reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam was dziewczyny, przy porannej kawuni:-)
Kasia.natka gratuluje ślicznej córeczki,przesyłam buziaczeki w piętki:tak:

Zuzanka powodzenia i trzymam kciukasy mocno&&&&&&&&&&&&
Katiuszka wszystko będzie dobrze
:tak: Wiem,że łatwo tak pisać ale zobaczysz ani się obejżysz a fasoleczka będzie ci skakać w brzuchu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eloo, jest tu kto:-)
Witam z rana również przy kawie.

witajcie!!!!!!!! kok.o leż,pachniej,leniu****,pięknie wyglądaj,odpoczywaj i nie rób NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)relax i raz jeszcze ralax!!!!:-)katiuszka,nie martw sie...przeciez nic się nie dzieje tak????????!!kok.o zna sie na temp.wiec raz rośnie,raz spada!!wiec posłucha kok.o i nie zamartwiaj sie na zapas.bo po co???!!a nerwy to wróg numer jeden,pamietaj!!wiec zero stresa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziewczyny ja wczoraj na maxa zaszalałam...................byłam u fryzjera:-)po raz kolejny!!!!!!!!!!!!!i moje włosy jeszcze mocniej ścięłam:)::-):-):-):-)teraz ich juz nie zwiążę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1;-)szok!!!!!ze się wogóle zdecydowałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja,co zawsze kitke miałam i nic poza tym.................to teraz na maxa szaleję:):):-)al powiem nie skromnie;-),ze w pracy kazda osoba mi powiedział,ze super wyglądam w krótszych!!!!!!!!!!!!!11a jak teraz wróce w jeszcze krótszych to szok bedzie hi hi!!!!!!!!!!!!!!!Ja z mężulkiem wolne mamy do wtorku:-)wiec byczymy się!!!!!!!!!!!Jutro z mamą do mista na zakupy jadę,a potem z moim lubym do Wrocławia do Reala,chce sobie kupic loko-suszarkę...ale taka super z prawdziwego zdarzenia!!!!!!!!!!!!!skoro mam fryza to musze miec sprzet,zeby dobrze wyglądac no nie??!!!;-);-):-)A w sobote impreze planujemy,grila!!!siostra w sob.ma urodziny,a mój mąz ma 14 czerwca!!!wiec wspólna impreze urodzinowa robimy!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-)mam nadzieje ze pogoda podisze!!!!!oby!!!!!!!!!!!!!!

Ładnie tak.
Ja miałam kiedyś włosy za pupę a teraz kilka centymetrów. Ja mnie M poznała to miałam do pasa. Na ślubie delikatnie za ramiona. Tak po troszeczkę...
Tak dokładnie jest fryzura to i super sprzęt musi być. Ja kupiłam suszarkę taką na 2200w BO TE PONIŻEJ 1800w częściej się psują, jedną miałam 4 lat a ostatnia padła po roku. Teraz tylko skombinować trzeba dobrą prostownicę bo mam tak włosy ścięte, że muszę używać prostownicy.
jestem znowu po krótkiej drzemce:-)
Dziewczynki, ja bym brała tego duphastona, ale przeciez nie kupię go sobie sama w aptece. Najpierw muszę do lekarza, a lekarz dopiero w piątek, a on mi i tak go nie przepisze, jak mu nie pokażę wyniku progesteronu. Tak więc i tak muszę czekać do poniedziałku....oby jutro tempka była "w normie":sorry:
kok.o ufff dobrze, że się odezwałaś...Widzę, że koleżanka wzięła się za siebie:tak: leżymy, odpoczywamy, nie martwimy się!!!! NO!!!!:-)
kasica ja tak dalej będziesz szaleć z obcinaniem włosków, to niedługo już nic Ci nie zostanie do ścinania:-D ale super, że pozytywna zmiana...i chyba miała jakiś wpływ na pozytywne nastawienie, hmmm??? od razu się to rzuca w oczy jak się czyta Twoje ostatnie posty:tak: Tak trzymaj!!!!!!! a plany sobotnie rewelacyjne!!! u nas leje jak diabli, to sobie mogę poplanować relaks na łonie natury:wściekła/y: Anglia!!!!:wściekła/y:
Aleksis a na co Ty bierzesz ten duphaston??? masz problemy z progesteronem??? chyba nic nie pisałaś wcześniej...albo mi umknęło :sorry:
Zmykam Dziewczynki, pora na spanko:-)
Do jutra!!!!

