reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Gatto Freud pewnie by wysnuł jakąś teorię :-)
Kok.o może teraz mi włosy wylatują aby po urodzeniu nie wylatywać???


podglądam czasami wrześniówki.. padło tam ostatnio stwierdzenie 'jeszcze 3 miesiące ciąży i poród' :baffled: się zaczynam stresować że czas mi tak poleci że nie zdążę wszystkiego zapiąć na ostatni guzik :shocked2::eek:
 
reklama
hej kobitki i ja się witam dzisiaj z pochmurnego i zimnego mazowsza :confused2:

Ani@k no sny to masz faktycznie nie ziemskie a imię Lilka ,źle mi się kojarzy ,ale jest coś w tym ,że imię przypisujemy danej osobie i później możemy się zrazić do niego.:confused:a zakupów zazdroszczę sama bym się wybrała na jakieś :tak:a co do zdjęć to byś coś zarzuciła :-p
Gatto mój M też tak ma ,że zapomina a później na drugi dzień kupuje coś a to już po ptakach.
kok.o dzięki ale ja na zdjęciach tak wychodzę tylko szczupło bo ja jak zawsze chudłam to buzia mi strasznie chudnie a że mam długą szyję to wyglądam na szczuplejszą :-D i koniecznie zdaj relację z nurkowania Ewci :tak:
katiuszka ja tę bluzkę w Orsay kupiłam 4 lata temu :tak:ale ją strasznie lubię bo jest luźna na brzuszku :happy2:a teściowa to faktycznie jakaś dziwna ,zamiast podpowiedzieć to teraz jakieś dziwne prąchy ma :eek:
Magda skonsultuj się z lekarzem drugim ,a eMkowi zapodaj witaminy uwierz mi warto każdej z Nas eMki brali jakieś suplementy diety i nie żałują .I nie smutaj się tylko głowa do góry i działać trzeba.
szyszka no bąbel już wielki :****
Muma co u Was? jak Julka się czuje?
anuszka weekend w domu czy w pracy?


idę po kawkę ogarnęłam śniadanie i kilka rzeczy czas na prasowanie :confused::sorry2::confused2:
 
Hejka,
Kłaki zawsze wypadają 3-6 mcy po porodzie ale to mija , mnie już minęło i nawet nie jestem łysa:-D
kok.o - u mnie tak jest normalnie, że się chce bawić o 5ej... no to się bawimy i koło 7.30 kimka jeszcze, czasem do 10ej , jak dziś:-)

Ani@k no miałaś i masz sny ciekawe:-) A zdążysz na pewno, to jeszcze kuuuupa czasu, jeszcze będzie Ci się dłużyć :tak:

zuza
dzięki, ja już dobrze i mały a Julkę mam nadzieję sosnowe specyfiki wykurują z kaszlu , Łoooo wielkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i już nic nie mówię więcej:tak:
U nas dziś zimno ale zapakujemy się zaraz na spacerek jakiś :happy2:

W niedzielę dzień Mamy, idziemy do teściów na obiad, ciekawe czy znów Olek będzie się darł jak poparzony na ich widok:-p
Miłego dnia Kobitki :-)
 
Ostatnia edycja:
Muma no to zdrówka :***i oby Oluś nie krzyczał na widok dziadków hehe :tak:

a ja nie mam weny dzisiaj do prac domowych ale muszę kurcze prasowanie zrobić i skończyć pokój malować :confused:
 
wrzuciłam fotkę.. brzucha.. :sorry2: i tylko mi 'pudzianowej' ręki nie komentować!! :-)

Muma ponoć dziecko i pies.. wyczują dobrego człowieka ;-)
Zuza.. no Zuza!!! ja Ci powiem że od początku mojej ciąży nie mam veny do jakichkolwiek prac domowych.. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam!!!

a ja kupiłam 5 pieluszek tetrowych, narazie 5 bo chcę nieco więcej.. i wiecie że 3 (od innego producenta) są jakby eee szare.. a 2 (od innego producenta) są białe, ponoć dlatego że są wyprasowane :eek:
w dotyku takie sobie, mam nadzieję że jak wypiorę i wyprasuję będą milsze w dotyku..
Zuza a Ty już masz poprane i poprasowane te rzeczy które kupowałaś dla Maleństwa???
Kok.o dzięki :***
 
eeech zuza ja tez weny nie mam, prasowanie Młodej lezy od kilku dni, kurz mi sie zebrał na meblach:zawstydzona/y: ... normalnie kopa w doope musi mi ktos zasadzić zebym sie wzieła;-)
Muma hehe Tylko ze Olo śpi od ok 20 do tej 5, a Młoda przez ten czas 2-3 pobudki nam robi:wink: hehe no to duzo odwagi dla Olka zyczymy:-D nie takie dziadki straszne jak ich malują:-D

ciekawe czy moj eM coś na Dzien Matki wymyśli... dla mnie oczywiście , nie dla swojej mamusi;-):-)
 
Ano właśnie to eMy powinni nam to święto zorganizować, tzn u mnie to już Julka sama na szczęście się ogarnia :happy2:

Ja od kilku mam gorsze dni z eMem, nawet nie można powiedzieć, że się kłócimy, ma jakiegoś focha, miesiączkę mózgową czy coś.. W każdym razie mam nadzieję, że na weekend mu przejdzie :cool:

Ani@k - czy prasowanie zmienia kolor pieluch , hmmm, chyba przez parę sekund tylko :-)

Zjadłam pół czekolady bo mi jakoś smutno było.
 
Muma może to taka zła mina do wspanialej gry.. moze szykuje coś specjalnego dla Cibie na dzień Mamy i wkurza się bo sie prezent spóźnia ;-):tak:
 
reklama
kurka Ani@k, na kolor pieluch nie bedziesz zwracala uwagi, gwarantuje:-Dino co chwila jakas do prania bedziesz wyrzucała;-)olej kolor, albo kup kolorowe, ja mam w słonie, dinozaury, misie itp. cienkie troche sa,ale wesole za to;-)
Muma a w pracy eM nie ma klopotów? moze go gryzie coś a nie chce sie przyznac? trzym sie i drugie pół też wciągnij jak trzeba;-):-) dobry humor wazniejszy:tak:
 
Do góry