reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

czesc dziewuszki,

no to ja tez sie pisze na wrzesien- dzis tempka spadla do zupelnie niskich poziomów, brzuch boli jak na @, wiec czekam tylko na nia...

Carioca, ja tez ostatnio sobie wmawiam, ze mam endometrioze... :-( mam bole brzucha z tydzien przed @, bolesny okres... choc moze to tylko moja chora psycha wywraca wszystko w mojej glowie..
co gin powiedzial?
ja wybieram sie przed swietami.. zobaczymy, co mi powie.

to milego dnia, dziewczynki!

buziaki!
 
reklama
Dzień dobry w czwartek!:happy::happy:

Vonko
nic nie dodawaj i nie odejmuj-to II połowa cyklu, więc daj sobie spokój i mierz spokojnie dalej (owulacji i tak już nie wymierzysz;-);-))

Ewo ja temperaturkę zapisywałam na .: Naturalne Metody Planowania Rodziny :. stronka całkowicie bezpłatna.;-)

Carioca gdybym już zaczęła nosić ubranka ciążowe to wyglądałabym jak kołek obciągnięty workiem od kartofli:tak::happy:

Kajda z autopsji wiem, że naszerozumki( tzn. staraczek) są przestawione na tak dziwne tory,że wystarczy objaw, na który w innej sytuacji nie zwróciłybyśmy uwagi-teraz jest on "dowodem" poważnego schorzenia:szok::happy:



Miłego dnia!!!!
 
Witam raniutko 30tki!
U mnie pojawiła się @, nawet się cieszę, bo wiem na czym stoję. Do gina mam wizytę na 17tą, zobaczymy co powie, mam nadzieję, że skieruje mnie na badania hormonalne, a jeśli nie to i tak sama się wybiorę.

Sensi - pozazdrościć figury, ja po rzuceniu palenia mogę ubrać się w ubranko ciążowe i być wiarygodną :eek:
 
Dziękuję Madziujka :-)
A wogóle to zaczynam być dobrej myśli, może dlatego, że dziś 7 grudnia (lubię siódemki), może więc w tym cyklu się uda?

Kajduś - badanie kosztuje jakieś 60 zł, a świadomość, że wszystko ok - bezcenna. Jazda do lekarza, zanim się wykończysz psychicznie!
 
Sensi kochana jesteś, ale tu nie ma szans :-) Zapomniałam wspomnieć, że plamienie dziś przeszło w krwawienie. Nie mam co prawda bólów małpowych, ale krwi jest już dużo. Mam w sobie sporo optymizmu, jakoś czuję, że w nowy rok wejdę już podwójnie - ja i mój dzidziuś. A co se bede żałować, zrobie se jeszcze kalkulację z dniem rozwiązania.
 
reklama
Witam trzydziestki

Sensi- jak się czujesz? już jakieś mdłości meczą?

Carioca
- mam nadzieję, że konkretnego gina wybralaś i wszystko będzie juz dobrze.

MAdizujka
- witaj

Oluś - gdzieś Ty?masz privka od jakiegos czasu:-)

pozdrawiam wszystkich !!!!

Majeczko jak Twój teścik??
 
Do góry