reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Gatto sprawdzaj jej temperaturę dla świętego spokoju ale ja myślę, że to smętny dzień.
Jest coraz starsza i tak też będzie częściej w smętne dni:tak: I już mnie nie ma ;-)
 
reklama
Dzieki Abama! Tez mnie chyba wzielo...ide z Gattinka do wyrka:-)

Aaa ona byla szczepiona na pneumokoki.
 
witam się wieczornie!!!!ale tu cisza!!!ho ho!!!Ani@k,co do kijków,no to maszeruję raczej dośc szybkim tępem..o to chodzi!!:-)...a,waga pokazuje takie "mocne" 2 kilogramy w dół!!!!:tak:...ja,widzę po brzuchu,że mi się zmniejszył i zrobiło mi się wcięce wyrazniejsze w talii!!!!!!!!!!!!!!!ADam tez jest na minusie 2 kg.!!!ale on ma dosc spory brzuszek i bardzo,bardzo chce go zgubic!!!!!!!!!!!!!!!!!Jutro na bank wieczorkiem idziemy!!!!:-)Miłego weekendu wszystkim!!
 
Witam Was kochane moje,

Wrocilismy wczoraj po 17tej. Stracilismy jakies 2 h na stanie w korku i raz eM zle zjechal. Najwazniejsze, ze dotarlismy szczesliwie.
Komunia sie udala, pogoda do bani, zimno jak diabli. Poniedzialek byl upalny, jak na zlosc.

Odnosnie wizyty u pana Baka, tego bioenergoterapeuty-to ok. Podotykal mnie (z synem) ale to taki lecznicy dotyk, abyscie nie myslaly se :-DStwierdzili, ze mam problem z kregoslupem, nerwus jestem i mam nerwobole, wzdecia-to sie wszysko zgadza.
Emkowi-ze ma problemy z nogami(z kolanem gdy biega) i wstaje w nocy, aby oddac mocz.To sie zgadza,tylko ze nie wiem czy to nie wina tej wody, ktora zlopie w nocy;-)Bolacy kregoslup tez sie zgadza, ale kto tego nie ma. Dal mu 2x energii w "to" miejsce
Smialismy sie troche, jak powiedzialam, ze nasz problem to:" brak potomka" bo potem dawal nam energii i kazal przyjedzac co 2 miesiace do niego, aby dziecko bylo podobne do nich:-D
Powiem wam, ze czulam wibracje, gdy trzymal swoje dlonie na mojej klatce piersiowej. Oczywiscie eM sie smial, ze ona tez moze wibrowac.
W kazdym razie ja sie dobrze czulam po tej wizycie. Pan Bak to bardzo mily czlowiek o pozytywnej aurze i bardzo przenikliwym spojrzeniu
W jego ksiazki jest opisane, jak uciskac receptory na stopie odpowiedzialne za dobre funkcjonowanie jajnikow i jader.
Mamy pic 1 raz w tygodniu szklanke wody z sokiem z polowki cytryny+ tabletka musujaca witaminy C 1000, raz w tygodniu termofor na nerki no i dopuszczac meza:-D Zakupilam sobie ziola-herbatke odtruwajaca i oczyszczajaca, plus na dzialanie ukl.rozdrodczego i hube z brzozy. W sumie wydalismy:30zl wpisowe, wolny datek za wizyte 40zl, 90 zl za 3 paczki ziol i 20 zl ksiazka. Jest ok, te ziola sa najdrozsze, bo wpisowe tylko 15zl/osobe.

Ziolka bede pic, bo mi sie przydadza. Zdziwilam sie, ze wskazal ze mam nerwobole.Skad wiedzial? Rzeczywiscie tak jest. Ostatnio gdy jechalam na rolkach, tak mnie uklulo z prawej strony, ze az sie skulilam. Musze cos z tym zrobic, bo sie wykoncze nerwowo.
Dostalam kod na kurs jogi 3-miesieczny, ale poniewaz moj internet jest dosyc powolny, transmisja mi sie zawiedza i sie wkurzam.Musimy zmienic dostawce internetu

Kochane nie napisze Wam z osobna, bo dzis nie dam rady
Muma-tak mi przykro.... Tyle sie teraz na Ciebie zwalilo problemow, ale moze byc tylko lepiej. Idzie lato, Olus zdrowieje, Julka tez, Mezus Was kocha, wiec musi byc dobrze!!!
Ani@k, Piekna kciukasy za Was mocne i dzieki za fluidki

Ide dom popucowac, i moja glowe tez-tzn umyc wlosy
Potem spadam na "festiwal" niedaleko, eM bedzie wymiatal na gitarze. Impreza potrwa do pon, ale przy tej pogodzie to chyba nie dam rady wytrzymac bez mycia i spac w aucie, bo w namiocie to masakra

