reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Mima,piękne te słoneczniki!!super!!!!!!!!!!!!!!my z siostra kupilismy mamie komplet nowiutenkich garnków:-)...kiedys wspomniała,ze chciała by sobie nowe kupic garnki itd..wiec pogadałam z siostra i złozyłyśmy się na nowe!!była bardzo,bardzo zadowolona:tak:.U nas cieplutenko,ze hej!!słonko slicznie świeci!az do pracy iśc się nie chce:no:,ale 3 dzionki to szybko zleci!!Ani@k,powiem szczerze,że nie spodziewałam sie tak szybko efektów!!serio!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok:ciuszki za luzne się zrobiły!!w spodnie ,któe nie wchodziłam ,to teraz bez problemu wchodze i dopinam się:tak:..wiec efekt jest...no i na twarzy Adam mi mówi,ze schudłam...:sorry:
 
reklama
Kasica to rób se zdjęcia, będziesz miala pamiątkę podczas gdy brzuch bedzie Ci rósł ;-):tak:
Muma utalentowane masz Dziewczę w domu :tak: Oluś pewnie łyknie co nieco od starszej Siostrzyczki.. a Wy wszyscy śpiewacie???
 
kasica no właśnie, jak się cieszysz, że chudniesz to zaraz zaczniesz tyć (oczywiście ciążowo;-)) czego Ci życzę oczywiście:tak:

Ani@k taaa śpiewają wszyscy, rysuje tylko Julka , dziwne, nie ? :-p

Znowu nie chce mi się wyjść na spacer ale dobra, muszę się zmobilizować.. Wczoraj nie byliśmy przez to jeżdzenie w tą i z powrotem ..
Kurczę już 26 tydzień masz , teraz będzie coraz ciężej i upały niestety idą - ale jakoś dasz radę :tak:
 
Kok.o :-D:-)
Muma dlatego do porodu pewnie pójdę jako 'człowiek pierwotny' :-) w piątek nie dałam rady łazić :zawstydzona/y: do dziś większość czasu spędzam w pozycji horyzontalnej, akurat moje mieszkanie jest tak ustawione ze i rano i po południu mam wszędzie słońce, więc będę siedzieć w 'bunkrze' (czyt. okna pozasłaniane, włączone wiatraki) muszę se mapy okolic kupić, będę zaznaczać tajne manewry na czas po porodzie.. obejdę chyba wszystkie zakamarki które dotychczas odkładałam na później..
 
hehe Ani@k ja z wozkiem poznałam wszystkie uliczki i sciezki w okolicy...wczesniej nie było po co sie tam zapuszczac;-)
człowiek pierwotny pierwotnym, ale wczesniej kup sobie dobra maszynke/wosk-czy co tam preferujesz, bo TAM w czas porodu nie mozesz byc jak czlowiek pierwotny;-):-D
 
Ostatnia edycja:
powiedzieli by w szpitalu że nie widzą 'ujścia' :laugh2::-)

Kok.o czyli można powiedzieć że pomimo siedzenia w domu z dzieckiem, można odkrywcze życie prowadzić :tak::-)
 
dziewczyny,ja w zeszłą niedziele wieczorem @ dostałam.....wczoraj i dzis zauwazyłam takie brązowe,małe plamienia:szok:...czy to może jeszcze "pozostałości"po minionej @?????.....wczesniej miałam takie plamienia jak @ mi się konczył,ale dzis mam 9dc i takie małe plamienie zauwazyłam dzis...
 
Ani@k -no bez przesady, jakoś trzeba dbać o siebie i 'tam' i np o pazury u nóg :laugh2: Kobieta da radę:tak:
Gorzej jakby faceci byli w ciąży i rodzili i karmili potem - jejku w ogóle nie chcę o tym myśleć..

Listonosz właśnie przyszedł i przyniósł Olciaka prezent na Dzień dziecka
FOTELIK KRZESEŁKO DO KĄPIELI Baby Luca - 4 KOLORY (3257574387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Mamy taką wielką wannę, że by się tam utopił sam bidulek a tak to się już zaraz będzie w niej bawił.
Kąpiele w wanience zaczynają wyglądać śmiesznie, ledwo się mieści na długość a jak chlupnie sobie nogą to Tata do przebrania i wszystko pływa:-D
 
reklama
Do góry