reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszka zumba jest super!! jak jest fajna instruktorka (instruktor tym bardziej;-)) to muza porywa... hehe ja tam wyzbywałam sie zahamować, spiewałam sobie tańcząc, wczuwałam sie jak jakiś czubek, ale suuuper sie czułam potem:tak: totalnie wyluzowana i zrelaksowana:tak: kurcze,szkoda,ze nie mam w okolicy tych zajec:-(
a Juluś moze zły dzien po prostu miał:sorry: zobacz no mu w paszcze czy jakies zeby nie szykuja sie;-) ...moja jakos nie szykuje zębisk jeszcze... a tez czasem miała takie dni, ze za cholere jej nie dogodzisz, wszystko źle:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej!!witam sie w piękny,słoneczny poniedziałek!!!Do pracy tylko 3 dni,więc fajnie!! i potem 4 dni leniuchowania:tak:zleci mega szybko wolny czas,ale zawsze to cos człowiek wypocznie!!mnie od rańca cos kłuje,tak w okolocy jajników,czy co??!!:sorry:..dzis mam 9 dc.więc może i to jajcorki dawaja znac o sobie;-)Do pracy mamy na popołudnie,wiec cały dzien do du...:(Wczoraj siostra z rodzinką była,daliśmy mamie prezent z okazji Dnia Matki,wesoło było:-).kok.o moja kolezanka tez chodzi na zumbę juz dłuższy czas i jest tez mega,mega zachwycona!!!!;-).........aaaaaaaaaa,wczoraj jak do kościoła się szykowaliśmy to wyciągłam spódniczkę,która założyc chciałam ..no i co??!!okazała się za duża na mnie!!!!!!:-)serio!!!!paskiem mocniej ją ścisłam,ale to marszczyc w przodzie nie fajnie mi się zaczeła:sorry::sorry:....wiec marsz naprawde DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
Hejka :-)

U nas Dzień Mamy był już od soboty :-) Dostałam 6 róż od dzieci i czekoladki :-p i obiadu nie musiałam gotować bo mi pizzę zamówili;-) A wczoraj byliśmy u teściów na obiadku , też w miarę miło, Olek się pierwszy raz nie darł na ich widok :-D

M 'wyzdrowiał' z focha i ogólnie jest ok :happy:

alex - kciuki za Maluchy, nie chciałam Cię nastraszać ...:zawstydzona/y: Na pewno są zdrowe jak rybki :tak:

katiuszka -
to sobie dzień Mamy zrobiłaś:-), a zumba też słyszałam, że super, bzzz nasza to nie tam się tak wylaszczyła ??

Ani@k kok.o ma rację :tak: Zobaczysz jak długo dasz radę się wpatrywać w Dzidzia :happy: Czasem trzeba też pospać a to taki deficytowy towar (wczoraj pobudka 5.18:-D)

Znów się chmurzy... Ale ma być coraz cieplej, w dzień Dziecka robimy grilla u nas;-)
CDN
 
no właśnie ja też wiem od koleżanek, że ta zumba to fajna sprawa. Już dawno miałam ochotę się zapisać, ale wcześniej pracowałam, potem ciąża i tak zeszło. Pewnie dalej bym zwlekała, gdyby nie to, że te zajęcia są tak blisko mojego domu. Aż grzech nie skorzystać:tak:
Muma nooo Ty to miałaś prawdziwy Dzień Mamy:tak:ja to pewnie muszę poczekać, aż Julek będzie na tyle kumaty, że sam coś przygotuje, bo od mojego M., to nawet na urodziny nic szczególnego się nie doczekam:no:
ani@k dziewczyny mają rację, z czasem minie Ci siedzenie i patrzenie na śpiące dziecko:tak:będziesz marzyła o chwili snu. Ja teraz już nawet się wysypiam, chociaż od 2 dni Julek budzi się o 2 i o 5 na jedzenie, a wcześniej jadł tylko o 4. To trochę bym pospała...ale jak przypomnę sobie początki brrrrrr .....nooo lekko nbie było:no: Ale wiem też, że jak się nie chce spać, to na siłę nie zaśniesz i koniec. Miałam to samo:tak:
Aaa dziewczyny nie orientujecie się czy dziecko może spać w takim lezaczku na biegunach? bo ostatnio Julek mi zasnął w zymś takim, bujałam go nogą, śpiewałam coś pod nosem aż tu nagle patrze! a on śpi!!! spał bite 2 godziny:-) No i teraz też mi w tym zasnął, ale go przeniosłam do łóżeczka, oczywiście się przebudził, niby śpi, ale już nie tak mocno jak wczesniej. Trochę boję się go zostawiać na dłużej, niby tam jest pozycja półleżąca...ale czy ja wiem czy to jest dobre dla jego kręgosłupa:eek: Co radzicie?
 
katiuszka jak mi się czasem Olek kimnął w foteliku tym do samochodu w domku (bo my nie mamy leżaczka) to go tam zostawiałam;-) Chyba bez przesady, 1-2 godziny co parę dni - ja bym zostawiała:-)

Aaaa i Julka jeszcze mi kwiaty narysowała węglem, normalnie szok jak pięknie, ma drugi obraz zrobić Tacie na dzień Taty i będziemy wieszać w sypialni naszej.:tak: Jak już będą wisieć oprawione to Wam zaprezentuję:-)
 
katiuszka ja nie budze... jak juz mi zasnie w tym leżaczku to jestem szcześliwa;-):-) i szkoda mi jej wybudzać (bo na 100% potem nie zaśnie). 1-2 godzinki w lezaczku nie zaszkodzi.
Muma to czekamy na obrazy...Jula widze,ze artystyczne zapędy ma;-)moze architektura kiedyś?;-):-)
 
Katiuszka ja co prawda doświadczenia nie mam ale nie przenosiłabym dziecka do łóżeczka (jak Muma i Kok.o) podobno jest tak że dziecko sobie 'krzywdy' nie zrobi..no i jakby Mu było nie wygodnie to na pewno dał by Ci znać :tak:
a na zumbe chętnie sama pójdę.. później jak zobacze że spacery z wózkiem nie zdają egzaminu ;-)
Muma ja pamiętam że już kiedyś obiecałaś zaprezentować coś z kolekcji Julki :tak: uwielbiam patrzeć jak ktoś coś narysuje, mój Wujek nie miał z nami spokoju bo kilkoma kreskami wyczarowywał zawsze jakieś zwierzaki, postaci.. moja Siostra też ma talent rysowniczy i jej Syn..
Kasica no to szykuje Ci się zmiana garderoby na lato :tak: chyba że będziesz musiała kupić większe rzeczy z wiadomego powodu (oczywiscie chodzi mi o 2 kreski)
Kok.o no wiem.. :sorry: myślę ze jak już będę padnięta i będę jak zombie po domu chodzić to eM się zlituje i pozwoli mi chwilę pospać (albo i nie, bo jak będzie musiał słuchać jak chrapię :laugh2:)
 
Ani@k racja, obiecywałam..

No to - mówisz i masz - kwiaty na dzień Mamy:-)
Rysowała to po szkole w piątek ale się śpieszyła, żeby zdążyć na Rodzinkę :-D
2013-05-27 10.51.17.jpg
 

Załączniki

  • 2013-05-27 10.51.17.jpg
    2013-05-27 10.51.17.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 29
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry