reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
ja zmykam ,ide szykowac się do pracy,na popołudnie mamy,oj nie luvię tej zmiany,z reszta wstawac o 4 rano tez nie lubię!!wiec tak zle i tak nie dobrze ha ha ha ha!!w sobote planuje zrobic generalny porzadek,włącznie z myciem okien!!!emenems,ja tez mieszkam na wsi:-)domek z ogródeczkiem jest ma się roumieć;-)my mieszkamy z moja mamą,wiec w trójkę mieszkamy.:-)
 
Zuzanka, ale wy ta deklaracje musicie jakos prawnie miec napisana?? jakby co to sie bedziecie tlumaczyc, ze gumka byla felerna!!:-D
Muma piersi tylko 0.5 kg??? moje sie juz podwoily, tak, ze wygladam jakbym miala dwie bomby na przodzie!! Jestem pewna, ze waza tez podwojne i zadne tam 0.5 kg!! Te 4 kg co przytylam to 2 na pewno w cyce poszlo:szok::szok:
Oj Kasica to dala czadu z tymi ziolkami, oj dala!! juz chciala parzyc cale 2 kg w wielkim wiadrze hihi, a potem wziela i nie pila:-D
Hej Emenems, wiesz ile tu na bb jest dzieci urodzonych po luteinie? i sa zdrowe, wiec nie ma co sie jakos bardzo przejmowac, poza tym luteina to nic innego jak progesteron, wiec to, co juz sie wytwarza samo w naszych organizmach:tak:
 
dzięki dziewczyny ;) mam nadzieję ze tylko nie zdubluję progesteronu w organizmie, pewnie i tak polece zrobic badania jak zajdę (heh)

kasica no dom z ogródkiem chcemy miedługo kupic, wynajmujemy póki co meiszkanie, ale to nie takie mieszkanie jak w blokach :) tu są 3 meiszkania w moim "bloku" za to mam taras.
A ty też na zmiany pracujesz? ja też, albo 6.45-15.15 albo 14.45-23.15 i dzis mam popoludnie ale w pracy też mam często gęsto neta jak mam czas wiec luz, czesto bywam na forum ale to nie znaczy ze nie pracuje - hehehe

Zazdroszczę mamy, też bym chciała miec przy sobie jedną z sióstr albo mamę, a najlepiej i Ewkę i Elizę i Matylę ( siostra siostra i bobek-córka Ewki) i mamusię ale niestety - nei ma idealnie - za to mam męza :D
 
witajcie Dziewczynki:-)
Jak zwykle dziękujemy za kciuki i otuchę!!!! przydało się...bo znowu troszkę nerwowa byłam:sorry2:
Ale już jesteśmy po...wszystko w porządku!!! wszystkie organy widoczne, prawidłowej budowy i wszelkie pomiary w normie:tak: Trafił mi się super lekarz, taki dość młody;-) lekko mi się przyglądał:-D ale tyle mówił, że szok!!!! ogólnie tutaj to trzeba z każdego wyciagać, no chyba że taki debil jak ten na amnio, co gó..o wiekie widzi, a już kracze, że wada serca!!!! No ale ogólnie to nie mówią za wiele...a ten to gadał i gadał. Pomierzył wszystko, kazdy organ pokazywał mi na ekranie, tłumaczył co i jak. Chyba się domyślał, co ja przeszłam przez to amnio i teraz chciał mnie naprawdę uspokoić. Jedynie mówił, że oni nie liczą paluszków, bo musieliby tu siedzieć cały dzień, a dzidzia i tak ma ręczki w piąstki zwinięte. No ale jak nie liczą, to nie liczą. Od razu po badaniu umówili mnie na kolejne usg, to będzie w 26 tc. A po badaniu od razu mam mieć wizytę u położnej. Mówiłam im, że jedna wizyta już mi przepadła, bo szpital wysyła mnie do przychodni rodzinnej, a w przychodni do szpitala...Kazali zgłosić się do przychodni 18 października, to będzie jakiś 23tc i położna ma mnie tam przyjać, powiedziałam im, że gwarantuję, że mnie wyślą znowu do szpitala, bo u nich dopiero po 26tc. Gdyby tak się stało, mam jakiś specjalny numer do tego szpiatala i mam dzwonić na skargę. Nie wiem czy to właśnie wtedy nie robią tej krzywej cukrzycowej...jak mi to przepadnie, to chyba się wścieknę!!!! no ale zobaczymy...Póki co, lekarz kazał się już odprężyć, zrelaksować, odetchnąć pełną piersią;-) i cieszyć się ciążą:-) I taki mam zamiar!!!!!!
A Młody miał świetną pozycję, założył sobie ręce pod główkę i wyglądał jakby wylegiwał się na plaży. Tylko drinka z parasolką mu brakowało:-D
Idę coś zjeść, bo zgłodniałam coś po tych emocjach. Aaaa na tej kozetce to myślałam, ze się posikam!!!! dosłownie!!!! kazali mi wypić ponad litr wody przed usg i nie opróżniać pęcherza. A ja teraz wypiję ledwo pół szklanki i już siusiu...ale się namęczyłam:-D
 
Eeee no właśnie nie wiemy jeszcze...Rozmwiałam teraz z mamą i z babcią i one mówiły, że jak nam się podoba Alek, a nie chcemy tak samo jak mój brat, to żeby nazwać Alex a nie Aleksander...:confused: bo ja wiem...
 
Hej, czekam na eMa na dworcu i tak se czytam..
Katiuszka czy ja mam Ci wysłać tabliczkę z wygrawerowanym napisem: WSZYSTKO BEDZIE JUZ OK DO UJRZENIA SYNKA NA ŚWIECIE
Po co te wszystkie nerwy, co??? A jak juz będziesz miała wątpliwości to zapytaj mnie, przeciez wiesz ze ja mam czuja na te sprawy :-)
Resztę omówię jak juz będę przed kompem chyba ze wcześniej padne..
Muma dzięki za Twój opis 1 objawów..nie czuje żadnego smyrania, od jutra tempke na koniec tego cyklu zacznę znów mierzyć..
Aaa wiecie ze ja przez te dni foliku nie brałam?!! Zioło piłam ale inaczej smakowało niz na karaibach heh :$
 
dzień dobry

kasica -orzechy brazylijskie są w rossmanie ;-)
emenems co ciekawego czytasz?pochwal się
Ani@k a no właśnie,co to za dziurawce w twoim wykresie :confused2:?!na dworcu ???

katiuszka - ale miałaś widoki, mówisz że młody już wie jak w życiu potrafi być błogo i wesoło ....:-Ducz sie od dziecka ucz ....
zuzanka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę
muma - ale słowo honoru ze to nie ja sprzedałam ci śpika, nie śmiałabym :shocked2:zdrowiej szybciutko

miłego popołudnia babeczki
 
reklama

Muma mi się spodobała ta poducha od pierwszego razu....ale słyszałam, że jeżeli dziecku się ulewa to lepiej podstawić ksiazki pod nożki łózeczka wtedy kąt nachylenia będzie, ale dziecko nie będzie spało wygięte. Głowka niemowlaka jest jednak większa od reszty ciała.

katiuszka superaśnie...mi paluszki policzył, ale mój ginekolg to wyjątkowy egzemplarz w sprawach diety i innych:) drugiego takiego nie znajdziesz:)
 
Do góry