Dwupaki proszę się tak nie stresować bo to nieładnie. Trzeba dbać o siebie i groszki a wy co wyprawiacie!:-D
Witaminki, zdrowa dieta, odpoczynek, zdrowy ruch i to wszystko z umiarem a będzie dobrze.


Ja jestem wściekła na cały ten szajs.
Guzek i co dalej. Rozmawiałam ze znajomą, kobieta związana ze służbą zdrowia. Powiedziała mi tak: póki co zapomnij o staraniach o dziecko bo musisz mieć pierw biopsję guzka a jak będziesz miała pecha i trafisz na złośliwca to w ciąży może urosnąć albo usuną ci całą pierś.:wściekła/y:
A ja mam przecież takie ładne, pełne:-(
Lepiej nie ryzykować, a zdrowe dziecko ważniejsze niż chorowita mam na siłę pragnąca dziecka. A z naszą służbą zdrowia lepiej chuchać na zimnie. U nas jest jeszcze tak, że nawet do dobrego lekarza prywatnie trzeba długo czekać.

A tu taka ładna temperatura była, szyjka tak wysoko, otwarta i miękka a białka kurzego to tyle, że można by było dietetyczną jajecznicę usmażyć.

Ach, zawsze musi coś stanąć na drodze, co za pech:crazy:
 
Hej :-)
kok.o , katiuszka -cieszę się, że wszystko OK, tempki ładne ,proszę dbać o siebie i dużo odpoczywać. Miałam Wam pisać ale teraz same widzicie, dopiero po II się prawdziwe stresy zaczynają ..:cool::tak: Za chwilę usg serduszkowe, potem prenatalne, wszystko będzie dobrze, ale co się nadenerwujemy to nasze :tak:

Haszitka -
mówiłam, że będzie wszystko dobrze, nie stresuj się , raz dwa będziesz miała wyniki biopsji a że się zajmiesz tym to po drodze i II wpadną :-):tak:

kasica -
super, ze masz dobry humor :-) A czy wiesz, że jesteś ostatnią niezaciążoną Kasią tutaj ? :-) Teraz Twoja kolej :tak::tak:

zuzanka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Ani@k -
gdzie jesteś ?? :-):-)

No a dzisiaj drogie Panie zaczynamy EURO !!! :-):-):-) My mamy dziś imprezę towarzyszącą meczowi, jesteśmy przygotowani, mamy flagę, trąbkę, dużo żarcia i oczywiście piwka ( w tym także bavaria 0%). Na pewno wygramy !!! :tak::-D
 
elo :-)
dziewczynki :**** kochane jestescie pocieszycielki :tak:
Muma co racja to racja... troche mozgownica inaczej pracuje po II, czlowiek tak jakos mniej rozsądnie mysli, latwo w panike wpada , od razu czarne scenariusze snuje... zamiast rozsądnie przemyśleć sprawe.... znaczy ja o sobie pisze.. ech..;-)

kasica no az milo sie czyta :-) ja widze ze Wy czesto z rodzinką imprezki urzadzacie:tak: fajnie! ja mam do rodzinki kawałek drogi, a do dalszej to juz w ogole.. pól Polski... I przystopuj z fryzjerem :-D bo zaraz 'na rekruta' bedziesz paradować:-D

Gatto no ale jak to nie wiesz o co chodzi? :-) przeciez my tu w sumie prawie o jednym gadamy:-D : gluty, Sszybkie Lopezy i hyśtanie eMów na czas :-D


A ja myslalam ,ze dzis bede miala spokoj, ogladne sobie mecz w ciszy...albo nie... bo M wybierał sie do kumpli na kibicowanie, a tu lipa. Zapowiedział sie,ze w domu jednak sobie mecze obejrzy..eech.. :sorry: i znowu bedzie przezywał i darł sie na tych biednych zmeczonych piłkarzy:rofl2: Bo w Polsce połowa narodu to trenerzy kadry piłki nożnej, tacy z powołania;-) Wszyscy faceci wiedzą,jak trza grac i co zrobić, zeby nasi wygrali, no każdy zna cud receptę, tylko ten Smuda jakoś tego nie wie...hyhy:-p :-D
 
my juz po zakupach!!suszara kupiona:-)i taka wiecie no...z prawdziwego zdarzenia:-)taka jaką chciałam:)parę ciuszków przy okazji tez się kupiło:):):)U nas piekna pogoda dziś!!mój mąż własnie ze szwagrem pojechali do miasta na stadion,oglądac mecz na telebimie:)A jutro tez mam nadzieje,ze ciepło bedzie bo grilka planujemy urodzinowego!!!!!!!!!!!!!!:-)dla siostry prezent mam i dla mojego też,zegarek na reke mu kupiłam:-)mam nadzieje ze mu się spodoba?!!!kok.o,miewam dni,ze mam super chumor!!i te dni własnie mam hi hi:-)a niekiedy..........to szkoda gadac,z reszta same wiecie,no nie......:-(
 
zuzanko &&&&
kasica z tymi humorami niestety tak jest raz lepiej raz gorzej

ze mną w tym cyklu coś nie tak :-D:-D:-Ddzisiaj mi się śniło że uprawiałam sex z jakimś nieznajomym ...och dni płodne będą bardzo wyraziste chyba
 
