reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witam cieplutko. choć na dworze jednak chłodno. ale w sumie ja taką pogodę lubię, byle nie padało.


Mojej mlodej tak szybko rosna pazury, ze jestem w szoku! Moze jej nie bede obcinac to wystapimy w Swiatowym Rekordzie Guinessa:-D
uśmiałam się :-D

Mozil - Czesław, taki chopek co to niby gada niby śpiewa, ale ma rewelacyjne poczucie humoru i kontakt z publiką, poza tym jego koncerty są zwykle dla góra 100osób, w małych domach kultury, więc klimatycznie

zazdroszczę;-)



Muma przepis na miód rewelka. spiszę i wykonam. ja już się nie mogę doczekać kiedy ogóraski obrodzą, bo sałaki lubię wykonać. teraz żeby sobie czas zająć idę szorować piekarnik.
 
reklama
eloooo babolki
heh dzisiaj jakis rozlazły dzien mam:baffled: az musiałam sie kimnąć. A to w dzien mozliwe jest tylko przy karmieniu, tak więc z Młodą kimalłyśmy 2h w poludnie. Ona cyca z paszczy nie puszczała przez te 2h:baffled: a ja pospałam troche.
zuza super wyglądasz na tym zdjeciu:tak:, i szczupaczek jestes! Fryzurka fajna, przypomina mi troche fryz K.Figury, ktory bardzo mi sie podobał i bardzo zresztą jej pasował;-)
Muma nurkowanie jutro moze będzie;-) Kurcze, jak mają Ci te sosenki urosnąć,jak Ty je golisz z przyrostów? biedne drzewka;-):-) A ja mam za oknem swierki tez z duża ilością tych przyrostów..swierki mogą być?:-) znaczy one są sąsiadki,nie moje.... ale w nocy jak sie podkradne to moze skubne coś;-):-)
O, a mojej Mlodej tez pazury rosną jak głupie:baffled: Ona ma zwyczaj,ze zaraz przed zasnięciem drapie sie po czole. I jak tylko te pazury za długie jej urosną, to wygląda, jakby z roweru na żwir na to czoło spadła;-):-D

Na spacerze dziś szef mnie dorwał (tel.) i mam dodatkową robote , zebym sie nie nudziła na tym długim macierzynskim;-):-D za zlecenie. heh, po nocach trza bedzie siedzec,bo w dzien nie da rady nic zrobić...

Na razie z kijków nocnych nic nie wyszło...nie mam siły jakoś o 22 zebrać sie i wyjść... znaczy wyjść to moge do sypialni,do wyra;-):-)


rany..patrze teraz na Młodą, na macie sobie gada do zabawek, uśmiecha sie, i nie moge sie nadziwic jak urosła juz:baffled: Przewróciła sie z brzucha na plecy, juz probuje siadać (znaczy podnosi ciut głowe i barki..ale to poczatki poczatków)...a jeszcze niedawno taki flaczek w kokoniku leżał i tylko płakał lub spał...szok jak to zleciało!!:surprised:
 
Ostatnia edycja:
kok.o no czas pędzi niemiłosiernie - dlatego trzeba celebrować te chwile bo za szybko mijają:sorry2: Chwila moment i będziesz Ewę na kolonie szykować:tak:
Chyba świerki się nie nadają także niech sąsiadka śpi spokojnie:-D
A moje sosny mają właśnie nie rosnąć za bardzo bo pędzą jak oszalałe a ja nie chcę mieć kilkunastometrowych drzew tylko ładnie zagęszczony zagajnik:tak: Zresztą świerki i jodły też 'stopujemy':happy2:

A tak w ogóle Mamuśki - to kiedy się znowu zaczynacie starać ??? :-) Od razu uprzedzę pytania - ja już dziękuję ;-)
 
Ostatnia edycja:
no to doła załapałam. mąż dzwonił po wizycie u lekarza. lekarz powiedział, że wyniki są ok:szok: że mamy się dalej starać i po mam nogi zadzierać. aż mi się wyć chce, bo miałam nadzieję na coś konkretniejszego, a na dodatek mój mąż już przez tel słyszałam rozluźnił się na maxa, że jakby nic już nie trzeba było robić. pytam a powiedziałeś że już tak długo sie staramy? - Tak. pytam a co powiedział na bakterie? -nic. pytam nie zapytałeś? - no przecież miał wyniki przed sobą.:angry:
a plemniki mogą być tak mało ruchliwe, bo mój mąż cierpi na chorobę hemoroidalną i na usg wyszło że ma powiększonego żylaka koło jednego jądra i tenże żylak to jądro podgrzewa. kazał kontrolować i powiedział ze żadnych przeciwwskazań do zajścia w ciążę nie widzi.

nic to. zaraz @ dostanę i po i tak mam czas na kontrolę u ginki to pogadam sobie z nią na ten temat.
 