Buzka Kochane
 
kod dla wtajemniczonych haha

zrozumiałe i rozsądne:-)

dziewczyny...zastanawiałam sie w czym iśc na ta komunię...wachała sie medzy spódnica i bluzką,a sukienką taka bordowa...i dzis tak sobie my slę,ze przymierze w czym bedzie lepiej...i co??wkładam spodnice,a ona mi z tyłka zleciała:szok:!!dosłownie,przeszszła mi przez biodra na dół!!!!!!!!!!!!!!!a jeszcze pół roku temu była dobra!!!Takze ide w sukience takiej bordowej,która jak 2 miesiące temu przymierzałam,to była taka nawet dośc obcisła na mnie i w cyckach i w brzuchu,a dzis ją przymierzam,a ja teraz mam "luzy"!!!!!!!!!...wiec chyba marsz z kijkami robi swoje;-)i zrezygnowanie z kolacyji!!!hi hi

no nieźle te kijki działają. ja jutro idę na komunię i kupiłam sobie sukienkę z takim wzorem, że pięknie powieksza biust, zwęża w talii, poszerza biodra i uwypukla pupę. normalnie szok jaka w niej szeroka jestem a rozm XS bo ja chudzinka jestem :-)


Aleksis1 joga to najlepsza sprawa na świecie. ja ćwiczę od kilku lat. można kupić płytę z jogą relaksacyjną i wyciszyć się dzięki niej bardzo. polecam na nerwobóle sama stosowałam. oczywiście nie ma jak ćwiczenia w grupie i pod okiem z trenerem, ale ja już od długiego czasu cwiczę sama.
polecam wszystkim :-)



pozdrawiam ciepło :-)
 
hej!!no Magda ja jutro tez na komunię idę...do tego jestem bardzo,bardzo dumna chrzestną!!!!!!!!!:tak::tak::tak:Adas na podwórku porzadki robi,oj cieżko go zagonic do domu,;-)tu kosi,tu cos maluje,tu podcina!!hi hi uwielbia takie rzeczy!!!Aleksis,to dobrze,ze jestes zadowolona z wizyty!!oby pomogło!!trzymam kciuki&&&&&&&!!!A Wy Magda jaka decyzje co do wynikó meża??idziecie do androloga z nimi????macie juz kogos??...po południu maszerujemy sobie z Adasiem,a wieczorkiem,kąpiel,nózki trzeba wydepilowac;-)paznokcie u rak i nóg pomalowac:p),co by juztro dobrze sie prezentowac :p)
 
Cześć wszystkim. :) trzeba Wam przyznać że tempo pisania macie niesamowite. Poczytuję codziennie po troszku, bo wróciłam do pracy ale coś "słabosilna" jestem i po pracy padam na twarz.
Wy tu tak jakiś czas temu o tym fryzjerze pisałyście, ach a ja mam taką chęć obciąć włosy...jak nigdy. Co mnie naszło to nie wiem. Zawsze miałam długie rozczochrane kudły, wyglądam jak czarownica trochę ale mnie to nie przeszkadza. :-p A tu jak na złość, w PL nie zdążyłam do fryzjera pójść, a tu w DE to nie chcę bo za diabła nie wytłumaczę czego ja chcę, a nasza polska fryzjerka zmyła się i wróci dopiero po wakacjach. No pech mały.

A ta joga to by mi się przydała, ale nie umiem...Może by mi na nerwowość pomogła. Da się tego nauczyć samemu?
Dziś znowu jestem po pracy i padam i zapomniałam właśnie wszystko co miałam pisać. :zawstydzona/y: Także znikam lepiej.
Trzymajcie się :)
 
A ta joga to by mi się przydała, ale nie umiem...Może by mi na nerwowość pomogła. Da się tego nauczyć samemu?

są w necie w emiku pewnie tez do kupienia płytki dvd z ćwiczeniami relaksującymi jogi. tam głos mówi wszystko co po kolei robi. teraz u tesciów jestem, ale jak wrócę do domu napiszę Wam tytuł tej płyty.


hej!!no Magda ja jutro tez na komunię idę...do tego jestem bardzo,bardzo dumna chrzestną!!!!!!!!!:tak::tak::tak:Adas na podwórku porzadki robi,oj cieżko go zagonic do domu,;-)tu kosi,tu cos maluje,tu podcina!!hi hi uwielbia takie rzeczy!!!Aleksis,to dobrze,ze jestes zadowolona z wizyty!!oby pomogło!!trzymam kciuki&&&&&&&!!!A Wy Magda jaka decyzje co do wynikó meża??idziecie do androloga z nimi????macie juz kogos??...po południu maszerujemy sobie z Adasiem,a wieczorkiem,kąpiel,nózki trzeba wydepilowac;-)paznokcie u rak i nóg pomalowac:p),co by juztro dobrze sie prezentowac :p)

a ja jestem dumną żoną chrzestnego :-) dziś byliśmy u spowiedzi jak te dzieciaczki zestresowane w kolejce stały, jak nóżkami przebierały.
co do wyników to tak. właśnie do kompa siadłam żeby poczytać opinie o lekarzu którego poleciła mi koleżanka po zrobieniu rozeznania w środowisku medycznym. niestety nie mogę znaleźć w mojej okolicy specjalisty adrologa takiego z dyplomem, ale mamy namiary na specjalistę urologa, który zajmuje się leczeniem tego typu zaburzeń męskich. poczytałam opinie i w poniedziałek umawiamy się na wizytę :-) jeśli on nie podpasuje to musimy aż do wrocławia do kliniki leczenia niepłodności. ale jestem pełna nadziei :-)

ja też zrobię sobie dziś wieczór piękności trza się przed rodziną męża dobrze prezentować teściowa kazała :-D
 
