reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Magda,a do jakiej kliniki do wrocka jechac chcecie???????????????bo ODRADZAM!!!androlaga z Invimedu!!!!!Odradza,odradzam tego faceta!!koleś kompletnie nie zna się narzeczy!!!!...a nie chcecie spróbowac do tego co my jezdzimy???co Muma tez jezdziła i własnie Ona nam go poleciła.....własnie z marszu wrócilismy...zaraz za prasowanie się biore,kiecka,koszula itd...a,wieczorkiem to juz koło siebie robic bede:p)

narazie nie szukaliśmy jeszcze we wro. to podaj namiary. kogo się wystrzegać a do kogo pojechać warto. bo ja nie wiem kogo Muma poleciła ;-)

udanego dnia
 
reklama
hej!!!Magda my w zeszłym roku byliśmy we wrocławiu w Invimedzie u androloga!!kompletna porazka ten facet!!zero,nic nie zna sie na rzeczy!!!!!:no:i Muma dała mi namiary do tego doktorka,do którego ona jezdziła,no i my tez jezdzimy do niego do Warszawy na wizyty.Także,ja nie wiem kto i gdzie jeszcze we Wrocławiu przyjmuje...bo my bylismy u tego jednego w Invimedzie i nie zrobił na nas pozytywnego wrazenia...przejrzał wyniki,zrobił usg Adamowi i powiedział,ze wszystko jest oki!!,a kilka tygodni pozniej byliśmy we Warszawie i doktor powiedział,ze jest stan zapalny i najprawdopodbniej są bakterie!!i co??!!...sprawdziło się,dr.miał racje.....
 
Ostatnia edycja:
Witam się Dziewczynki :-)

Załaduję do dzioba kaszkę, wypiję kawę i zaraz tu wracam bo coś widzę troszkę się rozleniwiamy ;-)

JUż życzę miłego dnia, u mnie się chmurzy - będzie padać chyba..
 
hej

Muma u mnie też się chmurzy.. ale to nie wróży deszczu.. chyba bo zawsze z rana się chmurzy a później cały dzień ukrop :sorry:


hehe.. nie chcę się czepiać.. ale fajnie Kasica Magdzie odpisała, nie? Magda pytała o namiary - Kasica dyplomatycznie nie podała:-p:cool2:

Tasza ja nie chcę przesadzić z ilością, ale z drugiej strony wcale się nie dziwię Katiuszce.. raz byłam w smyku.. bez przesadyzmu chciałam pół smyka na raz wynieść.. dobrze ze eM był ze mną ;-):tak: i wychodząc ciągnął za sobą łańcuch do którego byłam przywiązana :laugh2::-);-):tak::cool2:
Aleksis!!!!!!!!!!!!!! nic nie skomentuję bo czytało się Twój wpis jednym tchem.. zaciskam mocniej kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& no i nieustannie posyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Uuuuu i już leje na całego i trochę grzmi :cool: Będę musiała się odłączyć jakby się rozkręciła burza, wiecie kiedyś nam cały sprzęt prawie wysiadł w czasie burzy i od tej pory się boję:eek:

Weekend spędziliśmy na powietrzu, pielenie, sadzenie, spacerki, rowerki itp Wreszcie się mój eM rozmówił z sąsiadem co ma się Wolfem opiekować w wakacje. W sobotę wieczorem wysłałam z 50 zapytań, wczoraj przeglądałam odpowiedzi i jedziemy do Karwii 3-11 sierpnia, huraaaaaaaaa :tak::tak::tak::-):-):-) Tak się cieszę, ostatnio 3 lata temu byliśmy ...

Aleksis - a nuż Ci ten Bąk pomoże :tak: Już nie pamiętam czy pisałam ale mój M oprócz leków, diety itp itd jeszcze właśnie akupresurę stosował - może to właśnie pomogło ???;-) Ja nie stosowałam bo za bardzo mi się spać chciało wieczorem:-p

MagdaM -mam nadzieję, że Ci kasica zdradziła namiar na doktorka na priv ?:-)

Tasza
jak to nie masz zdjęć, no wiesz .. nie spisałaś się tym razem:-D

Ani@k - ja też ze Smyka nie mogę wyjść ale czekaj, zaraz będą wyprzedaże to sobie pofolgujemy :tak:

AAAAAAAAAAAAAAA i grzmi coraz lepiej :szok:
 
i ja sie witam, dzis nie poszłam do pracy bo mnie tak wczoraj słońce wzięło ze az dreszcze wieczorem miałam:-( ledwo noc przespałam, eM smarował ale nie dałam rady wstać i pracować, wiec luzacki jak na razie dzień...
Na 16 mamy dzis spotkanie dwugodzinne w poradni przedmałżeńskiej... jak ja mam powiedzieć babeczce ze już wszystko wiemy o wykresach :-D:-D:-D ze mnie nauczyłyście i ze ciąża ma 11tygodni....:eek:ehh co ma byc to bedzie, spokojnego dnia:tak:
 
czesc Dziewczynki,
wrrrr, wsciekla jestem, bo Cuda nie przyjeli do przedszkola:wściekła/y:

Cholercia i co zrobisz ? Może jeszcze gdzie indziej się uda ??:eek:

Szyszuni
kobito, w ciąży i się zjarałaś ?? Trzeba raczej uważać na słońce..
Poradnia przedmałżeńska ??? A po co Ci to ????
 
Szyszka no też się zdziwiłam ze decydujesz sie na kąpiele słoneczne..
Alex__ mozesz mi Go podrzucić na jakiś rok.. :tak:

ja zmykam, umówiłam się z Siostrzenicą na mieście..

miłego dnia wszystkim życzę!!!
 
reklama
Do góry