reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dziendobrek!
witam sie z kawka!

Zuzanka kurcze zapomnialam wczoraj zapytac gdzie kupilas ta jeansowa koszule i z czym (jak) masz zamiar ja nosic. Bo mnie chodzi cos takiego po glowie, ale ja po pierwsze nie lubie koszul, a po drugie nie wiem z czym je nosic i jak:baffled:

Aleksis spoko wypije, ale dopiero w przyszly weekend :-p

Katiuszka no Julus puszczajacy calusy jest bezbledny i co ty nam tu kity wciskasz, ze wyjec, ze niegrzeczny, jak on na aniolka wyglada!

Muma :*
 
reklama
helooo:-)
Gatto dobrze to ujęłaś "wygląda na aniołka":tak: ale tylko wygląda;-) noo ogólnie to nie jest źle, ale wiesz, zawsze mogłoby być lepiej, nie?:tak:Ja koszulę dżinsową noszę z białymi spodniami tez dżinsowymi, albo z normalnymi, ze spódnicami. Możliwości jest bez liku, bo dżins do wszystkiego pasuje:-)
zuzanka spakowana na wyjazd? wałówka spakowana? a kiedy wyjeżdżasz dokładnie? aaa no i mam nadzieję, że glutek dobrze został wykorzystany:tak:;-)
Muma mam nadzieję, że wszystkie sprawy organizacyjne poszły sprawnie...Trzymajcie się!!!
kok.o jak Ewci rehabilitacja? lubi ćwiczyć?
aaronka Jagódka ma się lepiej? i co? to ta trzydniówka była jednak? a co ze sprawą komara w smoczku? jakies postępy?
Alex Cud zdrowy? a jak Martynka w żłobku sobie radzi?
Ani@k ja też używam aspiratora Frida i spray do noska, kupiłam tez gruszkę, ale kompletna porażka!!! nic nie wciąga:no: pamiętam jak mój brat się urodził...nooo 18 lat temu to było...ale mama miała taką gruchę, że jak pociągnęła młodemu katarek, to chciało mu mózg zassać:-D a tymi dzisiejszymi to można ewentualnie dziecko połaskotać w nosku;-)a jak u Was? wychodzisz na prostą?
Aleksis humor dobry? jakies objawy??? który to dziś dzień po iui? jakoś tydzień, nie? trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
szyszunia a co u Ciebie? ból pleców minął?
caterina pewnie krew "spija" w pobieralni:tak:
tere fere smaży doopsko na plaży iani myśli do nas skrobnąć. Ciekawa jestem jak Tymek zniósł lot i ogólnie co tam u niej...

A my z eMem lekko wnerwieni:wściekła/y: pisałam Wam kiedyś, że robili nam taras, nie? no i nie dość, że to się trochę ciągło, bo a to padało, a to coś tam innego...No to wreszcie są już ku końcowi...szwagierka wczoraj wysyła nam zdjęcia...a tam co innego niż miało być:szok::angry::wściekła/y:dla mnie to są duze zmiany, eM mówi, że musi się "z tym przespać". W weekend będziemy dzwonić do teścia, niech tłumaczy co tam pozmieniał i dlaczego. Przysięgliśmy sobie, że to jest ostatnia rzecz, którą robiliśmy na odległość!!!! nie przypilnujesz sobie sama, nie dopatrzysz, to potem masz takie cuda...ehhhhh
Idę śniadanie robić, mały już kaszkę wciągnął, teraz ja.
Aaaa nie wiem czy pisałam, ale ta gorączka u niego, to trzydniówka raczej była, bo dostał później lekkie wysypki. Nie skojarzyłam jednego z drugim, bo sugerowałam się tym co tere fere pisała, że jej Tymek był bardzo mocno wysypany, taki aż jakby poparzony:baffled: a u nas leciuteńko było...Ale i tempka u nas niższa była, więc może jakaś lżejsza odmiana czy cuś...A zeby tez dały mu popalić, więc może to kumulacja wszystkiego była:baffled:
 
