reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

czesc i czolem, kluski z rosolem...
pustki...smutno..jak nie ma Mumy, to watek jakis przymulony:-(

Witam sie weekendowo i pewnie jeszcze zajrze, aczkolwiek widze, ze wieje pustkami, to moze i nawet nie bedzie z kim pisac:baffled:
 
reklama
ja tez sie witam:happy:
dzisiaj Swięto Lasu, pospałam do 9 :szok: oooooooooooooooooooooooooo jak mi teraz dooooooooooooooooooobrze!!
eM zabrał Młodą o 7 po karmieniu a ja dospałam te 2h...
teraz ona za to padła i spi... odkąd zaczela raczkowac to nie ma kłopotów z zasypianiem:-) chyba męczy sie bardziej i juz padnięta jest wieczorem. Ale nie spi jakoś więcej.... tylko szybciej zasypia
Ja dzisiaj ide odebrac pakiet startowy. Jutro moj pierwszy bieg! Organoizatorzy zamowili rózowe koszulki na ten bieg dla zawodniczek :szok::-:)wściekła/y: Mam nadzieje,ze nie doczłapie ostatnia.... a nawet jeśli to dla ostatnich zawodniczek tez jakies nagrody przewidzieli:-D

kto do kawki sie dołącza? Gatto juz wypiłas w kafejce z kolezanką?? fajnie masz,ze tak sobie na poranną kawke wyskakujecie z dzieciami:-)
 
hej!!
faktycznie Gatto,pustki tu.....choć ja ostatnio też bardzo mało się udzielam,ale jak pisałąm wcześniej,u mnie nudy!!więc nie mam o czym pisać:sorry2:,bo o pracy pisac nie będę,o pogodzie też nie bardzo,więc tematu jakos brak......
My dzis mamy imprezę u kuzynki:-),ja wczeniej wstałąm wykąpałam sie,spakowałam nas troche,teraz Adaś okupuje łazienke,i za jakąs godzinke będziemy jechać:)...fajnie,że wszystkie kuzynostwo się razem spotka!!super:)
Miłego weekendu dla wszystkich!
 
oooo Kok.o to w twoim ulubionym kolorze te koszulki:-p:laugh2:
dzis wypilam kawke w domu;-)trzeba czasem przyoszczedzic, ale za to wybralam sie na szybki szoping. Kupilam prezent dla siostry i lampke nocna dla mnie, bo mi eM moja stlukl.

Kasica milej imprezy!!!
 
cześć Dziękuję Dziewczyny za dobre słowa, jesteście naprawdę kochane :*** u nas w miarę ok, każdy dzień i każda noc jest inna, ale to i dobrze.. monotonia w końcu by się znudziła Zuza.. hmm.. może warto zmienić endo, co??? jak masz ochotę odwiedzić mój przylądek, zapraszam.. moja endo jest rzeczowa i jak jej ględziłam o zajściu to zaangażowała się prawie tak samo jak ja.. to teraz jak masz już inną dawkę leku to znowu tsh pójdzie w górę??? eeee może (tfu tfu nie może tylko na pewno) teraz będzie dobrze.. przecież GLUT był!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& niech to mazurskie powietrze podziała już odpowiednio na wszelkie hormonki!!!!!!! Kasica a jak przeczytałaś część w której kobieta opowiada swoje zaangażowanie w sprawie ciąży nie miałaś wrazenia ze czytasz o sobie??? bawcie się dobrze na 40-tce!!!!!!!!!!!!! połamania obcasów Kok.o a wiesz że ja gdzieś mimo chodem widziałam w tv ze ten maraton się już odbył??? (i tu wstawiłabym odpowiednią emotikonkę ale nie mogę, coś mi się spier..liło znowu.. pogrubiać też nie mogę.. ehhh człowiek ma parę minut czasu a tu takie zonki wyskakują.. Katiuszka opis szantażu Julka że nie pójdziecie jak się zżyga na ubranko - the best!!!!!!!!!!!! ja ostatnio to z Patrykiem przerabiam.. w sumie nie mówię Mu że nie pójdziemy.. ale On 'trenuje' ulewanie/żyganko i może nie na krzesełko tylko na mnie :)) Gatto a co eM robił że stłukł lampkę???? co do mojego eMa.. poprawił się, myje okna.. dobre i to!
 
hehe ale mi się napisało!!!!!!!!!!! i teraz konkurs - kto zgadnie bez czytania do kogo adresowany jest powyższy post????
 
hej!
wpadłam się przywitać i powiedzieć, że żyję:tak:
Jakos ten dzień zleciał, a to zakupy, a to jakieś gotowanie, eM dziś w domu, to ja zdezorganizowana:baffled:
Teraz obaj śpią. Kurdę...jak ja jestem sama z młodym, to kima 30 min, a jak eM jest to śpi ponad godzinę:crazy: specjalnie to robi czy co?
A tak ogólnie to jakaś jesienna melancholia mnie dopadła...nic mi się nie chce...i jakoś tak ogólnie do d..y:sorry2:
Idę na ciacho! może przejdzie;-)
 
Ostatnia edycja:
hehe Ani@k musiałam sie mocno skupic zeby czytać ze zrozumieniem ;-):-D kobieto ocip..aś??!!:szok:na maraton mnie wysyłasz??:baffled::baffled::baffled: przecież to ponad 42km!! :baffled: maraton wrocławski juz był, 15-go hyhy, nie pobiegłam, chciałam dać szanse wygrania innym:-D:-D:-D:-D a jutro biegne na 5 km;-)
katiuszka ja wciągnęłam juz wafelki, tez jakoś tak sobie dzisiaj z humorem jest;-)
 
Ani@k matulu, zmien to pisanie, bo mi sie mozg przegrzeje! eM odkurzal i ja stlukl, nie wiem jak to bylo, bo sie nie przyznal, twierdzac, ze zapomnial;-)Juz ja zobaczylam z wielka dziura w ceramice:wściekła/y:

Kok.o jaka ty hojna jestes dla innych, zwlaszcza biegaczy;-)

Katiuszka u nas jest to samo, eM w domu, mloda aniol!
 
reklama
Hej

Katiuszka przepraszam, przeciez sie odmeldowalas, juz mi cos pada na mozg chyba. Julus jest grzeczny, a widzisz:tak:Szkoda tylko, ze spi dluzej jak eM jest w domu...Hmm, moze ma jakies metody wychawawcze, ktore skutkuja lepiej?Podpatrz go moze. Ja pamietam, ze moj brat mlodego czy mloda to troche ramieniem przytrzymywal i dziec zasypial ha ha
Ani@k to super, ze sie Wam rytm reguluje i eM nareszcie lata na miotle, a co! Napisz otym Twoim Cudzie cos, co juz umie robic, czy sobie juz tam cos pogaduje i takie tam. Fajnie sie to czyta, jak nam tu Mamy opisuja dzieciowe przygody
Kok.o- jestem z Ciebie dumna, ze tak sie zawzielas i robisz jogging i maraton. A nie sofa-sitting;-)
Gatto e tam, Mloda wystartuje w koncu, ze nie nadazysz biegac za nia! Od tluczenia przedmiotow to jestem ja-specjalistka

Cudna jesien u nas, ja w super nastroju, tylko ze zrec mi sie chce non stop. Boje sie, ze to objawy @ tak okolo 3 dni przed mam, Poza tym czasem jakis skurcz na dole, ale to moze byc wplyw progesteronu podobno.


Milego weekendu, choc w sumie trwa i skutecznych staranek!
 
Do góry