reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

heh odezwałaś się dopiero o 8.59 a to już prawie południe;-):-p

Caterina a dziś tempka jaka??? rozumiem że bez sikania na test ranek zaczęłaś???

Katiuszka wiem o tym ja i cały szereg dziewczyn że echo wyjdzie prawidłowe w każdym calu:tak: serduszko Julka już się 'zregenerowało' po ostatnich 'przejściach' i teraz to już bije jak DZWON, zatem bez żadnych stresów i nie wiadomo jakich myśli dziś pójdziesz na to badanie i pamiętaj!!!! będzie dobrze, słuchaj się starszej koleżanki:tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
co do książek ostatnio przeczytałam 'bez mojej zgody' - jak kto lubi płakać..polecam:sorry2:
Kok.o a Ty teraz co miesiąc oddajesz mocz i krew??? a tarczycowe to często czy tylko na okoliczność wizyty u endo czy to tak rutynowo do gina zanosisz wyniki (tarczycowe)???

kurcze moja endo mówiła że jeszcze gdzies we wrześniu lub październiku mam zrobić biopsję..ja się skupiłam na rzeczach przyjemniejszych i o tarczycy zapomniałam:szok:
Caterina no sory, ale do @ jestem w ciąży i pić nie mogę :sorry2: ale w ostatnią sobotę września - jak najbardziej:tak: a u Ciebie też jeszcze nic nie wiadomo, @ nie ma więc ciąża jest ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ani@k co miesiac musze badac mocz i krew-tsh,ft3 i co miesiac do endo z tymi wynikami krwi musze biegac. Morfologie raz na jakis czas robie (2-3 m-ce) .Gin jak se zanotowal,ze do engo chodze, to sie tarczyca moja przestał interesowac:dry:


rany,ale mi sie spac chce:-(... a tu jeszcze tyyyle godzin:-(
 
Ostatnia edycja:
Kok.o a Ty do kiedy jeszcze masz zamiar pracować??? nie lepiej by było tak np. z tydzień w domku pospać troszku????:sorry2: a spać Ci się chce po dawce krzywej wczorajszej;-)
 
Cześć Dziewczynki!!!
Ja tylko na momencik, bo zaraz się zbieram do szpitala:sorry2:
Nie dziękujemy za kciuki...żeby nie zapeszyć!!!! jezu jak się boję......:sorry2::sorry2:
Wpadnę później, to powiem co i jak!!!
Miłego dnia Kochane!!!!

aha...nie pić mi żadnego alkoholu...przecież nie ma @, to jesteście w ciąży!!!! NO!!!!:-)
 
katiuszka SIE NIE BÓJ !!! bo Julek tam dostaje dawke adrenaliny i sie boi razem z Toba!!:tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Ani@k hmmmm.. mysle,ze do konca listopada dociągne;-):-) A spac mi sie potwornie wczoraj po tej dawce glukozy chciało, no i dzisiaj chyba mi zostało;-):-)
Wiecie co, dzisiaj grzebałam w szafie w poszukiwaniu bardziej zakrytych butów i jedyne, w które swoje spuchniete stopy wcisnelam to stare trampki:szok: Normalnie nie mogłam wcisnac nog w buty.Nie bede miala w czym chodzic!:szok:
 
reklama
mi też nogi puchną.. i (.)(.) chyba urosły po ziółkach..normalnie bielizne muszę wymienić:szok:

dziewczyny któraś wspominała kiedyś o ćwiczeniach na sutki, te 'wklęśnięte', mam książkę pretti argawal i tam oprócz tego urządzenia specjalnego do tego podaje autorka jeszcze zestaw ćwiczeń wokół sutka..zrobię dziś zdjęcie i wstawię.. chyba ze wam już nie potrzeba..

Kok.o zamysł fajny, ale jak taaka niemiłosierna plucha za oknem bedzie???
 
Do góry