reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Muma może to taka zła mina do wspanialej gry.. moze szykuje coś specjalnego dla Cibie na dzień Mamy i wkurza się bo sie prezent spóźnia ;-):tak:
:-D:-D:-D Dobre, taaaaaaaa :-D;-)

Serio to ma dosyć pracy, ja tam się nie dziwię bo ja pracę co kilka lat - a on ciągle w tej samej firmie (niby taki rodzinny interes)... Pewnie coś podziałamy razem za chwilę bo już tam się niewiele da zmienić..

Chyba sobie drugą kawkę strzelę bo coś się dobudzić nie mogę normalnie.

Do tego jeszcze eM prosi Olka, żeby mówił tata a on :mamababagaga i wczoraj doszło fafa:-D Ale to fafa to jest tak szeptem, trochę w tajemnicy ;-)

Oj dobrze, że mam Was Dziewczynki:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szyszunia piękny bąbelek!!! no i dobrze, że przezierność ok, nooo ja coś wiem na ten temat niestety...tzn. u mnie przezierność była w porzadku, ale późniejsze badania niebardzo...ale ...było..minęło A Ty będziesz robiła usg genetyczne i badania z krwi?
katiuszka tak naprawdę nie wiem czy będę robić, wszystkiego radze się lekarza...
 
Szyszunia jesteś młoda, przezierność i usg są ok, ja bym nie robiła:tak:

MagdaM - koniecznie do innego lekarza trzeba iść, co to za gadanie w ogóle:eek:
 
Szyszka chyba nie będziesz musiała robić badań z krwi, nie masz jeszcze 35 lat skończonych więc myślę że gin w ogóle Ci tego nie zaproponuje..
Muma ja sobie też to ciągle powtarzam DOBRZE ZE WAS MAM DZIEWCZYNKI :***
 
Muma u mnie tez jakos dziwnie z eMem....:eek: on zmeczony po robocie, ja zmeczona po calym dniu... ech...nawet aerobiku razem sie nie da sie zrobic, bo ja zasypiam w 3 sekundy.

Aaaa i jedz na zdrowie czekolade:tak: w tylek pojdzie, ale humor poprawi :tak: Ja wczoraj zjadlam cala:szok::szok::szok:
 
no wlasnie nie wspominał...
co do tego wczorajszego badania to mnie na poprzedniej wizycie informował ze takie bedzie, wiec ufam mu i wierze w jego kompetencje, ale Wam tez dziekuje ze o tym wspominacie :*
 
reklama
oj widzę ,że z tymi eMkami coś się dzieje jakieś mają przesilenie czy coś? mój też jakiś nie obecny ostatnio i nie można dogadać się ,wczoraj mu powiedziałam,że jakiś dziwny to powiedział,że mi się wydaje ale widać po nich od razu ,że coś nie tak :confused2:

Ani@k nie prałam i nie prasowałam zrobię to jak już wszystko będę miała i będę miała jakieś wieści :happy2:szkoda teraz bo i tak się zakurzą :*

kok.o ja też mam mnóstwo kurzu i nic mi się nie chce ostatnio :tak:;-)
Muma a dziadki może krzywo na Olusia patrzą i dlatego On bidulek płacze ale coś dzieci mają ,że starych ludzi się boją :cool2:;-)mojego M siostry córka to wszystkich dookoła się boi a ma już 2,5 roku i ciągle jak kogoś zobaczy to ryczy :confused::eek:
Gatto może jakiś romantyczny wieczór ??przy świecach ;-)

a jakie badanie szyszka ?
 
Do góry