reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej!
Ja na moment, bo Juluś zasnął, a ja się muszę ogarnąć, bo dalej w pidżamie latam:eek:
Mały nadal gorączkuje:-( Na noc dostał ten nowy syrop z ibufronem i tempka ładnie spadła, w nocy też nie było, ładnie spał. Apetyt słabiutki, ale coś tam je. W południe znowu mu dowaliło prawie 39. Zjadł obiadek i dostał syrop na spadek gorączki no i teraz śpi. Coś zaczął pokasziwać...ale niedużo, to nie wiem czy coś się zaczyna czy tylko coś go tam załaskotało. Poczekamy do poniedziałku, jak nie będzie poprawy, to znowu do lekarza. Ogólnie słabiutki, marudny...wiecie jak to jest jak się ma temperaturę.
Nooo i po spaniu...ranyyyyy 20 min...
Miłego weekendu wszystkim!!!!
 
reklama
Hej :cool:



Spokojnej nocy jeszcze raz Julusiowi i jego Mamusi życzę :tak:

alex u Was już chyba lepiej , nie ? Ludziki z kasztanów są to jest wesoło :-)

Staraczkom szalonej nocy :tak: a reszcie jak już tam która chce, ja się musiałam winka napić bo mnie dziś zdenerwowali na tym badaniu.


Już w poczekalni wiedziałam, że raczej nici z tego bo okazało się, że matka z rakiem to pikuś. NIestety osoby, które mają szanse na udział w tym programie mają z rakiem mamę, tatę, babcię, siostrę itp .. masakra..
Ogólnie jakoś mnie rozstroiło to spotkanie z doktorkiem bo mnie przepytywał co i jak, a ja rodziny ojca przecież w ogóle nie znam, ech...
Potem byliśmy na zakupach to już mi sie trochę poprawiło a potem jeszcze u dziadków z tortem na 88-ych urodzinach Dziadka:tak: Powiedział, że ma 18 lat i cieszył się, że jest tort i czekoladki, są jak dzieci, w dodatku z kosmosu ale i tak ich kocham:tak:

A teraz lecę już bo zdaje się to będzie bardzo miła ostatnia noc lata;-)
 
hej wszystkim!!!
pustki...cicho...głucho wszędzie...:eek: weeeeekkkkennndddd:tak:
U nas chyba ciut lepiej. Noc minęła znośnie, taki był spocony, że musiałam go przebierać. Ale później już ładnie spał. Nad ranem miał wypić porcję syropu na gorączkę, ale nie miał, rano też nie:tak: noo oby to koniec...Ale paluchy to chce sobie odgryźć:szok: ranyyy w życiu nie widziałam, żeby tak dziecko pchało ręce do buzi i gryzło!!! coś mi się wydaje, że to zęby, a nie choroba.
Położyłam go spać, ale oczywiście dziadek z dołu się uaktywnił akurat teraz. No cholery można dostać:wściekła/y: M. dziś w pracy, ale za to jutro ma wolne. Dobrze, bo mi pomoże przy małym jakby znowu był taki jak wczoraj.
A tak poza tym to nic się nie dzieje, jesiennie za oknem, choć ciepło.
Muma 88 lat- piękny wiek. Szkoda, że czasem nie wie gdzie jest i co się dzieje...Najważniejsze, że się cieszył, że ma urodziny, a że myślał, że 18-ste? czy to ważne;-):-)
Aaaa no i jak po ostatniej letniej nocce???;-):-p byliście bardzo niegrzeczni?;-)
Zmykam do obiadku, rosół się gotuje - jak tow niedzielę:-D
Miłego dzionka Kochane!!!!
 
hej kobitki

katiuszka to dobrze ,że lepiej z Julusiem ,może faktycznie to zębale idą i wszystkie objawy miną zaraz :tak:a dziadek ma wyczucie czasu :wściekła/y:

Muma nocka owocna może będzie ???;-) :-D

My dzisiaj na leniuchowaniu :tak:przynajmniej ja :tak:bo M się ciągle gdzieś kręci ,łazi a ja sama :confused2:

Miłej niedzieli :*:-)
 
Witam sie po 3 tygodniach nieobecnosci na bb.

U mnie wczoraj przyszła @ po 1,5 rokuz potrójnym strumieniem.
U Jagody 3 ząb
Szkoda, że Mążź wraca do pracy....

katiuszka
ucałuj Julusia biedaczek.
Wybaczcie ale nie zdazylam doczytac co sie przez te 3 tyg działo..
 
Hej,

Mam nadzieję, że wszystkie smutki już Wam przeszły kobitki :tak:


Takie to są te jesienne niedziele:cool:

aaronka - współczuję powrotu @ ale taka to kolej rzeczy...

katiuszka - no patrz, to jednak zębole będą, teraz jak mu wyskoczą to będzie miał więcej niż bliźniak pirania:-D Oby już nie gorączkował :tak:

A u nas wczoraj było miło, dziękuję bardzo ;-)

Jednak co do owoców tej nocy to pragnę nadmienić, iż szuflada szafki nocnej eMa znów zapełniła się produktami pewnej znanej firmy na "D" i mam nadzieję, że jesteśmy bezpieczni :-p


Spokojnej nocy i mam nadzieję, że jutro więcej Was tu będzie :tak:
 
Witam się z kawką :tak:

Ale cisza...:eek:

kasica na urodzinki także tutaj życzę Ci tego o czym marzysz, żebyście za rok obchodzili urodziny już w trójkę :tak: Do tego zdrówka i duuuuużo miłości:tak::tak:

Szyszunia - kciuki trzymam żeby było bezboleśnie i żeby pomogło &&&&&&&&&&:tak:

Dziewczynki, proszę się odmeldowywać z samymi dobrymi wiadomościami :tak:
Miłego dnia !!!
 
reklama
eloo
melduje sie przed drugą kawką i przed położeniem Młodej do wyrka....
kasica WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, oby marzenia te największe szybko Ci sie spełniły!!:tak::-)
Aleksis :*** i jak najmniej dołków, bo gospodarke niemiecką sprzedaż czekolady będzie ciągnęła;-):-D:-D
Chłopaki nasze małe- zdrówka!!!
i chyba mi Młodą zaraziliście, bo od 3 dni gluty jej kapią takie z nosa ze masakra!:szok: nic poza tym jej nie jest. raczkuje juz całkiem sprawnie i na wycieczki chodzi...za mną łazi wszedzie:-D jak tylko wyjde np.do łazienki to za moment słysze sapanie i stękanie i juz Młoda dopełza do drzwi łazienki...:-D szukam teraz w necie jakichś płotków/ogrodzen, bo nie mam drzwi w salonie, w aneksie kuch.tez...a trza jakoś zabezpieczyć wejscie do kuchni, bo juz jej sie piekarnik podoba;-):-)
 
Do góry