reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
zresztą jak już się uważa za dorosłą to niech tak zostanie może to dobry moment na odcięcie pępowiny i może zrozumie z czasem ,że chcieliśmy dobrze a nie źle ;-)

a Julce wcale się nie dziwie sama pamiętam,że nie chciało mi się chodzić już pod koniec roku do szkoły :tak::-)
 
zuza -
pewnie zrozumie.. może nie tak od razu ...
Ja tam też bym chętnie Julki do szkoły nie puszczała bo mi z nią weselej no ale nie mogę :cool::-D
 
ja jak miałam siostrę teraz przez kilka dni starszą od Młodej 4 lata ,to też miałam frajdę kawę było z kim wypić i miałam do kogo gębę otworzyć teraz muszę się za robotę brać ,żeby czas mi szybciej leciał i żeby nie nudziło mi się :-D
 
HElołł!!
Jestem i ja :-D:-p Z Peozecie (czyt.przychodni) siedzę :zawstydzona/y: I mam taki e jajcowanie że hej :laugh2: A eMa dopaść mogę jutro rano jak zroboty powrócę :zawstydzona/y:

No wiesz, zawsze można go porposić żeby podrzucił kanapkę;-)

Gatto u nas w okolicy za to wysiew białaczki, i też małe dziecko tuż po komunii wylądowalo w szpitalu, ponoć nie są zbyt pewni czy sobie z tym poradzą:no:

Zuza przynajmniej masz teraz chatę dla siebie:-D

Muma kurcze to są czasy, starym trybem chodziło się do szkoły do końca czerwca zawsze i nie było przebacz, oceny prawie do ostatniego tygodnia wystawiali:-D teraz to laba:-D a jak Twoje wrażenia jak porównujesz swój tok nauczania i nowy Julki, bo mi z boku wydaje się że jest chyba lepiej?

Katiuszka trzymaj się;-)

a ja wieczorem chyba miałam owu na szczęście bo myślałam że wykorkuję z bólu, usiedzieć nie można było.. no ale z clo jest ciut szybciej... na cały 16dc.. na mój gust szło z prawego więc na nic nie liczę i dobrze się zgrało bo Pwaeł jutro zdaje towar:-D więc i tak nici z bzykanka były
 
Ostatnia edycja:
cześć

Muma no zakupki pełną parą idą :cool2: jutro w planie mam lidl, a tak dla Dzidzi kupuję.. :-)

wczoraj w tym programie z autorką 'języka niemowląt' dowiedziałam sie o butelce hebermana, chyba ją sobie kupię.. to taka jakby 'imitacja' kobiecej piersi ;-) Dziecko ciągnie pokarm jak z piersi.. wczoraj fajnie było to pokazane.
Z tego co wiem Kok.o odciąga pokarm i w czasie kiedy spala kalorie eM karmi Ewcię.. Kok.o ciekawa jestem czy masz zwykłą butlę czy właśnie taką???

Zuza Młoda podjęła 'męską' decyzję.. i tak jak Muma napisała.. zrozumie pewnie nie od razu.. ale zobaczysz że za jakiś czas podziękuje Ci za to co dla Niej zrobiłaś :tak:
Caterina :***

Propagatorki badania szyjki - podziwiam!!!

a dla potrzebujących ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
a ta butla wygląda tak: butelka hebermana.jpg
 

Załączniki

  • butelka hebermana.jpg
    butelka hebermana.jpg
    2,1 KB · Wyświetleń: 18
Tasza hmmm ja też uważam, że nie ma zmiłuj ale ten rok jest specyficzny bo już wyniki do gimnazjum są i po egzaminie a lekcje dalej, nawet nauczycielom już się nie chce:-p A jak porównuję to jest podobnie, póki co to bułka z masłem, może w gimnazjum trzeba się będzie trochę uczyć bo wreszcie się normalne przedmioty zaczną :cool: Oczywiście uważam, że to bzdura - likwidacja starego systemu 8+4 no ale nic nie zrobimy, i tak fajnie bo najfajniejsi kumple Julki będą z nią w klasie w gimnazjum (chłopaki;-)).

Ani@k - ja mam butelkę Lovi z takim smoczkiem imitującym cyca, teraz wprowadziłam dopiero przy tej biegunce ale widać było, że dokladnie jak do cyca trzeba się do niej zabrać, także polecam:tak:
http://www.bobas24.com.pl/butelka-antykolkowa-250-ml-lovi-medical-nowosc-p1742.html
 
i jeszcze coś mi się przypomniało, wiecie że kobiecie ta Tracy podpowiedziała że jak dziecko się urodzi to aby od razu do piersi je przyłożyła.. i maleństwo od razu zaczęło ssać.. fajny ten program, naprawdę polecam!:tak:
 
reklama
ja już do roboty pędze! bosze jak mi się nie chce :eek: dziś 10 godzin
już mam zły humor bo nie mam wolnego wtedy kiedy chciałam!a w planach wyjazd!

chciała bym więcej wolnego
i nawet w domu porobić coś pożytecznego
 
Ostatnia edycja:
Do góry