reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Zuzu Ty lepiej pracuj nad swoja dzidzią :*
Ani@k fajna ta butelka, sama taka zakupie, ale najpierw powalczę z karmieniem cycem, jakoś chce się tego nauczyć bo planujemy 1 dziecko wiec może nie być więcej okazji...
Anuszka oby te 10h zlecialo tak szybko jak tylko sie da:tak:
Aaaa my wczoraj na usg /NFZ byliśmy, dziecko ma 4.5 cm, przezierność karkowa ok, w czw prywatna wizyta...
 
reklama
cześć Dziewczynki,
Gatto - takie historie bolą zawsze, czy znasz czy nie, nieważne, boli zawsze

Caterina - a pytanie z tych głupszych:-pprzy tej morfologii to Martyna musi być na czczo?

Ania - szalej, szalej, przy drugim będziesz rozsądniejsza:-D a butlę mamy dokładnie taką jak Mumowy Oluś, ale u nas w szpitalu dawali to brałam:-D

co do zakupów - na c&a trza zaglądać, zrobiłam dziś dwa zamówienia z ciuchami po 4,90 i 7,90 (w tym soft dla Cuda :-D i komplet sukienka + sweterek dla Martyny (na 116 haha, ale żal nie brać), zwykle rzut robią po 8 rano, po 16 i po 18
 
alex - ja też dziś zrobiłam drugie zamówienie :-D a co bycia na czczo dzidzi to ja wiem, że maluchy chyba jedzą normalnie, nie każą ich głodzić - ale zobaczmy co nam siostra przełożona powie :tak:

Szyszka - super , że OK usg - no i kawał Dzidziola masz :tak:
 
Hehe, tez zrobilam zamowienie, co prawda tylko kilka rzeczy, ale zawsze :happy2: tak wlasciwie to siostra mi zrobila, bo ja jakas lewa jestem do tego:eek: beda w czerwcu to akurat przywioza :happy2:
 
cześć Kochane,

u nas burza goni burzę....a to własnie burz nie lubię...czuję przed nimi jakiś respekt.

Jagoda śpi więc mam chwilkę na pisanko...

Wyobraźcie sobie że dzisiaj do mnie dzwonili z pracy z pytaniem kiedy wracam, bo dziewczyna która mnie zastępstowała jest w ciąży (11 tydzień). W firmie przeżyli szok..no i obecnie jest panika... Radochy miałam po pachy, bo wiecznie trzeba było udowadniać że moje stanowisko nie jest wartością dodaną, a tu się nagle okazuje, że jest wręcz nieodzowne w całej "organizacji"..

W weekend byłam na warsztatach kulinarnych pod tytułem "świeże zioła, kwiaty i grillowanie", zdjęcia do obejrzenia na FB...
A później pojechaliśmy do Tyńca...i w Tyńcu zakupiliśmy prezenty na Dzień Matki....po miodzie pitnym w pięknej glinianej butelce i herbatce dereniowej...---skojarzyła mi się z wódką dereniówką, która jest wyśmienita:)
Dzisiaj będziemy się bawić w owijanie folii bombelkowej, coby przesłać w jednm kawałku:)

katiuszka...no witaj w klubie, u mnie od jakiegoś miesiąca Jagoda śpi co 2 godziny po 20 minut. Ale jakoś sobie radzę, jak pozwoli wrzucam ją na bujaczek i heja...mogę zjeść , ugotować lub posprzątać... czasy 3 godzinnej drzemki już minęły....Ale za to jak nie śpi, częściej obdarza mnie pięknymi uśmiechami....


Szyszunia
, grtauluję, niech dzidziuś rośnie.

Anik, nadejdzie taka chwila że imię samo się dopasuje do dziecka...wszelkie znaki na niebie będą za nim przemawiać..
A co do przystawienia dzieci do piersi to się całkowicie zgadzam, u mnie Jagoda tuż po porodzie też ciągnęła jak mały rekinek:)

Aleksis... z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam Twój post....wdrażacie w życie rady ??


