reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

szczerze przyznam, że też jest na mojej liście życzeń
u mnie na tapecie teraz "forrest gump",
później "dzieci ireny sendlerowej"
później "lektor"
a później to już pewnie rodzić będę i czasu braknie:-D
cześć LOPOP - Ty to jak po sól, wpadasz i wypadasz:-D
 
reklama
szczerze przyznam, że też jest na mojej liście życzeń
u mnie na tapecie teraz "forrest gump",
później "dzieci ireny sendlerowej"
później "lektor"
a później to już pewnie rodzić będę i czasu braknie:-D
cześć LOPOP - Ty to jak po sól, wpadasz i wypadasz:-D
no tak jakoś się złożyło
mamy juz małego pieska bo poprzedni chorował wiadomo co trzeeba był z nim zrobić:-(
a mały wiadomo na spacerki i takie tam trzeba syna pilnować żeby nie rozpuścił psa
piesek grzeczny

p.s. nie wiem czy będę tak często będę pisała, zaczęłam nowy cykl więc powiedziałam M że nie staram się już mam dosyć i jestem tym zmęczona- 1 dzień poczułam się lekko a teraz mi to ciąży "że ze mną coś nie tak że nie ma drugiego" ach wszystko jest do luftu naprawdę ja już nie wiem co robić na około widzę same zaciążone a u mnie nic nie drgnie nawet:(
tylko nie piszcie że mi się uda to na pewno nie teraz a jak juz to za 10 lat:-(
 
alex,proponuję "LEKTORA"jako pierwsza lekturę:-)jest CUDNA!!!film wg mnie do bani,bo oglądałam,ale książka.....świetna!!!!ja na dana chwilke nie czytam nic...jakos weny brak czy co...Dziewczyny,co do książek.......przeczytałam naprawdę masę,masę książek,i nadal czytam bo uwielbiam!!mnóstwo było ślicznych i pieknych,do niektórych wracałam raz jeszcze....ale ksiązka ,która zrobiła na mnie ...chyba najwieksze wrazenie,po której przeczytaniu myslałam o niej przez kilka dobrych tygodni to jest ksiązka pt"EMMA I JA"dziewczyny jesli macie czas i it to polecam zeby kupic ja sobie...jest dostepna na allegro.SZCZERZE POLECAM...JEST PIĘKNA.......tzn.jesli mozna tak napisac tzn.historiektóra jest opisana....ksiązka robi wrazenie i to ogromne...
 
Ostatnia edycja:
Kasica- czytałam "Emmę", ale jakoś piorunującego wrażenia nie pamiętam. a lektora z chęcia przeczytam, widziałam film i bardzo mi się podobał,a że książka zawsze lepsza, więc z przyjemnością sięgnę

Lopop - a robiłaś badania? co nie tak? czy tak bez przyczyny? może IUI?
 
heej

ja już prawie po herbacie jestem.. ostatnio Alex___ nikt tu z samego rańca nie zagląda.. takie swego rodzaju przesilenie jesienne chyba
Kok.o się bardzo małomówna zrobiła:zawstydzona/y:.. wieczorem nie mam przy czym pić ziółek bo każda wpada i wypada tylko.. trzeba chyba zorganizować jakieś posiadówy..przy popołudniowej czy wieczornej herbacie..

mi od samego rana straaaaasznie zimno jest..temp. skoczyła ale chyba dlatego że wczoraj się mocno rozemocjonowałam.. Magik potwierdził owu.. nie był w stanie powiedzieć w którym dokładnie dniu pękł pęcherzyk.. ważne że pękł.. teraz się uzbrajam w cierpliwość i czekam.. we wtorek 25 okaze się czy będę szlochać czy szczerzyć zęby:sorry2: co będzie to będzie..Magik na zakończenie wizyty powiedział że trzyma kciuki i jak zajdę w ciążę aby się mu pokazać.. dał mi skierowanie na zbadanie antyfosfolipidów i jeszcze dwóch innych rzeczy ale nie pamiętam jakich a kartkę mam w domku..

dziś lub jutro muszę zrobić pewne sprawunki w związku ze szkoleniem..kupię też test a niech czeka na TEN czas, a co mi tam:sorry2: trzeba na coś w końcu kasę wydawać:dry:

aaaaa!!!!!!!!! dwa dni temu rzuciłam Bromka!!!!! mam nadzieję że drastycznie to się dla mnie nie skończy..

miłego dnia Babeczki
 
Hejka dziewczyny witam sie z kawką z mleczkiem:-) We pracy siedzę ,tempka nie mierzona bo tez na nocy byłam wiec nie miało to sensu. Będę żyła z nieswiadomością:tak:

Ani@k ja zagladam codziennie rano:-p
Więc bardzo prosze bez pomówień;-)
Pozdrawiam was wszystkie.
Katiuszka &&&&&&&&&&&&&&
Ani@k popijawe miałysmy robić ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej babole :-)
Ani@k &&&&& za zołnierzy, coby do tego jaja z peknietego pęchola dotarli i rewolucji narobili :tak::-)
katiuszka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja z woda miner. sie dolaczam...kawke moze pozniej, jak juz bede zasypiac na stojaco (po kawce Grocha fika;-))

Wczoraj cale przedpoludnie w przychodzni przesiedzialam, krzywa cukrową robilam (bllleeeee slodkie cholerstwo trzeba wypic i czekac 2h) No i na tarczycowe sprawy przy okazji pobrali krew. A jak wrocilam do pracy to nie wiedzialam,za co sie zabrac i ... tylko 'czesc' zdazyłam napisac:sorry2:

alex_ dzisiaj wdepne do Home&you zobacze czy sa te podlkadki. Ile tego potrzebujesz??

caterina czekamy z Tobą ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& . I szkoda, bo z tempką byłyby wieksze emocje;-):-)

Dziewczyny, przesyłam fluidki i kopniaki na szczescie od Grochy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
<sru!! z półobrotu>
 
Ostatnia edycja:
Do góry