reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ewa - dobrze, że się nie nakręcasz, zresztą znasz swój organizm dużo lepiej niż my wszystkie razem wzięte, ale to plamienie wcale niczego nie przekreśla. I tak trzymam kciuki za ten cykl!
Vonko - jakby tak po zasługach szło, to by Tobie najpierw się należało :happy: Ech, uczę się wciąż jeszcze pokory i cierpliwości, ale smutno mi, smutno :-(

Sensi - opowiadaj jak się czujesz!


Carioca Skarbie :-) raczej "wedle wieku" a nie zasług :laugh2: :laugh2: Ale cóż, nie ma tak dobrze :no: wszystko w odpowiednim czasie, tyle że to nie nam decydować kiedy jest ten odpowiedni.:-D :-D Nie smuć się, nie smuć. Grzeczne dziewczynki jesteśmy :-p w końcu dostaniemy TEN prezent.:happy:
Sensi gdzieś wywiało :-( Hmmmmm.
 
reklama
czuję się normalnie ( z małymi wyjątkami:-D:-D);
1. cycuchy ogromne (sutki giganty:baffled::baffled: bolęprzy dotknięciu)
2. codziennie po południu urządzam sobie drzemkę,która kończy się kąpielą i wskoczeniem do łóżeczka na konkretne spanko:-p
3. zauważam, że jestem bardziej rozdrażniona-denerwuje mnie wszystko (w pracy zwłaszcza:wściekła/y::wściekła/y: nie wiem co będzie za kilka miesięcy:-D:-D)
4. nie mam żadnych preferencji co do jedzonka, ale dbam o to, żeby myśleć o tym, co jem:tak::tak:
5. 13 grudnia wizyta u ginki. bardzo się stresuję:baffled::baffled: chociaż raczej nie powinnam
6. ostatnio dopadły mnie zaparcia:baffled::baffled:-to u mnie sprawa wyjątkowa:-:)-(
7.wydaje mi się, że przytyłam:baffled::cool2::baffled:
 
czuję się normalnie ( z małymi wyjątkami:-D:-D);
1. cycuchy ogromne (sutki giganty:baffled::baffled: bolęprzy dotknięciu)
2. codziennie po południu urządzam sobie drzemkę,która kończy się kąpielą i wskoczeniem do łóżeczka na konkretne spanko:-p
3. zauważam, że jestem bardziej rozdrażniona-denerwuje mnie wszystko (w pracy zwłaszcza:wściekła/y::wściekła/y: nie wiem co będzie za kilka miesięcy:-D:-D)
4. nie mam żadnych preferencji co do jedzonka, ale dbam o to, żeby myśleć o tym, co jem:tak::tak:
5. 13 grudnia wizyta u ginki. bardzo się stresuję:baffled::baffled: chociaż raczej nie powinnam
6. ostatnio dopadły mnie zaparcia:baffled::baffled:-to u mnie sprawa wyjątkowa:-:)-(
7.wydaje mi się, że przytyłam:baffled::cool2::baffled:


Jak wyżej napisały dziewczyny: "siedem cudownych doznań" :-)
Ciesze się Sensi :happy: :happy: :happy:
Chciałam sobie więcej z Tobą pogadać...ale wywaliło mnie z BB:wściekła/y: i potem nie miałam neta :no: :no: Ot taka mała internetowa złosliwość :eek:
Ślę buziaki i czekam na jutro :happy: :happy:
 
Witanko

Ja dzis dzwonilam do laboratorium do Polski i moje wyniczki po raz pierwszy od dawna sa naprawde zadawalajace - glownie chodzi mi o progesteronik 26dc -16,8!!!!!!!!!!! - (dlatego nie mam zadnych plamien przed @:-) )Ostatnim razem (co prawda na 2 fazie) byl 2,9 :-( - a to juz pod menopauze podpada. prolaktynka tez ok 6,58 i zadnych bakteryjek w wymazie.. Nawet nie wiecie jak mi to humorek poprawilo:tak: . No i @ na razie nie ma.
Niech sie zdarza cuda w te swieta i worek fasolkowy sie wysypie!!!!:happy:
 
reklama
u mnie jednak @ zamiast fasolki.... ale jakas taka troche bolesna...

Sensi , Gratulacje! odpoczywaj i delektuj sie twoim nowym stanem....

Majeczko, ciesze sie dla ciebie tez.... zobaczysz,ze wszystko bedzie dobrze...

Carioca77, to szykujmy sie na wrzesnia....
 
Do góry