reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Szyszka a jakie pieluchy/pampersy zakupiliście??? tzn na jaką wagę..

swoją drogą kiedyś myślałam że jak na paczce pieluch jest napisane np. 3, 4, 5 kg to że to znaczy ze tyle może Dziecko nawalić do pieluchy :dry::cool2:
 
reklama
haha, ja kiedys tez myślałam ze to udźwig:-D
Ani@k pieluchy kup na 2-5 kg. Malutkie paczki 2-3 firm, bo moze sie okazac,ze dzieć uczulony jest na któreś.
 
kupiliśmy Dady w biedrze "3" 4-9 kg -bo przyjęłam ze dzidzia rodzi się ok 3-3,5 kg, choć tych na sam początek nie będziemy używać, tylko dziś podjadę po Dady "2" 3-6 kg, ale mam w zamiarze używać 1 na 1 Dade z Pampersem...
 
My mieliśmy jedną paczkę 1 i jedną paczkę 2 a potem dłuuugo 3 - pampersy Premium i zwykłe, czasem rzadko Dada a teraz najbardziej lubię nr 4 Pampers Sleep&Play. Są mięciutkie jak majteczki:tak:
Uciekam pokarmić trochę i na spacerek,
Miłego weekendu :happy2:
 
ja też uciekam, zaraz zastrzyk i jadę na miasto.. coś dla Mamy kupić

miłego piątku, myślę ze w weekend wpadnę :happy2:
 
heh, mnie ta reklama wk..wia:wściekła/y:
ja testowalam dade,pampersy,huggiesy i jeszcze jakies inne noname'y i pampersy jednak najlepsze sa:tak:
Muma miłgego weekendu :*:-)
 
a mnie się wydaje że czekolada wcale w tyłek nie wchodzi.. :cool2:
no dobra, ale chyba wychodzi :-D

U mnie tez pampery najlepsze, od huggiesow mloda miala cala dupke czerwona! tylko zmienilam na pampersy od razu przeszlo. Zeby je zuzyc to jej zakladalam po jednym codziennie i tak mi zostaly dziady.
Ja zuzylam chyba 3 paczki na poczatku babyborn, bo mloda miala mala dupke, potem chwile 2ki i teraz lecimy na 3ch baby dry, pewnie jeszcze dlugo:tak:
 
reklama
widzę ,że rozmowa na pieluszki przeszła :tak:

a ja się zmobilizowałam i prawie kończę sprzątanie ,może uda mi się jeszcze skończyć pokój malować ,chodź wątpię w to :sorry2:

a ja nie wiem czy Wy wiecie ,że pampersów już nie będzie ? nie jako pieluszek tylko tych Pampersów Pampersów :-p
 
Do góry