reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Piszę z tel i zjadło mi przed chwilą całego posta..
Katiuszka-brzuch mnie bolał i z Julą i z Fasolem ,jak na@ gdzies do 12 tygodnia. Ciagle sprawdzałam czy to nie@, horror ale wiele kobiet tak ma więc spoko:-) A ty tez juz śpij, co? Plan badań OK pomysl o tej cytomegalii bo pracujesz z dziecmi..
Miłych snòw:-)
 
reklama
Super !!! GRATULACJE !!!! :-):-):-):-) czy wiemy cos wiecej ?;-)
Ani@k - witaj z powrotem :-) uzupełnij wykresil ;-)
kok.o- jak sie czujecie ? ?
 
Hej dziewczyny

dla Kasi.natki jeszcze raz gratuluję i mocno je obie ściskam ,Muma malutka dostała 10 punktów mierzy 56 cm 3,46 waży ( mam nadzieję,że natka na mnie się nie obrazi ,że napisałam coś więcej o Dominisi );-):-)


Ani@k fajnie,że już jesteś :tak::-) jak było opowiadaj!!!!

ja właśnie wróciłam z siłowni od dzisiaj postanowiłam chodzić na siłownię i troszkę poćwiczyć w zamian ,że waga mi spada ładnie :-D:-)planujemy na obiadek grilla ładna pogoda bez słonka w sumie ale cieplutko ......


katiuszka jak już zaczniesz z badaniami tak już będziesz łapać ;-) więc spokojna Twoja rozczochrana :-Djak się cieszę ,nawet nie masz pojęcia ,mam nadzieję,że i ja dołączę do grona ciężaróweczek jak najszybciej bo mnie jakaś melancholia łapie niby najmłodsza rocznikowo a tyle lat starań i nic :zawstydzona/y: bo Ani@k to w tym cyklu będzie miała II kreski ,bionda może kochana we dwie w tym samym czasie zmajstrują nam nasze M małe bobo :tak:ale by było fajnie :-Dbzzz dołączy po całym stresie i nerwach co miała odsapnie i trach będą II ( kochana &&&&&&&&&&&&&&&&) no i reszta dziewczyn wkrótce będzie nam przesyłać zdjęcia II tłustych i będziemy musiały wątek sobie nowy założyć :tak:

kok.o pewnie odpoczywa i masz rację nie waż mi się cokolwiek robić !!!!<nono>

miłego dnia kobitki:***
 
Ostatnia edycja:
Witam. Dzis w 13 dc testowalam i test wyszedl pozytywny. Wiec moze to jednak nie cysta;-) Ja juz po obiedzie i wkrotce zabieram sie do tej przyjemnej roboty z M. Cieplutko u nas, ale niebo jest zachmurzone i jest duszno.

Jeszcze raz gratulacje dla Kasi.Natki.
Katiuszka-przeciez jest dobrze i tak pozostanie.
A Ani@k wkrotce sie nam pochwali II grubymi kreskami.
Zuzanka- podziwiam Twoj zapal i gratuluje.Super:-)

Milego dnia
 
Aleksis-to trzymam kciuki za 13dc &&&& ale nie zapomnij też o 15 i 17 dniu !! :-)
zuzanka - Ty masz jutro hsg a potem wleci fasole
czka jak ta biedronka do bramki na Euro ! :-) :-) &&&&&&&*****

Kasiowa Misia to dorodna panienka , super :-):-)
 
reklama
Kasia.Natka, Dominisia, eM, wielkie gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Was na nowej drodze życia w 3!!! SUPER że już jesteście wszyscy razem!
Dominisia trzymaj się mocno cyca i rośniej nam zdrowa, bo jesteś nasza pierwsza Dzidzia forumowa :-).
Kok.o jak sie czujesz? Dziś chyba odpoczywasz bo dzień wolny.
Aniok, już wróciłaś? Wyjasniły się problemy sercowe?
Muma, pewnie teńcujesz przy garach, aż mi ślina leci na myśl co tam dla gości wyczarowałaś.
Zuzanka, życzę Ci żeby zabieg przeszedł pomyślnie i bezbólowo. Daj koniecznie znak po wszystkim :tak:. Ja wcześniejszy cykl miałam z katiuszką ale teraz do Ciebie się dostosowałam. Od dziś po @ zaczelismy starania. To lecimy Zuza do mety razem :-D.
Aleksis, kciuki za staranka :tak:.
Katiuszka, zrób badania jak Ci dziewczyny radzą i objadaj się zdrowo a wszystko będzie dobrze. Pierwszą część maila od doktorka puść koło lewego ucha i nic się nie martw :tak:.

U mnie problemów ciąg dalszy, zapewnienia o wypłacie kasy okazały się pie...., no nic walczymy dalej. Jak nie to się to w sądzie skończy.
Ja dziś piekę chlebek :-).
Gatto, zniknęłaś :no:? A ja myślałam, że będę mieć koleżankę rodaczkę na ziemi włoskiej.
Bzzz, co u Cię? Wszystko już dobrze po wypadku?
 
Do góry