Kok.o no moja wlasnie dzis na macie tak sie fajnie krecila zgodnie z kierunkiem ruchow zegara:-D:-D

Muma pytasz bo nie staraczki musza sie stad ewakuowac :confused2::unsure:?? hmmm... ja to po cc musze odczekac conajmniej rok, ale jak na razie najbardziej to chcialabym sie porzadnie wyspac, bez wstawania w nocy:baffled: Z reszta wcale tego cc nie wspominam dobrze, to nie wiem czy w ogole sie zdecydujemy:eek:

Magda moze trzeba sie skonsultowac z innym lekarzem??
 
zgadzam się z Gatto...może Magda powinnas skonsultowac to z innym dr.??????????jak bedziesz u ginekolog,to wez wyniki meza,zapytaj jej co ona sądzi na temat wyników,moze coś ci powie,no??!!...Ja też ****o....się czuję,tez smuty mnie ogarnęły,ze szkoda gadac:-:)-(...i tak jest coraz to częściej:-:)-(.Zmykam i nie smuce wam już.
 
Co to jest Mozila??
:-D:-D:-)

Ani@k pochwal się zakupami !!
kupiłam se legginsy i 2 koszulki (białą 40/42 - okazało się ze za duża troszkę i w paski 44/46 na zaś - w tej to się topię ale w sierpniu bedzie jak znalazł:tak:) miałam jeszcze ochotę na spodnie ale okazało się że na reklamie ładniej wyglądały.. to samo z bodziakami, te które miały dużo samochodzików/truskawek były jakby.. z tektury.. chyba ze moje niezgrabne paluchy tak wymacały ich gramaturę, albo w mój zakątek taki asortyment rzucili :baffled: syskonoszów nie było a miałam ochotę.. chyba się wybredna za bardzo zrobiłam :baffled:

ale zaznajomiłam sie z ofertami hurtowni dla maluchów w szczecinie, niektóre ceny kosmiczne niewiele się różniące z tymi które oferują sklepy/butiki ale mozna wynaleźć jakieś pojedyncze drobiazgi w atrakcyjnych cenach, nie wiem czy teraz w sobotę czy w przyszłą środę ruszymy na te hurtownie..
no i po tym łażeniu po lidlu, odwiedziłam pepco i później odsypiałam te krucjaty.. do 16 chyba spałam (o 10 wyruszyłam)

ja się też dołączam do grona osób zachwyconych image Zuzki :tak:
Alex__ :***
Kok.o pamiętaj aby Ewie kupić google do nurkowania :tak: i pamiętaj - zdjęcia pstrykaj!!! ;-)
Magda podejdź do sprawy tak: skoro lekarz nie widzi przeciwwskazań to działać, moze więcej na temat dowiesz się od swojej ginki oby&&&& zobaczysz - będzie dobrze :tak:
Kasica schowaj smuty do kieszeni!!! cyc do przodu i jedziesz z koksem!!! wypatruj światełka w tunelu, nie cofaj się z drogi.. tyle co już przeszliście..
Aleksis co u Ciebie?????

w wiadomościach pokazywali 'nietypowe porody' np. kobieta zaczęła rodzić i zadzwoniła po pogotowie i pan po drugiej stronie telefonu 'odebrał' poród.. jaak mnie to wzruszyłooooo :szok: się jak bóbr popłakałam..:sorry2:
 
a ja wiecie co właśnie sobie uświadomiłam ,że mam termin spodziewanej @ w Dzień Matki :-D:-)

moze nie przybedzie i bedzie prezencik:-)Tego Ci Zuzanko zycze!
A my dzis po wizycie prywatnej...
Zobacz załącznik 560466to my z dziś, bobuch ma 5,49cm, przezierność ok- 1,5mm, wiek ciąży jednak 12tc, serduszko słyszeliśmy i przy kolejnej wizycie, poszukamy płci
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


Madzia tak jak mówią dziewczyny warto porównać opinie, ale nie denerwuj sie, czekaj na @ i starajcie sie...
Kasica głowa do góry!

aaa zakupilismy dzis pierwsze pampersy i lovelle :laugh2: ale frajda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry