reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

a mi to jest bez znaczenia czy chłopak,czy dziewczynka..oby było zdrowe,i oby pojawiło się w naszym zyciu!!!:tak:,a czy bedzie to kobietka czy mały męzczyzna..??!!czy to ma znaczenie??!!według mnie nie!!Brzuch mnie dzis boli na maxa:angry:,własnie cherbatke sobie robie
 
reklama
MagdaM
no macasz sobie szyjke, sprawdzasz czy jest nisko czy wysoko czy jest miękka czy twarda zamknięta lub otwarta i to też jest znak płodności
poczytaj o NPR a dowiesz się więcej bo ja wiem tylko tyle że ma być miękka i nisko a no i otwarta
:eek:
 
Ostatnia edycja:
hej babeczki!
Melduję się i ja po kilkudniowej przerwie, a to dlatego, że mam jakiś kryzys:baffled: zmęczona jestem jak nie wiem co:zawstydzona/y:a do tego Julek nie bardzo chce się sam bawić i noc stop trzeba go czymś zajmować. Zmieniły mu się też drzemki, kimnie się na 30 minut i już wyspany, a za ten czas to ja nie wiem za co się brać...jeść? przespać się? posprzątać? i w rezultacie na leżącą połknę kanapkę i po Julkowym spaniu.
A dziś byliśmy w konsulacie polskim złożyć małemu wniosek o paszport. Zdecydowaliśmy się na wyrobienie polskiego, jakoś nie widziałam większych korzyści z angielskiego. Bożeeee jaki cyrk w tej ambasadzie!!!:szok: Huk, gwar, wrzask rozwydrzonych bachorów i piski mamuś:wściekła/y:ja nie wiem..nie można takiego dziecia złapać za rękę i przytrzymać przy sobie? puści toto dziecko na samopas, a niech se pobiega i pokrzyczy, a co tam!!! wrrrrr....oczywiście jak tam zajechaliśmy to Juluś spał sobie smacznie, ale zaraz się obudził, bo przecież umarłego by obudziło:angry: no i się wystraszył i on też w płacz:baffled: a w okienku pani żywcem przeniesiona z PRL-u...czyli królowa biura:wściekła/y: No ale koniec końców wniosek złożony, paszport ma być 25 czerwca i zaraz lecimy z małym do Polski:tak:
Sorrki, że nie odpiszę każdej...może jutro poczytam więcej co naklikałyście:sorry2:
 
helol babeczki...ja pierwsza? o takiej porze?

Katiuszka, a mogl miec angielski?? jak to? na jakiej zasadzie??

Ja jakos nie mam weny, musicie mi wybaczyc. Wczoraj dowiedzialam sie bardzo smutnej rzeczy i caly dzien bylam jak struta...11-sto miesieczna dziewczynka naszych znajomych ma guza zlosliwego siatkowki oka. Jak to k****two tam przylazlo to cholera wie....po prostu brak mi slow.

Staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
helol
druga?
witam
idę robić kawę, komu ?

Gatto
ten świat jest okrutny.
dzięki za &&&
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny

ja również się witam i przepraszam z góry ,że nie odpiszę każdej

Gatto tulam mocno ja też pewnych rzeczy nie mogę zrozumieć :wściekła/y::-:)-(
katiuszka może Juluś uznał ,że jest duży i nie chce już spać ?a w ambasadzie wydawałoby się ,że jest cisza i spokój?
Aleksis jestem byłam na komunii u siostry na mazurach ale ogarniam się powoli:tak: jak u Ciebie?
Muma rok szkolny się kończy Julka pewnie zadowolona,że nie długo wakacje co ?


ja bardzo chętnie kawki się napiję anuszka :tak:takiej dobrej ;-)

Tasza nie ma co relacjonować rano do kościoła i późneij obiad z rodziną ,a wieczorem się napiłam % i poszłam spać :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Gatto -
życie takie jest właśnie - niesprawiedliwe na całego, ech... :-(
Dlatego tak ważne jest cieszyć się tym co się ma i żyć nie przejmując się pierdołami.

katiuszka nie ma to jak sprawy urzędowe - nienawidzę tego :no: A co do zmęczenia, to witaj w klubie dzieci - zombie co to prawie nie muszą spać:happy2:

zuza - no Julka już ledwo wstaje rano, do gimnazjum przyjęta to brak motywacji żeby do szkoły chodzić, właściwie prawie lekcji nie mają a tu jeszcze miesiąc;-) A jak Młoda ???
A wykresik masz , że hohoho &&&&&&&& :-)

MagdaM - żeby badać szyjkę to trzeba ją najpierw parę mcy obserwować..

Ja juz po kawie anuszka , na spacerek właśnie lecimy,

Ani@k - i jak zakupy ???:-)

Miłego dnia!!
 
reklama
Muma no Młoda szkoda gadać :-(nie zaliczy roku to na pewno ale nie wiem w końcu czy pisałam,wyprowadziła się i wraca do rodziców ,stwierdziła,że dorosła do decyzji żeby wrócić i tam chce iść do szkoły .Zobaczymy nie chcę się denerwować bo cały tydzień miałam w nerwach i niespokojna byłam ,ale jeśli chce proszę bardzo to jej decyzja nie będę już się wtrącać :confused2:trochę trzeba o sobie pomyśleć a nie ciągle o kimś ;-)
 
Do góry