperaturke... widzialam tez w sklepie testy owulacyjne, myslicie,ze warto je sobie sprawic? one sa dosc drogawe... nawet bardzo....

Dziewczyny,musimy sie zmobilizowac abysmy w styczniu mogly sie przeniesc do wrzesniowek,wszystkie sa zaproszone i oczekiwane z otwartymi ramionami....

Majeczka,mysl pozytywnie,a jeszcze sie zalapiesz na sierpniowki....
 
Witajcie kochane!

Ewo ja testów owulacyjnych nie stosowałam. Co prawda myślałam o tym, ale doszłam do wniosku, że to będzie dodatkowy stres:nerd: żeby wykorzystać "na siłę" pozytywny wynik testu. Ale, ale:cool2: mierzyłam temperaturkę i muszę powiedzieć, że po 7 miesiącach pomiarów byłam w stanie przewidzieć dokładnie dzień wcześniej, kiedy nastąpi owulacja:tak::tak:. To naprawdę nie jest trudne:tak::tak::tak:


Miłego dnia kobity:happy::happy::happy:
 
WITAJCIE MIKOŁAJKOWO MIŁE KOBIETKI

Widze, że tu się szykuje coś większego :tak: :tak: Jakaś "kampania wrześniowa" :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Sensi Słoneczko, co do mierzenia temki to zgadzam się z Tobą w 200%. Łatwe i daje duuuużo informacji. Testy owu. po raz pierwszy wypróbowałam w tym cyklu. Wnioski: :eek: robiłam je o złej porze :zawstydzona/y: (osioł ze mnie - nie obrażając osłów) ale i tak potwierdziły to co wiedziałam z pomiaru temp. i obserwacji sluzu. Zaskoczyło mnie tylko że dwa dni pod rząd wyszedł mi test pozytywny :confused:
Spróbuje ponownie w kolejnym cyklu to może będę mądrzejsza ?
Co do stresu to i tak towarzyszy mi on nieustannie w naszych staraniach więc jakoś przestałam się nim tak bardzo przejmować:cool2:

Arabello witaj :-D :-D Wrzesień jest do Twojej i naszej dyspozycji.

Antilko hej, hej! Tak myślałam że nie trzeba będzie Twojej koleżanki namawiać na BB :tak: :tak: Czekamy z otwartymi ramionami i wątkiem staraczek ;-)

Ewo a Ty tak nie szalej długo w pracy :no: trzeba mobilizowac siły dla "wyższych celów";-) ;-) :tak: :tak: :laugh2:

"Carioca, Madziulka, Majeczka, Anusieńka Was to też dotyczy. :tak: :tak: :tak:
Żresztą, co do Majeczki to nie wiadomo ....wrzesień czy może sierpień ;-) :happy:

Trzymajcie się cieplutko kochane 30-steczki:-D :-D
 
reklama
Muszę Wam powiedzić kobitki, że w pracy jeszcze nic nie powiedziałam, że jestem w ciąży. I to nie dlatego, że boję się o posadę;-). Mój szef ciągle mnie zachęca do macierzyństwa:tak::tak: a współpracownicy wciąż wracają do tematu:cool2:-nawet dzisiaj była taka rozmowa:cool2::cool2:. A ja cicho sza:ninja::ninja: i roię to z premedytacją:tak::tak::happy::tak::tak:. Powód; pani, która ma mnie zastępować w czasie mojej nieobecności zupełnie nie garnie się do pracy:no::wściekła/y::no:. Nie ma zielonego pojęcia co ja robię, w jakich terminach i jak tego dużo. I wcale nie wynika to z braku chęci z mojej strony: ja byłabym bardzo szczęśliwa mogąc się kimś wyręczyć i chętnie uczę:tak:.Ale z niewolnika nie ma pracownika:wściekła/y::no:. Tak więc odwlekam poinformowanie, żeby moja pani miała jak najmniej czasu-teraz nie zamierzam jej instruować kosztem nie zrobienia swojej pracy:no::no:.
Może ktoś mnie doceni jak będę na urlopiku;-);-);-);-);-)
 
Do góry