reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dobra, Młoda sie obudziła, cyca z dzioba wypuściła (ciamała dłuuuuugo a ja przy kompie siedziałam;-)), wiec zabieram sie za łososia z piekarnika, ziemniaczki i .... kurka,jakaś surówke musze wymyślić, na szybko jakąś;-)
potem lecimy na basen:-)
papa dziewczynki:-)
 
reklama
Czesc, cos sie zaniedbalam w tym pisaniu.Ale czytam na biezaco

U mnie b.z. , teraz mam 22 dc i pewnie @ nadejdzie wtedy gdy jej sie spodoba.
Nie powiem, staranka byly w 15dc i 16, jak test byl pozytywny to trzeba bylo to wykorzystac. Lykam progesteron 100 2x dziennie, pije ziola odtruwajace , jezdze do pracy i nieustannie czekam na wiosne, ktora nie moze nadejsc
Odwiedzila mnie przyjaciolka, wiec i winko bylo i smiechy chichy
poza tym to nudy na pudy. dzien matki tutaj byl 13 maja i tak go obchodzilismy. Mojej mamie i tak wysylalam karte z zyczeniami
narobilyscie mi smaka z tymi obiadami. a surowke z bialej kapusty to musze zrobic koniecznie.
planow na weekend nie mamy, bo pogoda nieciekawa

buziaki i dzieki za tluste fluidki
 
pieknaszyszunia wspaniała fotka:-)


Muma miesiączka mózgowa haha dobre:-D


Ani@k zdąrzysz ze wszystkim napewno. choć czas leci jak szalony to fakt.


kochane bardzo dziekuję Wam wszystkim i każdej z osobna za dobre słowo i wsparcie. bez Was chyba oszalałabym ;-)
oczywiście wyniki będziemy konsultować. co do żylaka, to lekarz powiedział, że należałoby się nim zająć, ale niestety nie o tej porze roku i kazał eMowi zgłosić się do kontroli jesienią. powiedział ze ogrzewa on (ten żylak) lewe jądro i dlatego ospałe są plemniki. eM mówi że dosyć długo myślał czy powinien podać jakieś leki ale zdecydował ze narazie nie i ze mamy się starać. ważne że zrobił usg i nerki, jądra i śledziona i co tam jeszcze mój eM ma w środku jest prawidłowe. oczywiście wyniki zatrzymałam i zabiorę na wizytę do ginki.
a najlepsze że tak: mój eM nosi bokserki, ale nie te firankowate-luźne tylko takie przylegające i lekarz powiedział że złe są dla niego w związku z tym żylakiem koło jądra i że ma inne nosić. i powiedział mu: takie z trójkątem że w pachwinie przylegają i że te jądra podtrzymywać będą od boku i ten żylak powinien się zmniejszyć i wyniki się poprawią. a mój em pyta jakie majtki z jakim trójkątem? mówi ze oczywiście przeraził sie że on mu karze stringi nosić. a lekarz: no takie bez nogawek tylko trójkąt z przodu. eM oczy wybałusza, a pielęgniarka obecna w gabinecie w śmiech i mówi: slipki proszę pana.


oj zmykam zaraz na zebranie wspólnoty, znowu pół godzinki pierdu pierdu a walizkę skradli:-)

buźki
 
Magda nie wiem czy zauwazylas, ale Muma tu pisala juz kilkanacie razy, ze chlop niech nosi luzne gatki coby wietrzyc jajka i bedzie ok :tak: Tak to bylo Muma??
 
Magda nie wiem czy zauwazylas, ale Muma tu pisala juz kilkanacie razy, ze chlop niech nosi luzne gatki coby wietrzyc jajka i bedzie ok :tak: Tak to bylo Muma??

Hmm ale jak jest ten żylak to kto wie , może i stringi trzeba ??:-) Luźne gatki jak po prostu chce się poprawić czynność jajek ;-)
Moi jeszcze nie wrócili z pracy/szkoły, dziwne, dziwne czyżby jakiś prezent na dzień Mamy mi kupowali - żebym się nie zdziwiła czasem ;-)

Aleksis wpadaj częściej :tak: I of course &&&&&&&&&&&&&
 
A ja ostatnio to nawet nie mam czasu czytać, jutro wolne to będę nadrabiać....jak nie prześpię dnia znowu.
Aleksis u mnie w DE teraz tylko praca i praca. Padam na twarz ale za to nie myślę. Pozytywne myślenie mi zdechło więc na razie tylko praca mnie ratuje, a w pracy mamy wesoło więc to plus. Nic nie załatwiam, nie decyduję...nic. Czekam na @ - może kiedyś będzie. Chyba jestem wyjątkiem tu z tym czekaniem na @ No ale mi potrzebna. ;-)

Pozdrawiam serdecznie, fluidki Wam też przesyłam...i mój mąż mi mówi że on też przesyła, żebyście miały więcej :-p Czyta mi przez ramię....gadzina.
Papa
 
witam się i ja!!U ans dzis okrutnie zomno na dworze!!!!okropnie dzis było!!w tv oglądałam to we włoszech śnieg leży!!!:szok:i w hiszpanii!!!:szok:masakra jakas no!!Dzis w mieście byłam na zakupach w biedronce,tesco.Adas na nocke idzie do pracy,na 12 godzin.Ja jutro porzadki robie,takie bardziej generalne,okna chce pomyc itd.....maiev.....moje pozytywne myślenie,tez gdzies uleciało...niestety:-:)-:)-(
 
Maiev och pamietam jak ja czekalam na @ :-( ale potem po 3 mieiacach jej sie juz nie doczekalam :tak: Zycze ci tego:tak:

Kasica faktycznie u na w gorach spadl snieg :-( 24go maja!! :eek::eek:
 
kochane moje babeczki
zostałam ciocia!
Nadia przyszła na świat o 16.31 24.06.2013 siłami natury! ale data ciocia czyli ja 24.09 mama czyli moja sis 24.06, a córka 24.05
24 od dziś naszą szczęśliwą cyfrą !

waży 2580 g oraz ma 48 cm
kruszynka moja kochana!
Buziak
 
reklama
witam się sobotnio:p)..anuszka no to serdeczne gratulację dla siostry!!!no i dla dumnej cioci:p(czyli Ciebie:p))Fajnie,ze juz małą jest z wami i jest oki!!Ja kończe pić kawkę ,wstawiłam pranie,i za porzadki się biorę,dzis chce pomyć okna u nas w pokoju,zmienic firany i ogólnie generalnie wysprzatac:-).Adas około 11 z pracy wróci,po nocce.Moja mama koło 15 bedzie w domu,bo dzis tez pracuje.A ja sama i biore sie za porzadki.Miłej soboty!!!!!!
 
Do góry