reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

kasica wrawdzie Julek wyje jak syrena strażacka, ale muszę Ci szybko odpisać!!! Kobitko!!! z tego co piszesz, wynika, że masz wspaniałego męża!!! wspiera Cię, dodaje otuchy, robi wszystkie badania jekiekolwiek byś mu nie wymyśliła. Naprawdę jestem pełna uznania i szacunku dla niego! doceń go Kochana, bo naprawdę jest tego wart!!! bo wiesz...i święty w końcu się podda i będzie miał dość, nie? Działajcie na spontana, teraz nie wyliczaj, nie bierz żadnych leków oprócz kwasu foliowego i cieszcie się sobą po prostu:tak: A upragnione maleństwo wcześniej czy później się pojawi, zobaczysz!!!

Wiecie co Julek zrobił? siedzi na krzesełku do karmienia, niedawno wypił mleko i strasznie się wierci i kręci na nim. Mówię mu, żeby nie szalał, bo jest ładnie ubrany i niedługo pójdziemy znowu na spacer i jak się orzyga to trzeba będzie w domu zostać. A on nagle blee i rzygnął na blat od krzesełka a nie na ubranko:-D noo może nie rzygnął, mocno mu się odbiło:-pheheh odkiedy tak mamy słucha;-) ahaaa i nauczył się puszczać całuski, na razie samą buzią, bez rączki, ale i tak fajnie wygląda. Jak mi się uda, to wrzucę filmik na fb,
Oki,to zmykam na drugi spacer:tak::-)
 
reklama
No nie wierze!!! jeszcze nikogo nie bylo??? ja pierwsza o tej porze???????
nieprawdopodobne! watek nam zamkna!

Witam sie czwartkowo. Do weekendu juz niedlugo:tak:moze by sie na jakis szoping wybrac, coby sie odchamic troche :tak:
U nas nic nowego, pogoda super. Za tydzien wyruszamy do Monachium do mojej siostry na Octoberfest. Ciekawe, kto sie zajmie mala po tych litrowych piwach :-D:-D
 
hej kobitki

Gatto ja na shopingu dzisiaj byłam na szybko ,buty kupiłam ,bluzkę i koszulę dżinsową ;-)jutro wyruszamy do brata na mazury więc mnie nie będzie przez weekend ,mam nadzieję,że będziecie tęsknić :-p:-D:-D gotuję flaki ,szarlotka się piecze i odpalam żelazko więc zapraszam na kawę :tak:;-)a to u Ciebie jakaś impreza piwna???

Ani@k u mnie TSH niskie wyszło bo za dużo tabsów brałam się okazało :-D:-D:szok: ale się nie przyznałam i zmniejszył mi dawkę tylko i znowu za 3 miechy sprawdzenie a eMa weź w obroty niech Ci pomaga do cholery jasnej :wściekła/y:

ja wczoraj odebrałam wyniki z 13 dc robiłam Estradiol i testosteron wyniki :

E2 83,70 ( NIE WIEM JAKA U MNIE FAZA ,POWINNA BYĆ OWULACYJNA ALE PO OSTATNICH PRZEDŁUZONYCH CYKLACH TO NIE WIEM )

Testosteron 72 (14-76)


chyba trochę wysoki nie przekracza normy ale i tak mam wrażenie ,że za wysoki :-(



pozdrawiam cieplutko wszystkie babeczki

Muma kochana mam nadzieję,że się trzymasz :***
 
Zuza ja sie kompletnie nie znam na tych badaniach i co one oznaczaja:-(
Co ty nie wiesz co to za piwna impra Octoberfest????:szok::szok: nie wierze!! To najwieksza piwna impra w Niemczech na Bawarii! I ja tam mam zamiar zabrac Gattinke:shocked2::zawstydzona/y:

No i pewnie, ze bedziemy tesknic! nawet bardzo! i zazdraszczac oczywiscie!!
 
Ostatnia edycja:
aaaa no ta impreza no pewnie ,że wiem :sorry2::zawstydzona/y::tak: z Gattinką powiadasz :cool: no wiesz jak jest bezpiecznie to w sumie czemu nie ,chyba,że z kimś ją zostawiasz w hotelu lub u znajomych ?
 
I ja sie witam, pogoda do bani, pracować sie nawet z domu nie chce, ale cóż, lepiej tak niż wcale ;)
Gatto to Wy tak z siostra po świecie rozsiane:-), przynajmniej jest gdzie jeździć, aaa i zazdroszczę Ci tego festiwalu, nie byłam nigdy, ale chciałabym ten klimat poczuć, niby z wro bliżej niż z I ale zawsze coś...:baffled:
Zuzu uciekasz na Mazury a my w sobotę do Jeleniej G., nic po drodze i nie ma jak się spotkać:no:

Jutro mamy gości na oglądanie zdjęć, miałam piec ciasto, ale zrobię brzoskwinie w cieście francuskim (wszedzie ta francja sie przewija:cool2:, hahaha), jakoś tak mi się wszystko zmienia...
Zakupiłam sobie ksiazke "W Paryżu dzieci nie grymaszą" pewnie wiecie dlaczego[FONT=arial, sans-serif][/FONT]:-D:-D:-D mam nadzieje ze bedzie fajna, powiem wam później:-)
Aaaa i tez zakupiliśmy http://image.ceneo.pl/data/products...ebble-divine-denim-0-13kg-baza-family-fix.jpg wiec mamy juz prawie wsio, tylko moze brak aptecznych rzeczy, ale aptekę mam pod sobą jakby co:-)

