reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

oj Zuzu ty moja inspiracjo, pisz o tych obiadach bo teraz ja mężatka to mi to jak najbardziej potrzebne, hehe:-D
Muma no ja nie wątpię ze pilnujesz:tak: ale dzieci to dzieci ;-) Mały Oluś słodko się prezentuje:-)
Katiuszka i jak wyspany bobuch?

Pierwsze chwile w jobie a mnie plecy bolą okropnie, i gdzie tu się polozyc:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muma widujemy,ale jak nie ma sie ochoty na sex,to nic na siłę..a ja ostatnimi czasy nie mam:(
Nie chcę tu robić za psychologa teraz ale może najpierw trzeba trochę popracować nad związkiem, ocieplić trochę, pomyśleć co dla Ciebie znaczy, itp itd, wiesz to sama dobrze przecież:tak: No bez seksu to nie da rady..
 
wiem,że nie da rady...ale jak od kilkunastu miesięcy niestety nie wychodzi nam,to ochota odchodzi na wszystko,i na sex też...bynajmniej u mnie,u nas:(
Może w tym wszystkim też jest sporo mojej winy......bo Adam już nie raz powiedział mi,że czuje się jak byk rozpłodowy,itd...,że ja liczę,obliczam ,czy sie uda,czy nie itd.......
 
Ostatnia edycja:
cicho bo pora obiadowa :-) ja właśnie skończyłam porządek w szufladach i też mam papierzyska do przeglądu ;-):tak: ale najpierw muszę na miasto wyskoczyć ,ale mi się nie chce :sorry::confused2:
 
helol, witam sie i ja w dniu roboczym :tak:
Roboczym bo Gattinka raczyla mi pozwolic robic wszystko w czasie, kiedy ona sie bawi i tak mam chalupe posprzatana, pranie zrobione, wyprasowane wszystko, zmieniona posciel, kuchnie ogarnieta i obiad sie przygrzewa, wiec nie jest zle. Na dodatek mloda poszla spac teraz, wiec przyjezdza na kawke kolezanka i mam nadzieje miec troche czasu na ploty:-D:-D

Pozdrawiam!!
 
I ja mam chwilkę wolnego:tak: zajadam brzoskwinie na ciepło z serkiem mascarpone...pychaaaa:-) Tak nas wczoraj wieczorem naszło, eM się Julkiem zajmował, a ja do garów. Narobiłam tego z dwóch wielkich puszek, 17 połówek było:-p myślałam, że chociaż ze 3 dni będą...a tu właśnie zjadłam 3 ostatnie...Brawo! napewno moja oponka jest bardzo zadowolona i doopsko też:eek:;-):-) ehhh...
Mały śpi, padł sam na moim łóżku. Ostatnia drzemka to jakaś taka była mega szybka, ale chyba mu wystarczyło tyle snu, bo obudził się w dobrym humorze, bawił się sam długo, piosenki ze mną śpiewał, a ja leczo ugotowałam, zrobiłam porządek z lekarstwach. Oczywiście dużo znalazłam już po terminie:cool: aaaa no właśnie...dziewczyny! mam 2 opakowania Clo (tutaj to się nazywa Clomid- ale to to samo) Nie chce któraś? oddam za darmo:tak: i jeszcze mam taki żel intymny wspomagający zajście w ciążę. Aleksis kiedyś o nim pisała. Stosowałam go w szczęśliwym cyklu. Jak są jakieś chętne to się zgłaszać. Kto pierwszy ten lepszy, bo jest tylko jeden:-p
coś to miałam jeszcze pisać...:sorry:zapomniałam...
 
wiem..wiem...post pod postem:sorry:
Już sobie przypomniałam...
Muma pytałaś czy obcianliśmy małemu włoski...Nie, nie obcinaliśmy, bo jeszcze nie było co:-D Te pierwsze mu się wytarły, w Polsce wszyscy myśleli, że ma tak specjalnie obcięte/wygolone z tyłu głowy. Wyglądał jak zakonnik, włoski na czubku głowy, równiutko jakby od garnka obcięte:laugh2: teraz dopiero zaczęły mu rosnąć.
No i pospał!!!! 38 minut!!!!! ranyyyyy co zrobić, żeby dłużej spał???????? HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej,

Katiuszka moze mu pifffka dac? Zartuje, glupi zart... Tak juz Julus chyba ma, ze spi jak zajac na miedzy...a moze by mu tak brzuszek mocniej wypelnic papu? mama do dzis wspomina, jak mi dala butle z kaszka i zoltkiem, i spalam po tym 10h.

I tak jest boski z wloskami czy bez. A po kim ma te oczka?Bo Ty masz niebieskie

Aha relacja: wsio ok, zolnierze bardzo mocni, najlepszy wynik mial ze wszystkich, poszlo szybciutko, bez bolu, jedynie gdy wkladala ten szlauch. Teraz czekac! Aha, witaminy dla kobiet ciezarnych zakupione, byly w promocji, za 7eur dostalam 3
buteleczki

Kasica glowa do gory!!! Chyba tez leki obnizaja libido. poczytaj w necie, parz sobie specjalne ziolka (chyba lubczyk) i heja!!! A mowic ze masz plodne to nie musisz od razu przeciez. Ja akurat w te dni mam wlasnie takie ciagatki w tym kierunku.
 
reklama
Do góry