elooo babeczki
melduje sie po i przed kawką;-)
zuza to Ty sobie sama dawke leków ustaliłas?:baffled::baffled: hehehe pewnie sie doktorek zdziwił nieco ze przegiął ;-):-)
Gatto miłej zabawy wsród wąsatych brzuchatych Niemców ze świecącymi otłuszczonymi od kiełbasy/golonki brodami;-):-):-D Ja sie zawsze zastanawiam jak te kelnerki tam (wcale nie jakieś potężne) dają rade nosić po chyba z 10 kufli litrowych na raz?:errr:
katiuszka Julek wymiata! ale juz stoi super, hehe chwieje sie jakby na bani był, ale sssssaaałłusssaa przeeeeśśle :-D aaasssooo! Moja Młoda tylko raczkuje, chociaż raczkowanie jest do wolnego przemieszczania sie, do szybszego czolganie słuzy;-):-) na rehabilitacje chodzimy, bardzo fajne panie tam zdziecmi ćwicza. Mnóstwo zabawek tam jest świecąco/grająco/grzechoczących i dzieciaki zabawiane nawet nie zauważają, ze ćwiczą;-) Bedziemy 3 miesiace chodzic, załozenie jest takie,ze w grudniu Młoda bedzie chodzić:blink:
Ostatnio zrobiłysmy furore w poczekalni, bo dawałam jej pić z kubeczka i wszyscy przystawali i dziwili sie,ze tak ładnie sobie radzi... no i pytalki co to za kubeczek (doidy) . hehe i ostatnio Ewcia nauczyła sie robić "papa":-)
Aleksis &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i myślimy pozytywnie!!!!!! @ nie będzie!!!!!:no: :* :* :*

Muma trzymajcie sie :**
 
hej,hej

ja spakowana ,skończyć mam sałatki i sosy wlać do pojemniczków bo pozalewam je jak dojdziemy :tak:katiuszka dobrze ,że przypomniałaś boszsz ja mam ciasto w piekarniku do wzięcia :szok: idę wyciągnąć na wierzch żeby nie zapomnieć bo ja ostatnio jak w tej reklamie "skleroza moja siostra rodzona :-D"
jeszcze łazienkę ogarnę,odkurzę i po 13 mam nadzieję wyruszyć :tak:ale brat się ździwi :rofl2::-p

Gatto
koszula ciemny kolor dżinsu ma i ja ją zamierzam nosić do spódniczek do środka włożoną i do dżinsowych spodni już przymierzałam:tak: ja mam dużo koszul i noszę do spodni dżinsowych :tak::-)
kok.o no takie miałam wrażenie,że chyba miała wyrzuty ale trudno ,strach było się przyznać,że ja pojechałam po bandzie :-D więc teraz zamiast brać całą tab 150 to biorę 100 :tak: a za miesiąc się zbadam czy nie za dużo znowu :rofl2::-D:-D mów mi dr .Haus :-p
Aleksis zapraszam na mazury i trzymam mocno kciuki aby to był stworek chcący dużo jeść aby rosnąć :tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


ja wykorzystałam swojego M i powiem Wam,że odkąd nie rozmawiamy na temat staranek to seksik jest spontaniczny i cuudny :-Da jemu się wydaje,że wszystko On inicjuje i ,że robimy to wtedy kiedy chce ....eh i mężczyźni :rofl2::rofl2:a ja swoje wiem ,dobrze,że chociaż przestałam sie nakręcać :laugh2::tak:


Miłego weekendu dziewczyny :****buziam
 
Helllo,

jestem i ja.
Zuzanka ciesze sie, ze Ci sie humor poprawil, bo ostatnio troche zrezygnowana bylas. Zdaje sobie sprawe, ze to czekanie jest wyniszczajace. Ale telefon zadzwoni na 100%!!!!
Ja tez sie powoli godze z tym wszystkim, i zdaje sobie sprawe, ze pozno sie zaczelismy starac o dzieci. Ale zycie pisze swoje scenariusze, mozna troche dopomoc losowi, ale glowa muru nie przebijesz.
Sobie mysle, co ma byc to bedzie, nawet gdy.... to zyc trzeba dalej
I wcale fakt posiadania dzieci nie powstrzymuje ludzi przed rozstaniem, a nawet cuesciej sie to zdarza niz u tych bezdzietnych. Znam wiele takich i sa razem od bardzo wielu lat razem.

