reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ani@k no to jak masz jeszcze darowane 2 dni płodności to wsiadaj na eMa i heja!!:-D
a serio, to sluz i tempka czesto sie 'rozjeżdżaja', wiec albo trzymac sie trzeba jednej metody (albo temp, albo sluz, albo szyjka...i co tam jescze wymyslili), albo przy obserwacji kilku objawow jednoczesnie granice ustawia sie w/po ostatnim dniu wystapienia ktoregokolwiek z tych objawow (yyy czy ja to składnie napisałam?:baffled:) .

Haszitka wzrost temp moze byc nawet 3 dni po owu, zalezy jak Twoj organizm jest czuły na zmiany stezenia hormonów. U ciebie dopiero co glut sie skonczyl (czyli owu byla w ostatnim dniu gluta lub zaraz po) wiec jeszcze ze 2 dni daj tempce czas na skok.;-) A! i jeszcze nie kończ zameczać eMa, bo własnie moze owu trwa! :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haszitka śluz wystąpił zatem za chwile ból owu i skok:tak:
Kok.o nie (nie składnie) :-)

no i ja tych kilka składników połączyłam, śluz i usg magiczną gałką..tylko temp. się nie zgadza:baffled:

ale ok, trzymam się metody temperaturowej, bardziej mi odpowiada jeżeli chodzi o te 3 dni względnej płodności:-)
 
Ostatnia edycja:
hejka:p):p)ja juz po pracy i po obiedzie-naleśniki z serem i do tego sos malinowy:-)nie musze mówic jak sie dosłownie OBŻARŁAM!!!:tak:SZOK!!!!jutro tez pracuje-inwentaryzajce kwartalna mamy na magazynie,pare groszy wpadnie.Dzuis wieczorem moja kuzynka przyjezdza z synem swoim."BEZ MOJEJ ZGODY"ja to czytałam,bardzoi mi sie podobała ta ksiązka!!!i polecam tez "KRUCHA JA LÓD"tej samej autorki...bardzo fajne ksiązki ma pisarka,tzn.bynajmniej mi sie podobają!!Ani@k,oczywiście kciuki trzymam,zeby ten cykl okazał się OWOCNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)I żołnierze,żeby zarzucili kotwicę tam gdzie trzeba!!!!!!:-):-):-)Ja w tym cyklu luzik jeśli chodzi o staranka......bo tak naprawde to w tym cyklu starac sie chyba nie bedziemy...bo w poniedziałek mamy wizyte u androloga z Adama wynikam,i zobaczymy co nam powie itd.ale podejrzewam,ze póki jest bakteria to starac się nie bedziemy mogli..........:-(ale z drugiej strony,nie bedzie rozczarowania jak przyjdzie wredna@,bo bede wiedziała,ze nie "pracowaliśmy"nad MALEŃSTWEM......raczej starania beda odłozone póki Adam bedzie ok.miał żołnierze!!!.....z reszta w poniedziałek wszystko bedziemy wiedziec....W niedziele jedziemy na zakupy:p):p)cos jesiennego,cieplejszego chce sobie kupic,buty,spodnie,pewnie cos jeszcze co mi wpadnie w oko;-)katiuszka,trzeyam kciukasy za WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nic sie nie stresuj,jest wszystko oki:)!!!!
 
reklama
nie i nie podejdę do IUI trzeciej a nawet czwartej bo i tak sie u mnie nie uda:(
jestem taki typ

a piesek to kundelek taki mały słodki a grzeczny nic nie piszczy jak zostaje sam a rasa wielonarodowościowa:):)
słodziak jak zrobię zdjęcie to wkleję
 
Do góry