reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Ania - jedna na nic mi się zda, a z sześciu różnych h&y ściągać? :no:przesyłka przekroczyłaby koszt samych podkładek

zazdroszczę Ci nadmorskich wojaży, nawet na szkoleniu
 
Katiuszka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Chyba jestes juz po wizycie?czekamy na dobre wiesci

Caterina jutro to juz koniecznie testuj
Dziewczyny pisalyscie o tym zespole APS i zakrzepicy. kiedy i w jakiej sytuacji lekarz zaleca takie badania?jesli jest niewyjasniona bezplodnosc czy tak dla upewnienia sie?

Bzz
zycze powrotu do zdrowia

Lopop
nie chcialabys jeszcze raz podejsc do IUI?W tej klinice co ja bede miec, wykonuja to 4 razy.To jest dobra uniwersytecka klinika, wiec wiedza co robic
U mnie tez zimno, bez promyczka slonca
 
Alex__ nie ma czego zazdrościć.. za oknem sztorm, pipizdówa jakiej mało mało lba nie urwie..inna sprawa jak pogoda bedzie, to tak;-)
Aleksis jak gin-Magik powiedział abym zbadała się w kierunku zespołu antyfosf. to mówił że np. poronienie..problem z zajściem może (lecz nie musi) mieć z tym związek..wtedy leczenie moze okazać się (jeżeli występuje ten zespół) zbawienny skutek dla pary się starajacej..
:sorry2:
 
niom:zawstydzona/y: w metodzie bodajże billingsa dzień po dniu szczytu śluzu jest 1 dniem fazy lutealnej..a że gluta miałam dzień wcześniej i dodatkowo lekki ból owu założyłam ze wtedy pęchol pękł i wtedy też weszłam w fazę lutealną..

bo gdybym dziś ustawiła 1 dfl to jak to by się miało z pęcherzykiem którego wczoraj już nie było???:zawstydzona/y: nie wiem czy dobrze kombinuję.. ale teoretycznie @ powinna przyjść po 14 dniach od owulacji i u mnie (przyjmując że cykl będzie miał 28 dni) tak by przypadało..:confused: :sorry2:
 
hej kobity :tak:

ja dzisiaj z dobrym humorem popołudniowym Was witam,rano nie miałam kompa więc nawet nie mogłam powiedzieć szybko cześć ,byłam na targu z rańca kupiłam warzywka i robiłam dzisiaj lecz :tak:mniam,mniam właśnie wcinam......ale troszku mi się pieprzu sypnęło (na szczęście dla mojego bo on lubi otro :-D) a ja zionę ogniem heh.....pogoda pikna słonko ,cieplutko ,porządki już prawie skończone,jeszcze tylko łazienka została :tak: a później już lansik .....

katiuszka &&&&& będzie dobrze nie masz co się martwić
alex_pytałaś co czytam oj kochana nie mogłam się oderwać od książki przeczytałam połowę i jak sie dorwałam do niej wczoraj to przeczytałam do końca ,ja czytam horrory teraz , przeczytałam "Pudełko w kształcie serca" JOE HILL ,a teraz czytam "Potępieńcza gra" CLIVE BARKER ale dopiero 3 strony rozkręca się w Warszawie po wojnie ;-) zobaczymy co to warte ??
a tak to różnie zależy co mi wpadnie w rękę
bzzz no to się kuruj kochana :tak::*****
Ani@k ja to wierzę ,że już będą II :-);-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&& co do Twojej teorii to tak jest jak piszesz :tak:ostatnio rozmawiałam z Magikiem ,że tak to właśnie wygląda teoretycznie przy 28 dc od owu powinno być 14 dni do @ ;-)
lopop kochana będzie dobrze
kok.o podaj mi przepis pliss na tartę ze szpinakiem?


uciekam kończyć łazienkę ...ehh nienawidzę myć łazienek :baffled::no:

uciekam kończyć łazienkę
 
uciekaj zuza uciekaj ;-) hehe ja to mam dobrze... moj eM łazienke sprzata (tak se przydzielił obowiązek;-) .. kuchnia za to mnie przypadła:-p)
a przepis na tarte nie jest jakims rodzinnym sekretem... z neta wzięty;-):-)
Tarta ze szpinakiem - ugotuj.to


Ani@k ale w met.Billingsa tylko śluz sie obserwuje.. temp.nie mierzy sie. Wiec granice wyzszych temp.trzaby ustalać na podstawie tychże temperatur, a sluz tutaj to dodatkowa informacja. Dawaj granice na 16 dc. :-)
 
oj Kok.o to teraz dawaj przepisy - sekrety rodzinnej kuchni:tak:

aale bedę musiała też opisy pozmieniwać na wykresie.. no i wg wyższych tem. mam jeszcze dwa dni ewentualnej płodnośći.. a w sumie wiem ze klops.. te metody są rewelacyjne:-)
 
reklama
niom:zawstydzona/y: w metodzie bodajże billingsa dzień po dniu szczytu śluzu jest 1 dniem fazy lutealnej..a że gluta miałam dzień wcześniej i dodatkowo lekki ból owu założyłam ze wtedy pęchol pękł i wtedy też weszłam w fazę lutealną..

bo gdybym dziś ustawiła 1 dfl to jak to by się miało z pęcherzykiem którego wczoraj już nie było???:zawstydzona/y: nie wiem czy dobrze kombinuję.. ale teoretycznie @ powinna przyjść po 14 dniach od owulacji i u mnie (przyjmując że cykl będzie miał 28 dni) tak by przypadało..:confused: :sorry2:

Przy dobrych wynikach hormonalnych i prawidłowej fazie lutealnej cyklu 28 dni pęcherzyk pęka około 14 dni przed @, pęknięcie pęcherzyka jest równe wzrostowi hormonu.....(ku***) zapomniałam nazwy...progesteronu czyli równe wzrostowi temperatury. Czyli jak to mój dokt. powiedział wzrost temperatury oznacza że właśnie pęcherzyk pękł.

Czyli u mnie w tym cyklu jak zwykle kicha bo w ogóle temperatura nie wzrasta:-( Stoi jak zaklęta:wściekła/y:
 
Do góry