Pogoda u mnie cudna, czuje sie jakbym byla na wakacjach, cieplo, pachnie pieknie, az chce sie zyc...
Ja juz po wizycie, beda 2 nowe zabki piekne, ale i tez za piekna kase. Troche boli mnie dziaslo, dziwny posmak w ustach, ale przezyje jakos

A propo koszuli jeansowej mylse, ze super sie komponuje ze spodniami rurkami, a nawet jakimis waskimi, prostymi z materialu. dzins u gory i dolu to dla mnie troche za duzo, ale do fajnej sportowek kiecki jak najbardziej.

Wczoraj kupilam sobie w outlecie kurtke na zime, taka czarna ala parka z kapturem, do kolan. Bedzie mi cieplo w dupsko, bo zawsze marzne. Cena jak zwykle bomba, bo ja stary skrudz wiadomo. Takie fajne maja tam ciuchy ciazowe, ale nawt nie przygladalam sie, aby nie zapeszyc. A ja mialam oszczedzac na dziecia:-D

Gatto
jak Twoja gwiazda? Tez juz probuje jakis akrobacji czy na razie woli byc noszona, hustana itd?
Kok.o to sie ciesze, ze Ewunia dobrze znosi te zajecia.
Piekna co u Ciebie? Pepe grzeczny?
Muma pewnie nie czyta, ale mysle o Tobie

Reszta naszych dam jak zwykle,ale wybaczamy:)
To na ra
Aha, dzieki za kciukasy!
 
Dzieki dziewczyny, no sama nie wiem z ta koszula, ostatnio widzialam nawet nieglupia w H&M i juz juz mialam kupowac, ale jakos zrezygnowalam. Dzis na targu widzialam babke co miala wlasnie koszule do spodni dresowych ubrana, te spodnie takie z niskim krokiem:baffled: nieglupio to wygladalo, ale ja jak wsadze ta koszule do portek, to mi opona sie zwiekszy bardziej:-D
 
Uuuuu bede monologi pisac i post pod postem, a co!

Ja juz z druga kawka i drozdzowka siedze. Mloda poszla spac godzine temu, ja ogarnelam nieco i robie jej szpinak na pozniej. Pewnie zaraz sie obudzi to musze wykorzystac czas i zmiksowac wszystko, bo ona cholernie nie lubi dzwieku blendera:baffled:

Aleksis moja to leniuch jest i tylko siedzi. Nie raczkuje, nie pelza, a do chodzenia to jej jeszcze pewnie daleko!
 
Reszta naszych dam jak zwykle,ale wybaczamy:)
yyy to się chyba mnie nie tyczy, co?;-) przecież się odezwałam dzisiaj i nawet zapytałam co tam u Ciebie:-p
Gatto może Twoja Cristi od razu wstanie i pójdzie:-) bez czołgania się, raczkowania:-p mój robi przymiarki do raczkowania. Na razie ma dobra pozycję i zrobił dwa niby kroczki:tak: dobrze by było, żeby zaczął raczkować przed 9 października....heheh już widzę Wasze miny:-p "co ona sobie znowu wymyśliła?"....ale spoko, nic głupiego. Chodzi o to, że 9-go mam kolejną wizytę w przychodni dla dzieci, ważą młodego itp. No i na ostatniej się zakręciłam, pomyliły mi się słówka angielskie i z tego wyszło, że Julek już wtedy raczkował:baffled: gdyby do tej wizyty zaczął pełzać, nie musiałabym się tłumaczyć. No a jak nie, to co powiem? że owszem, 2 miesiące temu raczkował, ale teraz przestał?:sorry2:
 
reklama
Do góry