Cze Lasencje!!!!;-)

Wróciliśmy szybko i niestety nie mam fotek:wściekła/y::no:... taka moja uroda, że jak już mam o czymś zapomnieć to o aparacie oczywiście...:-D ale w skrócie - daleko nie zajechaliśmy, bo do łucka tylko, ale krojobraz inszy same pola bądź łąki, wsie w dużych odległościach, może skromne ale zadbane- dalej drewniane i azbestowe wersje starsze, ale nowe niczym nie ustępują; no i kolory tradycyjne - niebieski iżółty gdzie się da; no i zwierzaków przydrożnych mnóstwo kozy:szok::-D..... kunie:szok:(nigdy tylu na raz nie widziałam, normalnie 1koń/50m wiochy):-D... a krówcie też się zdarzały - co prawda inne niż nasze, podobne do tych sprzed 20lat trochę;
no ale poco i zaczemu tam - otóż wcześniej Wam pisałam, że musimy parę rzeczy zmienić i wżyciu i w pracy coby ciut normalniej było, no i wymyśliliśmy sobie, że coś ograniczymy bądź zliwkidujemy wręcz i stąd wizyta - z władzami regionalnymi i potencjalnymi kupcami - zobaczymy może coś z tego wyjdzie; ale powiem Wam że rolniczo-biznesowo jest się czego bać - tam jest wszystko wieksze i tańsze i wszystkim (łącznie z państwem) zależy na tym żeby coś zrobić, poprawić masakra jakaś - mega pozytywne zaskoczenie:tak:
i dobrze, bo jak się tuskobus i jareczyzm obudzi, to zamiast od zachodu to od wschodnich sąsiadów będziemy się uczyć;

tyle o tym, poza tym utkwiłam w papierach, robimy manewry, siejemy piep...ną kukurydzę (patrz: jeziora na polach takie, że tylko bikini odpalać i ryż sadzić kuź.a, kto to widział żeby w maju siać cokolwiek:szok:)

a tak ogarniam warzywniak, odpaliliśmy folię - nawet Paweł wpadł w zielny szal zakupowy - ciekawa jestem tylko kto to będzie wszystko pielił:-), napalam się na parę książek do przeczytania (patrz: obmierzły półrocznym kurzem na półce:-D) o rozrodczych pomyślimy; no i przestałam rzucać się na słodycze..., bo bym zupełnie z ciuchów wyrosła(delikatnie rzecz ujmując)

Katiuszka jak już się tak do sezonu grillowego szykujesz i obkupujesz, to podeślij mie pieczonego przegrzebka - o czymś takim w angolowatych programach kulinarnych często mówią:tak:

Kok.o jak tam wodne fiki Młodej? z tym skierowaniem to miałaś niezłą przygodę - wyobraź sobie że pracujesz - musiałabyś wziąć tydzień urlopu żeby to wszystko poodkręcać...
Ani@k tylko nie kolekcjonuj tyc lekarzy jak czapeczek bo to zaraźliwe jest:-D

Zuza Młoda niech poćwiczysobie samodzielność - nie ma lepszych lekcji na otrzeźwienie:sorry2:

Muma z rodzicami pewnych rzeczy czasem nie ma co komentować, a że boli to prawda; niestety zmienić możemy tylko siebie a innych może naszym zachowaniem ale to też nic pewnego - grunt że Twoja własna rodzinka jest super a sama wiesz czego nigdy nie zrobisz:-D:-D:-D
no i wiesz przecież, że my tu bez Ciebie to jak ryby bez wody...:tak::tak::tak:

Aleksis i co, są już jakieś efekty napromieniowania??:-)

Caterina i co z nowym imagem, pokaż no się co wykombinowałaś:-D a o czym się piguły uczą?? bom ciekawa:-p

Szyszunia ale ten czas leci, Ty już pierwszy trymestr kończysz prawie kobieto!!!:-)

anuszka jakieś wyniki??

kasica wielkie gratki dla Adama, mówiłyśmy przecież że wsio bedzie w pariadkie:tak: no i przyznaj się ile schudłaś bo od 2 kilo kieca przez biodra nie spada:-):-)

spadam do garów i papierów, miłej sobotki
 
reklama
Magda,a do jakiej kliniki do wrocka jechac chcecie???????????????bo ODRADZAM!!!androlaga z Invimedu!!!!!Odradza,odradzam tego faceta!!koleś kompletnie nie zna się narzeczy!!!!...a nie chcecie spróbowac do tego co my jezdzimy???co Muma tez jezdziła i własnie Ona nam go poleciła.....własnie z marszu wrócilismy...zaraz za prasowanie się biore,kiecka,koszula itd...a,wieczorkiem to juz koło siebie robic bede:p)
 
Ostatnia edycja:
Do góry