reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

alex - uffffffff :-) ale stresik, co ? :-D Ale super, że się dobrze skończyło i to jak szybko ! ;-)
 
reklama
matko, ja tu juz kombinowalam coby do prezydentki sie umowic
sorry za brak polskich znakow, ale klawiatura szwankuje, narazie odkrylam, ze z zamienilo sie z y:-D
 
hej!!!Magda my w zeszłym roku byliśmy we wrocławiu w Invimedzie u androloga!!kompletna porazka ten facet!!zero,nic nie zna sie na rzeczy!!!!!:no:i Muma dała mi namiary do tego doktorka,do którego ona jezdziła,no i my tez jezdzimy do niego do Warszawy na wizyty.Także,ja nie wiem kto i gdzie jeszcze we Wrocławiu przyjmuje...bo my bylismy u tego jednego w Invimedzie i nie zrobił na nas pozytywnego wrazenia...przejrzał wyniki,zrobił usg Adamowi i powiedział,ze wszystko jest oki!!,a kilka tygodni pozniej byliśmy we Warszawie i doktor powiedział,ze jest stan zapalny i najprawdopodbniej są bakterie!!i co??!!...sprawdziło się,dr.miał racje.....

ok:-)

hej


hehe.. nie chcę się czepiać.. ale fajnie Kasica Magdzie odpisała, nie? Magda pytała o namiary - Kasica dyplomatycznie nie podała:-p:cool2:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

:laugh2:


MagdaM -mam nadzieję, że Ci kasica zdradziła namiar na doktorka na priv ?:-)


no też miałam nadzieję, ale zalogowałam się a skrzynka pusta:rofl2:



poza tym komunia udana, piękna pogoda i miło spędzony czas. do lekarza mąż idzie we czwartek. mam stresa,ale i cieszę się, że nareszcie rusza wszystko :-)
 
witam,
przepraszam za moja nieobecność, zaniedbałam was troszkę ...

kto pytał o latanie w ciąży?

na innym wątku zapytałam i nie ma przeciwwskazań, dopiero w III trymestrze lekarz może 'zakazać'...
babeczki latały ...

byłam u ginki, skierowanie na badanka dostałam i potem zobaczymy co i jakie leczenie wprowadzić z kompletem badań ...
w 8dc miałam 10mm pęchol, a wczoraj miałam takie bóle podbrzusza ze masakra ... możliwe że to na owu przy CLO tak mnie bolało? a dziś taki wzrost tempki...

lecę was nadrobić
miłego wieczoru
 
HEJ!!!witam wszystkie!!Komunia wczoransza super była!!bardzo miło i fajnie spedzilismy czas i najwazniejsze,ze mój chrzesniak z prezentów był zadowolony,ze trafilismy w gust:p)Wczoraj wieczorem @ dostałam:(:(:(:-:)-:)-(.kurcze dziewczyny,ja juz powoli trace nadzieję,ze kiedys nam sie uda............jest mi cholernie,cholernie smutno!!!Muma...twój mąż jeszcze na co chodził??na akupunkture?!!!!!!!!!!!!!!o co chodzi??kto mu to zalecił??!!!!jakis dr.???!!
 
aaaaaaaaa co do doktorka,to juz kiedys pisałam numer?!!tylko nie wiem komu??:sorry:klinika CITY CLINIK ul.popularna 62.Doktor ARTUR BARCZYK.tel.(22) 8639069.To numer di kliniki.Jestem zakręcona,ze hej!!a moze inaczej...wkurwi...zła i smutna:-:)-:)-:)-( czuje się ****owo!!na serio!!!!!!Ani@k telefon do kliniki to żadna tajemnica jak dla mnie:-pSzyszunia ty w ciąży i ty suię smażyłas na słoncu?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok:...no przyznam ze jestem w cięzkim szoku!!!do tego wieczorem dreszcze miałaś??!!:szok:...trzeba w ciąży raczej unikac słonca!
 
Ostatnia edycja:
kasica82 nie wiem czy dasz się jakoś pocieszyć. głaskam. nie możemy się poddawać dacie radę uda się i nawet rzez moment nie wolno nam wątpić w to
 
kasica82 ja dobrze wiem,że Ty wiesz, że nie można się załamywać. najgorsze są te pierwsze dni @. powiem szczerze, że ja od dawna wyję w pierwszy dzień @. ale postanowiłam, że w tym mcu to będzie ostatni raz i koniec.


teraz tak patrzę że ta klinika w wawie jest. ja muszę do stolicy pół Polski przejechać. zobaczymy co powie ten lekarz we czwartek. udało mi się dowiedzieć, że jest niewielu specjalistów andrologów.

kasica82 możesz mi podać na priv nazwisko tego lekarza z wro, żebym się na niego nie natknęła. z góry dziękuję
 
Ostatnia edycja:
reklama
uffffffffff nadrobiłam
:D

ja tez prawko mam od 2000 roku ... teraz bym chyba nie zdała tej teorii ... masakra ...
no piękna mamy pogodę, oby taka latem była jak urlop będzie ... tylko teraz dwie burze mnie nawiedziły z odstępami kilku godzinnymi
kurde no kolejne badanka eMa będziemy musieli zrobić z posiewem żeby wykluczyć bakterie ... i do jakiegos dobrego andro sie trzeba wybrać ...


szyszunia
sorki
zapomniałam o tej książce ... :eek:
ciekawe jak zareaguje ten ktos z poradni, że wam sie NPR przydało ale w drugą stronę ... czyli zaplanowania rodziny :D ...


kasica
gratuluje sukcesów kijkowych ... kurde może i ja cos zacznę ćwiczyć, tak sie zbieram i zbieram ...
nie smutaj sie kochana... rozumiem cie doskonale ale głowa do gory... jutro bedzie lepiej i kolejny cykl przed nami i wami... buziaki
jak ten lekarz jest taki fajny to i my sie do niego wybierzemy ... mamy blisko :D

Tasza
wyniki? hm nie wiem kiedy czytałaś ... tsh 1,9 i prl 36
do szpitala mnie nie wzięli bo miejsc nie było :((
a teraz następne badania za pasem, część na nfz, część prywatnie no ale co zrobisz...
 
Do góry