reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Oooo ja w zeszłym roku kupiłam sobie te legginsy po 17.99 dwie pary i były super, do samego końca - rosły razem ze mną :happy2::tak:
 
reklama
elooooo:-)
babolki, moj rodzicielski skonczylby sie na pocz.stycznia (wzięty 'ciurkiem').rekrutacja do zlobków jest juz, na ten rok "szkolny", a potem moze byc tak,ze wolnych miejsc nie bedzie,albo beda na drugim koncu miasta.
na razie planuje do konca wrzesnia w domu siedziec, a potem od pazdziernika do pracy na pol etatu i drugie pol 'etatu' to rodzicielski. mloda od wrzesnia tylko po kilka godzin bylaby w zlobku. powoli aklimatyzowala by sie;-)
babcie sa w innym miescie, ale w razie awarii mysle,ze ktoras przyjechalaby mlodej popilnowac...w kazdym razie deklarowaly kiedys pomoc (tylko jak ja to wytrzymam?:oo:;-))
 
cześć kobitki

witam się na chwilę ,przepraszam,ale od czwartku miałam siostrę ,w weekend mazury i komunia ,wróciliśmy wczoraj a dzisiaj sprzątam mieszkanie i nadrabiam zaległości domowe .

po południu postaram się już wrócić do normalności i ogarnąć Was :tak:
Pozdrawiam cieplutko
 
hej

Kok.o ja chyba nie kumam.. przecież na początku stycznia urodziła się Ewa.. to rodzicielski skończyłby się.. chyba nie w styczniu :baffled: aaaa chyba ze za rok w styczniu :zawstydzona/y::nerd:
Alex__ ja się wybieram właśnie w czwartek do lidla :tak: dzięki :***
Muma a oprócz legginsów jeszcze coś kupowałaś na siebie??? się zastanawiam.. bo spodnie kupuję w rozmiarze 40 i czy w lidlu ta 40 bedzie taka jak normalna 40??? :eek: nie wiem jak w waszych lidlach ale u mnie nie można przymierzać..

aaa i spodobały mi się te biustonosze dla karmiących.. w czwartek podotykam i zakupię co nieco
i bajki Brzechwy chyba też kupię, jak ładnie będą w środku wyglądać :happy2:
 
koko - ja nie z tych co lubią krakać ale te pierwsze miesiące w żłobku to u nas (i znajomych) wyglądały: 1 tydzień w żłobku 2 w domu - i chociaż to nie były poważne infekcje to jednak gil do pasa albo kaszel nonstop..:nerd: Za to jak jej przeszły choróbska tak naprawdę w porównaniu z rówieśnikami jest zdrowa baba:happy2:

Ani@k -kupowałam w Lidlu jeszcze jakieś tuniki ciążowe ale teraz takich nie widzę. Przymierzać nie możesz ale wyjąć z pudełka i pooglądać i ponaciągać możesz :happy2: Ja normalnie mam 42 ale kupiłam sobie 44 i były w sam raz pod koniec zwłaszcza :-p Ładnie też te bodziaczki w autka wyglądają :happy2:
zuza - :-)no to ogarniaj się i powracaj
 
Halo halo!

Kasica wyniki do powtórki brygada coś słabo się ruszała i było dużo wad budowy, zobaczymy co teraz wyjdzie; a mnie po tym clo tak jajka naparzają teraz że ledwo siedzę, cieszę się tylko że kręgosłup tłumią; fizycznie może dużo nie pracuję - tylko dla słabo postrzegających(patrz:leniwy pracownik) jestem tą co tylko autem jeździ:-D dobre co nie;-)

a do kogoś muszę się wybrać, wracaliśmy ciurkiem 900km i to chyba od tego i na bank to miejsce od znieczulenia bo w niedługim czasie po zabiegu też mnie bolało, a potem się przypominało, tylko nie tak mocno jak teraz

Kok.o masz okazję wpuścić Młodą gdzies w okolicę do żłobka? jak tak to korzystaj; moja kuzynka urządziła się kiedyś tak, że w wawie z natolina na politechnike bodajże woziła dziecko, masakra - co prawda po drodze do pracy ale tarmoś się z dzieckiem i wszystkimi bambetlami taki kawał

alex fajnie że się upiekło

szyszunia gratki osiemnastki:-) która to już??:-D:-D:-D

anuszka ja już miałam postanowienie o mierzeniu tempki i jakoś tak nie wyszło:zawstydzona/y: chyba bym się za bardzo nakręcała - a tak wystarczy że przed @ zmierzę i jak jest niska, to wiadomo że po ptakach:sorry2:

zuza relacjonuj prosię:happy:
 
reklama
Muma, Alex__ :***
Szyszka to Ty młoda dup.a jesteś!!! 100lat!!! :-)

dziewczyny, mam coraz większy problem z robieniem zastrzyków.. najgorsze jest wtedy, gdy czuję że Maluszek gdzieś w okolicach pępka kopie a ja wtedy nie mogę wcisnąć igły :zawstydzona/y: fałdę też mi trudno już złapać.. brzuch mam raczej bardziej napięty niż dotychczas.. magik coś wspominał ze do 28 tc będę się zastrzykować..
 
Do góry