reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczynki na tvp2 jest ten program o którym Katiuszka wspominała 'zaklinaczka dzieci' z tą autorką 'języka niemowląt', jak któraś ma czas..
 
reklama
Ani@k a to musi być koniecznie okolica pępka? nie można w inny fałd luźniejszej skóry?? caterina pewnie by nam pomogła, ale albo kłuje w pobieralni albo nockuje albo się uczy kujon jeden albo śpi - nic tylko maxizlewa:-D;-)

a w ogóle albo zapomniałam albo przegapiłam, jakim imieniem swoje dziecię obdarzyć zamierzacie?
 
Tasza ja jestem typem Aaronki.. pewnie do samego końca nie będę zdecydowana jak nazwać Potomka :zawstydzona/y:

zaczyna mi po głowie chodzić Marcel.. :sorry2:

a co do kłucia.. no Cateriny brak.. a magik mówił ze tak 10 cm w okolicach pępka (z jednej i drugiej strony) czytałam gdzieś w necie że dziewczyny się po rękach lub nogach zastrzykowały.. :sorry2:
 
pięknaszysznia
ja w tym roku też 31 ale Tasza chyba pytała która to już 18-tka :-D więc twoja druga 18tka będzie dopiero za 5 lat

ja już prawie w domu,jak nigdy
zrobiłam szybko co miałam zrobić i odbiór godzinek :-D
 
Jestem i ja :-D:-p Z Peozecie (czyt.przychodni) siedzę :zawstydzona/y: I mam taki e jajcowanie że hej :laugh2: A eMa dopaść mogę jutro rano jak zroboty powrócę :zawstydzona/y:
A co do Clexane to igiełka malutka i w każdy najmniejszy fałdzik da się wcisnąć :blink:
A jak ni e to w ramiona można tyle ze niewygodnie samemu :tak:

Ale wy młode jesteście :-p
 
cześć wszystkim,

jak zwykle sporo naskrobałyscie. ciężki dzień dla mnie był, nie wiem co się dzieje ale padam na twarz. spaaaććć

cześć Dziewczynki,
jako, że promo i sale to ja lubię, informuję, że od czwartku w lidlu rzeczy dla ciężarnych LIDL sklepy spożywcze – gazetka, promocje, przepisy, praca

Oooo ja w zeszłym roku kupiłam sobie te legginsy po 17.99 dwie pary i były super, do samego końca - rosły razem ze mną :happy2::tak:

boszsz oglądałam dziś, ale się rozmarzyłam. chce takie ciuszki kupowaććć



anuszka ja już miałam postanowienie o mierzeniu tempki i jakoś tak nie wyszło:zawstydzona/y: chyba bym się za bardzo nakręcała - a tak wystarczy że przed @ zmierzę i jak jest niska, to wiadomo że po ptakach:sorry2:


witaj w klubie, ostatnimi czasy też tak czynię. w tym mcu mam zamiar się powstrzymać i od tego. takie ćwiczenie cierpliwość bo przeca nie wiadomo ileż to potrwa. ja do @ jeszcze jakieś 6 dni i bardzo chętnie siknęłabym na testa:zawstydzona/y:



mykam teraz do biedry na zakupki jakieś w lodówce tylko światło :-)

miłego popołudnia
buźki
 
co do tempki to ja tez miałam lenia ale po dwóch latach powróciłam do jej mierzenia ... oj jak mi sie nie chciało ...
a teraz juz drugi cykl ... i moja nowa ginka też jest zadowolona ... tylko ona chce ze śluzem i szyjką ... śluz juz jest dzięki 'wieśkowi' ale jakos szyjki sie nie chce jeszcze badać, moze w nastepnym cyklu ...
i teraz sie nie mogę doczekać rana ... że rośnie, że coś się dzieje ... rano budzik dzyń dzyń mierzę pika patrze i idę dalej spać chyba że mam wczesną 1 zmianę to wstaję ... :baffled:
ja tez chce takie ciuszki, teraz co najwyżej mojej sis moge sprezentowac ale ona zaraz sie rozpakuje ...
 
witajcie!!!kurcze jakis mam problem z kompm,ze wogóle nie mogłam sie zalogowac dzis na stronie:crazy::crazy:,a ja w tych sprawach to nie jestem zbyt bystra i sie wkurzała juz nieco!!:crazy:....dzis moja siostra na usg była...no i druga księżniczkę miec będzie:tak: dr.powiedział,ze na 90 % bedzie dziewczynka!!!Ona tak przeczuwałą...z reszt aja tez...a teraz sie potwierdziło!!Ja w tym roku tez 31 lat kończę...masakra jakaś!!!:-(
 
reklama
no to gratki dla siostry. wiadomo że zawsze się mówi, że najważniejsze żeby dziecko było zdrowe, ale jeśli chodzi o płeć, to jak byłam łoda to zawsze myślałam sobie ze chciałabym mieć córkę, a teraz to myśle że syna.

ale to pewnie z wiekem tak sie zmieniła, bo, kasica82, ja w tym roku kończę 33 lata i to dopiero jest masakra:szok:
 
Do góry