A co tu tak wymiotło:szok:
Pewno wszystkie mężom towarzyszom:-D
Co nieco pozałatwiałam dzisiaj, pismo napisałam, znajoma mi pomogła.
Muszę usidlić tego kretyna co mi nogę załatwił. Wiem, ze to nie ładnie ale nie popuszczę. Zemsta jest słodka i tak będzie. Niech chociaż ona mi życie osłodzi.
Rok od wypadku a nózia taka podpuchnięta, wczoraj koło kostki zaczął pojawiać się siny kolor. Paskudnie bo to oznacza, ze znowu się coś dzieje i wygląda na to, że za trzy tygodnie z zastrzykami albo gipsem od ortopedy wrócę. Paskudnie:-p Niech to w końcu się skończy.
Jeszcze od tej piersi coraz bardziej ręka mnie boli, anemia postępuje pomimo tabletek. Ostatnio zadrapałam się a krew leciała co najmniej jakby szwy trzeba było zakładać a ranka miała może ze dwa milimetry:szok: Czuć, ze coś nie tak...

A dzisiaj na obiad zrobiłam chińszczyznę. Mężowi smakowało, chyba mu się gusta zmieniły:happy:
 
reklama
helloo Kibicki:-D
wszyscy nasi znajomi gdzieś po polskich pubach się rozlokowali, tylko ja z eMem w domku na kanapie:-) A mój M. nawet piwka sobie nie kupił, żeby mnie nie denerwować, bo ja z tych, co piwo w jego ręce działa na mnie jak płachta na byka:tak:Widać przejął się rolą:-D zobaczymy na jak długo....
A u nas na forum cisza....wszystkie kibicują na całego:-) Nooo z takim zapleczem, to musimy wygrać, nie?;-)
Muma święta prawda :tak: teraz to się dopiero zaczyna gotować mózgownica;-)tu zakłuje, tam zaboli...ehhh takie to uroki, jak się długo starało, wie się że już jest, tonie ma siły, żeby to "olać" i się nie przejmować. Ważne, żeby umiar zachować:tak:
Gatto no co Ty gadasz??? :-) jak nie wiesz o co chodzi, to pisz, żeby Cię wtajemniczyć i któraś na pewno Ci streści. A najprostrzym sposobem uniknięcie wylecenia z tematu jest pisanie z nami na bieżąco:tak: ot!i cała filozofia:-D
Haszitka guzkiem się na martw, wykryty wcześnie jest całkowicie wyleczalny. Moja szwagierka wykryła sobie kilka lat temu, bała się jak diabli, a do tego angielska służba zdrowia...no ale wycieli go, na drugi dzień już była w domu, do tej pory spokój!!! mam nadzieję, że i u Ciebie wszystko zakończy się pomyślnie!!!! ba! musi!!! innej opcji nie ma!!!:tak:
zuzanka biedactwo, jak tam po badaniu? dało się przeżyć???

Aaaa zapomniałabym...stwierdziłam, że jednak jutro pójdę na te badania, a w poniedziałek powtórka bety. Gdyby nie daj Boże coś było nie tak z tym progesteronem, to zaraz w poniedziałek wieczorem pobiegnę do pierwszego lepszego lekarza, a nie będę czekała do piątku na mojego. A jak będzie dobrze, to w piątek normalnie umówię się do swojego. No to taki mam plan :tak:
bionda a Ciebie gdzie znowu wcięło??? meldujemy się koleżanko!!!!:tak:
ani@k a Ty jeszcze nie wróciłaś??? dziś miało być sprawozdanie z wakacji...a tu nic:no: no nic...poczekamy...
kok.o to Wy tak jak i my, kibicujecie we dwójkę..ups...we trójkę:-) a że prawie każdy kibic wie jak trzeba trenować piłkarzy i zrobiłby to lepiej niż Smuda...no to się wie:-D każdy mądry "w gębie":-D
Oki...idę trochę pokibicować;-)
 
Do góry