Dobra wracam do joba.
Duzo ciepła w ten deszczowy dzien:tak:
 
no ta Gatto do siostry ja to dzisiaj dobra jestem ,ze sklepu wyszłabym dzisiaj z siatką jabłek na szarlotkę nie płacąc :-D:szok: wszystko podałam oprócz jabłek i pewna ,że już wszystko i do płacenia a Pani jabłuszka poproszę i gapię się na nią jak ciele w malowane wrota o co ho ???:-D:-D ale fajna sklepowa to zaczęła się śmiać ze mnie ;-)

szyszka leniuchu ciasto piec !!!:-pa nie jakieś tam brzoskwinie :cool2:;-) no wiesz nic dziwnego ,że z Francją Ci się kojarzą pewne rzeczy i ciągnie Cię do nich :-)


ooo zauważyć gluta ,więc dzisiaj zbajeruje M :-D:-p:-);-) więc jednak faza owulacyjna u mnie :tak:
 
Zuzanko oj to goraco bedzie bedzie goraco, nie tylko od piekarnika z szarlotka :-p:-p
No jak slusznie zauwazylas z lekkim opoznieniem, jedziemy do siostry mojej rodzonej, zamieszkalej w Monachium i tam zamiar mamy isc w porze popoludniowej na jedno piwko na Octoberfest :zawstydzona/y:malutkie takie (litrowe) :-D:-D to i Gattinka ta godzinke wytrzyma:tak:

Szyszka no ja tam nie wiem czy blizej macie z Wrocka, bo my tak jakies 6 godzin samochodem:tak: Mam nadzieje, ze Gattinka da rade;-)
A na October polecam, bo klimat jest jednak nieporownywalny z niczym innym. Te bawarskie stroje, przyspiewki, tance, po prostu super. Ciekawe ile kosztuje jeden Mass ? pewnie z 10 €:wściekła/y:
 
Zuzu jaki leń!!!:-D jak ja lezec nie mogę:-D:-D:-D
Gatto z wro tez jakieś 6h , no moze 7, ale wy macie lepsze drogi to od nas pewnie dłużej :tak:
Katiuszka jak minął dzień z Juleczkiem?
Aleksis jak zdrówko w domku?
Kasica zapracowana? Dalej kijki są w ruchu?
Ani@k ucałowania dla Patryczka;-) Jak sytuacja z emem, wyklarowała się?
Muma mam nadzieje ze trzymasz sie dzielnie, pozdrawiam ciepło.

Mnie jutro czeka masę spraw papierkowych, odbieram nowy dowód i się zaczyna łażenie po urzędach cd. dobrze ze pogoda ma sprzyjać bo dziś mnie dobiła... nawet kichanie mi się włączyło:baffled:
Pan Pepa zaszczepiony na wściekliznę, znowu skradł serce pani doktor:cool2:
Uciekam do moich chłopaków, bo coś Mieszko się uaktywnił strasznie, niech go tata okiełzna kołysankami...
Dobranoc babeczki.
 
reklama
Witam,
Ani@k gratulacje i podziw, ze tak wytrwala jestes. I eM zaangazuj, niech lata na miotle i pichci w kuchni, w koncu rownouprawnienie jest. I foteczki Patrysia prosimy

Muma****
Zuza szerokiej drogi na Mazury, ah az zazdroszcze
Gatto Tobie rowniez. Wypij tez za moje zdrowie;-) Piwko bedzie tak ok.10 ewra,mowili w TV
Aaronka jak w domu?Kryzys zazegnany juz?Malenstwo zdrowe? Daj znac
Caterina, Alex, Kasica, Kok.o co z Wami?Ciezki tydzien pewnie macie
Katiuszka fajnie, ze znalazlas kolezanke do ploteczek i picia kawki. W dwojke zawsze razniej, jedna drugiej moze dzieciaka przypilnowac. A Julus bystry chlopak i jak chce moze byc grzeczny:tak:
Pieknaszyszunia a jak Ty znosisz coraz wiekszy brzusio? Dajesz rade z kregoslupem i nogami? Kiedy nastepne podgladanie Mieszka?

Ja w ostatnich 2 nocach odczuwalam silne skurcze w podbrzuszu, dzis troche mniej. (.)(.) bolesne i ciezke, jak je wypuszcze na wolnosc to od razu poczuje, jakby wazyly 10 kg kazdy... Boze, nie cierpie ich
Wlosy mi sie przetluszczaja, syfki wyskakuja nieproszone i apetyt mam, tak jak przed @ a to dopiero 19dc. Jak rano sie zbudze to mam taki glod, zaraz mysle, co by tu wsunac. Wczesniej sie przyzwyczailam, ze musze odczekac 30 min po thyroxynie, a ostatnio olewam bom glodna. Ale sie nie nakrecam, bo to moze byc nadchodzaca @ - po jednej z IUI dostalam po 23 dniach, wiec sie wszystko moze zdarzyc.
Jutro na 9 rano mam wizyte u dentysty, przymiarka do koronki wrrr. Starosc nie radosc, zeby sie sypia, cycki opadaja, no i wez czlowieku nie wypij sobie:-D

Szykuje sie do spania, eM oglada film wojenny, obsada dobra, ale pora nie ta.

Dobranoc Babeczki
 
Do góry