reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ani@k kurcze, jak Ci nogi puchna teraz, to moze cos z krazeniem masz nie tak ?? A (.)(.) niech se beda wieksze:-D eM sie ucieszy:-D

A obrazki dawaj,mnie cie chyba przydadzą:-(
na pluche to chyba faktycznie jakies kalosze zakupie... nie wiem... mam nadzieje,ze bedzie jak w zeszlym roku-ładnie do grudnia;-)
 
reklama
Kasica- czytałam "Emmę", ale jakoś piorunującego wrażenia nie pamiętam. a lektora z chęcia przeczytam, widziałam film i bardzo mi się podobał,a że książka zawsze lepsza, więc z przyjemnością sięgnę

Lopop - a robiłaś badania? co nie tak? czy tak bez przyczyny? może IUI?
kochana wsio ok i ze mną i z M
miałam 2 iui nieudane potem zaszłam w ciążę poroniłam
lekarze już nie wiedzą co ze mną zrobić
więc powiedziałam sobie dosyć trzeba się cieszyć życiem
pozdrawiam
 
Hej Dziewczynki,

Ja na chwilkę bo dziś wyjątkową energię mam, może coś posprzątam , wypiorę :-)

katiuszka - &&&&&&&&&&&&&&&& , tylko się nie denerwuj bo to widać później na echu - wiem po sobie :sorry2: , mam nadzieję, że melisę sobie zapodałaś z rana;-)
caterina - no szkoooda , że nie zmierzyłaś... Jutro zmierz, dobra ?:-) &&&&&&&&&&&&&&&

kok.o - ja po tej glukozie to 'spałam' kilka dni;-) A robiłam w dniu kiedy było jakieś 32 stopnie i jak wyszłam z poradni to myślałam, że fiknę :happy2: A jeśli chodzi o buty to niestety normalne :tak: Teraz mam dobrze, bo moja córcia ma buty 2 rozmiary większe :-D W poprzedniej ciąży, która się skończyła 8 grudnia musiałam kupić 2 rozmiary większe jesienno-zimowe trzewiki.
Aaa i pół rozmiaru to mi już na zawsze zostało ;-)

bzzz - już Cię dzieciaki zaraziły ??:angry: Julka też narzekała rano trochę na gardło, mówiła, że pół klasy już chore, ech....

lopop - i tego się trzymaj !!! :tak: A jakiego pieska macie ?? :-)

Ani@k - ja już trzymam kciuki za 25go &&&&&&& i poproszę dobre wieści z rana wtedy bo ja idę wtedy do gina i poznam termin porodu :tak::tak:
Na szczęscie dziś słonko , może nie rozłożą sie wszyscy na amen:blink:

BUziaki i słoneczne pozdrowienia dla Wszystkich :-)
 
heh no eM pewnie tak i to nawet bardzo:-), ja nie wiem co oni w tych (.)(.) widzą:-)

Lopop nastawinenie aby cieszyć się życiem - super:tak: nie chciałaś więc nie będę pisać że się uda, bo sama tego nie wiem..tak jak nie wiem kiedy mi się uda.. nastawiłam się podobnie jak Ty do rzeczywistości ostatnio..:cool2:
 
heh no eM pewnie tak i to nawet bardzo:-), ja nie wiem co oni w tych (.)(.) widzą:-)
heheeh ja tez sie nad tym zastanawiałm:baffled: :-) nawet swojego, jak sie cieszył z moich powiekszajacych sie (.)(.) pytałam, to nie wiedział w sumie co powiedzieć.. i mowił "noooo yyy.. bo fajne są!" :-D

bzzzz kuruj sie ! :-) za duzo tego wszystkiego było (remont, szkoła) i masz... teraz sobie posmarkaj kilka dni i wracaj do roboty!;-) :-D
 
Tyy ale to chyba tekst każdego faceta:szok: bo mój też tak gada:-D:-)

Muma kochana :**** heh..no ja bym baaaardzo chciała..ale wiadomo..może być wóz albo przewóz.. w każdym razie przygotowana jestem na taktykę na kolejny cykl..a terminy to ja se już obliczyłam:sorry2: tak mniej więcej:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
bzzzz kuruj sie ! :-) za duzo tego wszystkiego było (remont, szkoła) i masz... teraz sobie posmarkaj kilka dni i wracaj do roboty!;-) :-D
ale ja pracuję , tylko dzisiaj "kuracja" domowa , ale wczoraj jeszcze zrobiłam buraczki marynowane i ćwikłę;-)a na jutro przymierzam się do cukinii :tak: tylko szukam dobrego przepisu w słoiki ...już mam parę propozycji
miłego dnia babeczki
 
reklama
Do góry