reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Muma no faceta raczej w roli ciężarnego nie widzę :-D:-) ja jeszcze jaakoś daję radę teraz w zastraszająco szybkim tempie mi wszelkie włosy/paznokcie rosną :szok: chyba przez te witaminy..

a ten fotelik/krzesełko.. to sobie wyobraziłam ze w formie takiej dryfującej łódki w wannie pływa.. aż se wyobraziłam co by było w razie sztormu..
fajna rzecz, Oluś bedzie wniebowzięty :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
JUż siedzi w nim na sucho i jest przeszczęśliwy :tak: A fotelik się przysysa do wanny :tak: Będzie też dobry na wakacje zamiast krzesełka do karmienia;-)
kasica -myślę, że to może być i pozostałość po @ i okołoowulacyjne, nie wiadomo.. Ja też mam tak w tym mcu;-)
Właśnie się dowiedziałam, że moja baaardzo dobra koleżanka z firmy (w Szczecinie) jest w ciąży po 11 mcach starań :-):-) W pierwszej ciąży miała problemy, prawie całą leżała ale to też było parę ładnych lat temu.

Ani@k - mam prośbę, daj mi na priv namiar na Magika, usg na początku jest najważniejsze.

Oluś już chrapie na powietrzu a ja się biorę za sprzątanie i obiad...
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny

witam się poniedziałkowo.

Ja dzisiaj robiłam badanie na TSH wyniki wieczorem będą w środę mam endokrynolog zobaczymy co powie i jaki będzie wynik ?

ja obiadek szykuje ,kupiłam rabarbar to kompot ugotuje ;-)

Muma fotelik bomba :tak:a obrazek Julki ,no powiem Ci rośnie Ci artystka :tak:Gratuluję córy zdolniachy :*

katiuszka bzzz chodziła czy chodzi na zumbę i jest zadowolona :tak:podobna zumba to bomba energii :happy::tak:


dobra dziewczynki ,uciekam dalej do pracy bo w środę wyjeżdżamy na działkę i wracamy w niedzielę więc muszę wszystko ogarnąć :-D:tak::-D:-):-)
 
witam babeczki
Sory za nieobecność
ale staram się nadrabiac
jakoś tak miałam co robić niestety

zuza
sobotę miałam wolną a w niedzielę w pracy a co byłaś w wawie? :-D

babeczki mam dola małego że dopiero za miesiąc zobaczę moja kruszynke chrzesnice siostrzenice i w ogóle nie będzie widziała jak rośnie dorasta :’(
 
no aleście znowu naklikały:szok: weszłam tylko poczytać czy wyjmować Julka z leżaczka, a tu tyle stron do przeczytania;-) Aha, czyli nie wyjmować, no i super!!! ale bedę miała teraz luzik:tak:
kok.o hehehe ja też zwiedziłam okolicę w szerz i w zdłuż (tak to się pisze???:eek:) odkryłam nawet malutki park niedaleko, o którym nie miałam pojęcia, pooglądałam sobie domki, ogródki itp. Spacery poznawcze uskuteczniam:tak: A co do człowieka pierwotnego, to i ja się muszę wybrać do fryzjera, ale coś mi się wydaje, że w Polsce dopiero, planujemy chrzciny pod koniec lipca, to będzie przynajmniej pretekst, żeby sie wybrac, bo tak, to za cholerę mi się nie chce. A to w Polsce do porodu trzeba TAM nic nie mieć??? taki wymóg czy co? bo tutaj nic takiego nie ma, wola rodzącej:tak:
Muma ale zdolna ta Twoja Julcia!!! ślicznie śpiewa, do tego maluje...no spisaliście sie z M., fajne dzieciaki Wam wychodzą:tak:
A krzesełko też takie planuję zakupić, ale jeszcze za wczesnie.
Byliśmy na spacerku, teraz Młody pojadł, leży koło mnie i załatwia swoją potrzebę;-):-D zaraz go przebiorę, bo już mi zalatuje:-D i idziemy dalej w teren. Trzeba wykorzystać ładną pogodę, nie ma za ciepło, ale przynajmniej słonecznie.

Aha kok.o no zaglądam mu w paszczę, na razie nic nie widzę, ale ja jednak obstawiam te zębiska, bo jak mu wsadzę palec i masuje, to widać, ze mu to pomaga. Niby czytałam, że to kiedy zęby idą jest genetycznie podyktowane, jak rodzice mieli późno zęby, to dzieć tak samo będzie miał. Ja podobno miałam późno, M. też, to skąd nagle Julek miałby wczesniej? nawet nie bedę mówić o tej teorii mojemu eMowi, bo jeszcze skłonny myśleć, zę to dziecko listonosza...albo mleczarza:-D
Dobra, uciekam, bo mi zaraz nos urwie:-D a Julek widać, ze zadowolony ze swojego dzieła, bo wyśpiewuje na cały głos:-D:laugh2:
 
Ahoj Moje Kochane Kobitki:-)
A co to się porobiło wątek na drugiej stronie zlądował:szok:

No ja dalej mam problem z laptokiem a do stacjonarnego ciężko się dopchać:zawstydzona/y:

Pozdrawiam wszystkie ciężarówki,mamuśki i staraczki:tak:

Pozdrawiam z szarego,zimnego i deszczowego wschodu:baffled:
 
witam was!! u nas dzis tez okropnie jest na dworze..zimno,wieje,pada deszcz,w nocy światła tez nie było...ehhh,a tu koniec maja praktycznie:confused:Magda,jak tam wyniki????????o ile dobrze pamietam twój mąz miał je robic wczoraj,czy dzis??:sorry2:..jakos tak,no nie??!..jak tylko bedziesz wiedziała coś to daj znac:tak:!!kciuki trzymam &&&&&&&&&&!!
 
Hej babolki!!

Naklikalyscie ze hoho!!

Muma zdolna corcia, kurcze....ciekawe jaki bedzie Olus, w sensie w jakim kierunku uzdolniony:happy2:

Katiuszka u nas tez chyba tego wymogu nie ma co do porzadku TAM na dole, oprocz cc, gdzie jest konieczne:tak:

Aczkolwiek radze Ani@k, cobys sobie troche porzadku TAM zrobila :-D

Zuzanka jakie wyniki??

My w niedziele pojechalismy do Padwy do Swietego i kurcze przyjechalismy jacys tacy do niczego nie podobni. Taki bol glowy jaki mialam wczoraj caly dzien i sensacje zoladkowe z naciskiem na gore i dol to daaawno nie mialam. Dzis nadal jestem do niczego nie podobna. eM tez zalatwiony na cacy, wczoraj mial wolne, to jakos sobie radzilismy, dzis jestem sama z mloda, ktora znow zalapala katar!!!:szok:no pochlastac sie idzie!:-:)-:)baffled: Dobrze, ze przynajmniej jest grzeczna..tfu tfu...

Pozdrawiam z niezdecydowanej pogodowo Italii.
 
własnie!!zuzanko,ty dzis tez masz wyniki!!!!to czekamy na wieści,tzn.o potwierdzenie,ze są w porzadku:tak:,bo innej opcji nie przyjmujemy,no nie dziewczyny??!!!
 
reklama
aaaaaaaaa Muma ja mam w planie identyczny fotel wanienny kupic :tak: u nas nowy kosztuje 30€ :baffled: ale mozna kupic tez uzywany i chyba wlasnie tak zrobie, a potem go porzadnie wyszoruje :tak:
 
Do góry