reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
czesc babeczki
Ani@k mam butelke habermana, polecam:tak:. I mam też calma . Tez ok. Zwykłych nie mam,bo zależało mi,zeby Młoda nie oduczylla sie ssać. Ale i tak wydaje mi sie,ze troche popsuła jej sie technika ssania (w szpitalu były zwykłe smoczki,z których leciało i dzieć troche sie rozleniwił), no ale cierpliwie poprawiam;-).
W szpitalu po porodzie od razu przystawiają do piersi, dzieć przeważnie szybko znajduje cyca i ssie (moja niestety nie chciała za nic ssac... a przystawienie utrudnione było bo po cc...). Jakby co,to sie dopominaj zeby Ci go dali...ale z tego co wiem,to teraz jest reguła. Wazne,zeby dobrze przystawić od początku, ale to położna powinna pomóc. A i na szkołe rodzenia juz czas sie zapisać, bo, przynajmniej u nas, kolejki są do tych darmowych szkół i ciezko sie dostać ;-):-)
zuzka masz racje, czas chyba Młodą wypuścic, niech nabiera rozumu z dystansu... :***** A Wy odpoczeliście chociaz troszke na tym wyjeżdzie
katiuszka hehe, witamy w klubie:-) Dzieć mój drogi w dzien spi na spacerze no i czasem okolo 10-11 sie zdrzemnie...ale to czasem. A tak to trza co chwile zmieniać jej otoczenie i pozycje;-):-) Ale na szczescie wysziedzi juz dłuzej w leżaczku obserwując co robie, no i , w końcu! ,polubiła leżenie na brzuchu... :-)

staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizyty i badania:tak:
 
Ani@k fajna ta butelka, sama taka zakupie, ale najpierw powalczę z karmieniem cycem, jakoś chce się tego nauczyć bo planujemy 1 dziecko wiec może nie być więcej okazji...

Aaaa my wczoraj na usg /NFZ byliśmy, dziecko ma 4.5 cm, przezierność karkowa ok, w czw prywatna wizyta...
Szyszka ja też chce karmić i nie kupię tej butelki po to aby przestać karmić tylko w sytuacjach kiedy nie będę mogła nakarmić Dziecka - mógł to zrobić ktoś kto akurat będzie się Nim zajmował :tak:

Dzidziol widzę rośnie :-) pięknie!
Alex__ ja też wczoraj domawiałam :cool2:

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytujące i dorzucę jeszcze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a ja się nie mogę uporać z ciągle zatkanym uchem.. przestałam normalnie słyszeć :szok::sorry2: czyżby lekarz był mi potrzebny???? :baffled:
 
cześć Dziewczynki,
Ania - ja to nawet dziś domówiłam, bo dorzucili, a ceny spadły

Gatto - kupiłaś tą matę w home&you? od dziś mają drugi produkt za 10pln

Caterina - a możemy do Ciebie podjechać na to kłucie?:tak:

a ja wczoraj na Mozilu się bawiłam - wstyd się przyznać, pierwszy raz od narodzin Martyśki zrobiłam coś tylko dla siebie, oczywiście Cud za nogawkę mnie trzymał chcąc ze mną iść:-D
 
Cześć Babole

Ja zła chodzę od wieczora, bo przesunęli badanienasienia na pon - jakaś awaria w gabinecie i nie mogą go wykonać, grrr...:wściekła/y:

poza tym wymoczyłam się na basenie i było przefajnie, tylko muszę się nauczyć kraulem pływać bo nie umiem...:zawstydzona/y:

Szyszka duży ten bobas:-)

śmieszna ta butla, ale jak rzeczywiście pomaga, to czemu nie:tak:

alex muszę podejrzeć te Wasze zakupo-promocje, bo kwoty rzeczywiście zwalają z nóg:tak: no i zazdroszczę Mozila, żeby nie było;-)
 
cześć dziewczyny

witam się późną kawką

Tasza ja w ogóle prawie nie umiem pływać :rofl2: a z badaniem to i ja się wkurzałam jak było coś przesunięte :wściekła/y:
Ani@k moja siostra ma Marcela i jest taki boski :happy2: jak mnie widzi na zdjęciu to od razu mówi "ooo mój ciocia Monika":-D a z uchem może idź do lekarza bo jak Cię zacznie boleć to będzie gorzej :baffled:

kok.o no powiem Ci szczerze ,że wróciliśmy zmęczeni gorzej wyjazdem niż czasem siedzeniem w domu :tak:
alex_ Ty zakupy przez neta robisz jak ja jak się widzę dorwiesz to na zapas :-p


ja jutro na badanie kolejne TSH zobaczymy jaki wynik będę miała tym razem :sorry2:
 
hej babolki

Alex wlasnie jakos se zapomnialam zamowic i dzis jak obczailam to se zamowilam ta mate i taki obrus w maki :)
Co to jest Mozila??

Zuzanka wygladalas na tej komuni jak...mucha nie siada!! bosko!

Mojej mlodej tak szybko rosna pazury, ze jestem w szoku! Moze jej nie bede obcinac to wystapimy w Swiatowym Rekordzie Guinessa:-D
 
Gatto dziękuję,ale wydaje mi się ,że przeciętnie wyglądałam :sorry2: nic nie kupowałam nawet na nią ,to co miałam w szafie to wyciągnęłam i ubrałam się w to w czym czułam się dobrze :tak: śmiałam się z siostrą ,że rewia mody przed kościołem była jedna drugą prześcigała w strojach ,jakiś obłęd nie które ubiory dziewczyn przechodziły ludzkie pojęcie jak to M stwierdził pod lasem lepsze miały ubiory ,no spódniczki sukienki odkrywały za wiele jak na Nasz gust :baffled::sorry2:ale śmiałyśmy się nie widząc w co ,która się z sióstr ubiera a miałyśmy wszystkie różowy dodatek w strojach nawet babcia :tak::-Da jest nas 5 siostrzyczek i jedne brat więc wyobraź sobie jak trzeba trafić :laugh2:

a ja zmieniłam pościel w sypialni dzisiaj i idę po Młodej pokój malować ,umaluje na biało ,później będzie większe pole do popisu jak będzie ten pokój już dla kogoś przypisany :-p
 
Mozil - Czesław, taki chopek co to niby gada niby śpiewa, ale ma rewelacyjne poczucie humoru i kontakt z publiką, poza tym jego koncerty są zwykle dla góra 100osób, w małych domach kultury, więc klimatycznie

a z tymi pazurami to też tak mamy, jak Cudowi obcinam raz to Martynie w tym czasie 2 razy:/

Zuza - idę szukać zdjęć "komuniowych"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zuzanka no wlasnie przez fakt, ze to takie niby zwykle ubranie, ale naprawde wszystko super dobrane! Przez to mi sie podoba:tak:

Ale jestem ignorantaka w polskich rozrywkach:-p
 
Do góry