reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Zuza jak to nie bedzie?? nawet nie strasz:szok:

A jesli chodzi o kolacje przy swiecach to my prawie zawsze taka mamy, bo ja lubie swieczki i je swiece wieczorami. Tylko to z romantycznoscia nie ma nic wspolnego:eek: no, moze troche ;-)
 
reklama
cześć Dziewczynki,
u nas też pochmurno i zimno, więc w domu siedzimy, a teraz nawet dwójka śpi (co rzadko się zdarza):-D

Katiuszka - ja się powtórzę, ale jak najczęściej na brzuszek i nadrobi braki, i co ważne - lepiej na podłodze niż na łóżku (w sensie, że twarde podłoże), bo Dzieć ma wtedy lepszą podporę i prawidłowo się podnosi (się dowiedziałam od koleżanki psycholożki w por.rehab.)

Muma - ja póki co pasuję, ale za 2 lata pewnie mi się zachce trzeciego Cudu

Ania - miałam klienta marcela, który nadużywał alko, mam negatywne skojarzenia. a może Maciej?

co do pieluch - u nas niezmiennie pampers, przy Cudzie od razu na dwójkach jechaliśmy, a dla Martynki trzeba było na szybko kupić jedynki, bo w dwójkach tonęła

przerażacie mnie z tym prasowaniem:zawstydzona/y: małej jeszcze nic nie wyprasowałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

która to o czekoladzie pisała? bez bicia przyznaję - zjadłam 2 laski:-p

powiedzcie mi mamuśki, która jeszcze cycująca okresu nie dostała? u mnie ni widu, nie żebym tęskniła

aaa, Katiuszka - moja sis 12.07 przylatuje do PL, więc jakbyś coś potrzebowała to wiesz, wal śmiało

co do eMów - u nas odpukać sielanka,, ale nie tak dawno było źle, do tego stopnia żem się wyprowadzać chciała

co na obiad serwujecie? szukam inspiracji
 
alex zgłaszam sie ja, bez@owa;-):-) nie zebym teskniła, o nieeee:no:
zuza łoj, to czeka Cie robota-przesuwanie mebli i przykrywanie folia itd? czy masz juz to zrobione i tylko z wałkiem lecieć? kurcze, w sumie to u nas tez niedługo malowanie chaty trza bedzie zrobic... albo poczekam moze az Mloda upie..rzy sciany i juz nie bedzie wyjscia;-):-)
własnie, jak to nie bedzie pampersów??:eek::confused:
 
alex -ja @ po 5 mcach dostałam, a z eMami to widać tak już musi być..

Co do pieluch to ja o huggiesach słyszałam, że nie będzie:confused:

A ja na spacer w końcu nie idę bo nie mam dzisiaj siły , raz na parę miesięcy mogę nie iść, nie ? Po południu sobie wyjdziemy.

Co do obiadu to ja mrożę mięso i dzisiaj sobie rozmroziłam kawał wołowiny a myślałam , że to mielone jest i cholera nie wiem co z tym zrobić, gulasz dopiero co był, zawijasów nie chce mi się robić - nie mam maszynki bo bym sobie mielone zrobiła;-)
 
Ja mam kawalek tarty z warzywami z wczoraj, wiec zjem, a na wieczor zrobie indyka z warzywami i ryzem.
 
no ja słyszałam o Pampersach ale nie mówię o 100 % bo tylko słyszałam ;-)

kok.o no ja maluje bez foli bo na czysto zawsze udaje mi się malować :tak:

dobra dziewczynki miłego weekendu życzę uciekam
 
Zuzanka jak to mozliwe, ze na czysto???:szok::szok::szok: ty to jestes ewenement!!

Ja tez spadam dziewczynki, mloda mi usnela, to mam nadzieje, ze godzine da rade i cos poprasuje, bo mam mase tego!

Buzki!!
 
Muma sie na miesie nie znam, ale moze wrzuc do piekarnika po zamarynowaniu jakims?:zawstydzona/y:
eeee nie wiem czy jakichś herezji nie pisze :-D
No właśnie szukam w necie takiej opcji ;-)
Jezu , malowanie, prasowanie, nie macie co robić w piątek ?:-D

sama taka mądra a sprzątam i piorę.. hehe znalazłam jakiś pieczony gulasz z cebulą i warzywami, już grzeję piekarnik :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Muma - Kok.o dobrze gada, polać jej! wrzuć w marynatę (staropolska z kamisa pycha) i do piekarnika na pieczeń
a ja żurek zrobiłam z tłuczonymi ziemniakami z cebulką

napiszę Wam póżniej fajny przepis na mizerię inaczej, póki co spadam, bo Cud się obudził, a że katar ma to i zmierzły (jak każdy facet)
 
Do góry