Zuzanka to masz siosstrę buntownika. Ja też mam młodszą siostrę, która przechodzi samą siebie. Wydaje mi się, że my w wieku "nastu" lat byłyśmy inne...

Muma, ucałowanie dla Olusia...czy już zaczyna powoli pełzać?? A Ty po tej biegunce Olusiowej dalej karmisz piersią??

No i nie dokończę...bo Jagoda już wołą...
 
Ostatnia edycja:
heyka wszystkim

znowu ciekawostek naskrobałyście :-) ja właśnie zjadłam obiadek i natychmiast poczytać cóż u Was. u mnie dzionek oki i szybko :-) w powietrzu pachnie deszczem i jakieś takie oczekiwanie na burzę bo chyba zaraz bedzie.

MagdaM
no macasz sobie szyjke, sprawdzasz czy jest nisko czy wysoko czy jest miękka czy twarda zamknięta lub otwarta i to też jest znak płodności
poczytaj o NPR a dowiesz się więcej bo ja wiem tylko tyle że ma być miękka i nisko a no i otwarta
:eek:

no i właśnie nie wiem jednego w tym wszystkim, nisko tzn że ją sięgam odrazu, a wysoko że nie mogę sięgnąć czy jak?

Ja jakos nie mam weny, musicie mi wybaczyc. Wczoraj dowiedzialam sie bardzo smutnej rzeczy i caly dzien bylam jak struta...11-sto miesieczna dziewczynka naszych znajomych ma guza zlosliwego siatkowki oka. Jak to k****two tam przylazlo to cholera wie....po prostu brak mi slow.

Staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

taka informacja moze dobić, bardzo mi przykro. takie historie wywołują u mnie łzy:-(

MagdaM - żeby badać szyjkę to trzeba ją najpierw parę mcy obserwować..

no tego się domyślam :-) ale ciekawi mnie to

Aaaa my wczoraj na usg /NFZ byliśmy, dziecko ma 4.5 cm, przezierność karkowa ok, w czw prywatna wizyta...

pyszna widomość:-)


mój mąż jutro do lekarza jedzie. zaczynam mieć stresa. a tu jeszcze @ się zbliża więc wogóle meksyk:dry:
 
hej!!Magda nie stresuj się kciuki trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&...choc doskonale cie rozumie,bo ja ,takze przed kazdym badaniem,wynikiem Adama stresuje sie i to bardzo...wiec wiem ,ze tez to przezywasz!!!My własnie z marszu wrócilismy:tak:Adas ma nocki,ja na rano,wiec po południu razem maszerujemy sobie;-)...w pore zdarzylismy,bo u nas zaczyna wiać,chmurzy się i juz gdzies grzmi!!jak ja sie panicznie boje burzy,ze hej!!!!!!!!!!!!!!!Jutro mam luzy w pracy..tzn.od6-14 mam szkolenie:-),i jeszcze wiele innych osób,wynudze sie pewnie troche,ale i odpoczne zarazem hi hi
 
Ahoj kobitki:tak: Net mnie wysiadł tak więc szybko odpisuję a jutro z roboty nadrobię:tak:
Alex nie ma potrzeby żeby dzieci były głodzone :tak: Bo są też bardziej niespokojne :tak:
Tak więc normalnie jecie i na pobranie idziecie ;-)

Pozdrawiam z mokrego wschodu:eek:
 
Magda,a wynik kiedy będziecie mieć żołnierzyków męza???tego samego dnia????bo jak mój robi wyniki to na posiew kilka dni czeka,a badanie ogólne to juz wynik jeste tego samego dnia wieczorem....wiec pytam,kiedy ewentualnie wy miec bedziecie?
 
reklama
kasica mąż z pierwszymi wynikami idzie jutro dopiero do lekarza. i jak dalej bedzie to ja nie wiem. na wyniki badań, które mamy to na drugi dzień były. a jak z posiewem będzie to nie wiem.:dry:
 
Do góry